Jdi na obsah Jdi na menu
 


vysledky.jpg

2013 - 14

1.1.-30.3.2014

cara.jpg

29.-30.3.2014

cast.jpg MČR družstev

Mistři ČR - dorost - družstva - SK Kotlářka El Niňo Praha A

Reitšpies, Málek, Kučera

5.místo - dorost - družstva - SK Kotlářka El Niňo Praha B

Němeček, Vítovec, Dusík

cara.jpg

 21.-22.3.2014

DomůGrand Prix - Zbraslav - mži, nži

3.místo - ml.žáci - čtyřhra - Matěj a Tomáš Beran

1.místo - ml.žáci - útěcha - Josef Lebeda

3.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Josef Lebeda, Jakub Kaucký

cara.jpg

 15.-16.3.2014

cast.jpg BTM Neratovice, Vlašim

1.místo - dorost - Stanislav Kučera

2.místo - dorost - Jakub Němeček

1.místo - dorost - čtyřhra - Stanislav Kučera, Jakub Němeček

2.místo - dorost - čtyřhra - Martin Vítovec, Vilém Krejcar

3.místo - dorost - čtyřhra - Stanislav Dusík, Vojtěch Rozínek

2.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Jakub Kaucký, Matěj Stach

cara.jpg

 8.-9.3.2014

DomůGrand Prix - Juliska

1.místo - dorost - Michael Buchar

2.místo - dorost - Dominik Jež

1.místo - dorost - čtyřhra - Michael Buchar, Petr Kubát

3.místo - dorost - čtyřhra - Dominik Jež, Petr Chlumský

3.místo - st.žáci - Michael Buchar

2.místo - st.žáci - čtyřhra - Michael Buchar, Jonáš Kulveit

3.místo - st.žáci - čtyřhra - Petr Kubát, Jan Dvořák

2.místo - st.žáci - útěcha - Jakub Kaucký

cara.jpg

 1.-2.3.2014

DomůGrand Prix - Elizza


1.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Jakub Kaucký, Helenka Sommerová

1.místo - nejml.žákyně - Helenka Sommerová

2.místo - nejml.žáci - Jakub Kaucký
1.místo - ml.žáci - čtyřhra - Josef Lebeda, Jakub Kaucký

3.místo - ml.žáci - čtyřhra - Matěj a Tomáš Beran

2.místo - ml.žáci - Jakub Kaucký

cara.jpg

 16.2.2014

PortrétKlubový turnaj na Kotlářce

1.místo - st.žáci - Petr Kubát

1.místo - ml.žáci - Kryštof Přída

1.místo - nejml.žáci - Jakub Kaucký

cara.jpg

8.-9.2.2014

DomůGrand Prix - Zbraslav

2.místo - dorostenci - Dominik Jež

1.místo - dorostenci - čtyřhra - Dominik Jež, Petr Chlumský

2.místo - st.žáci - Petr Kubát

3.místo - st.žáci - Jan Dvořák

2.místo - st.žáci - čtyřhra - Petr Kubát, Jan Dvořák

cara.jpg

1.-2.1.2014

cast.jpg BTM Hostinné a Jaroměř


2.místo - dorostenci - Tomáš Málek

1.místo - dorostenci - čtyřhra - Tomáš Málek, Jakub Němeček

cara.jpg

31.1.2014

 DomůPřebory Prahy družstev - Modřany

1.místo - SK Kotlářka Praha "B" - Němeček, Bútora, Dusík

2.místo - SK Kotlářka Praha "C" - Šálený, Ézr, Rejent

cara.jpg

25.-26.1.2014

DomůGrand Prix - Zbraslav

2.místo - nejml.žáci - Jakub Kaucký

3.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Jakub Kaucký, Josef Lebeda

3.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Jan Vyčítal, Richard Sloup

cara.jpg

18.-19.1.2014

cast.jpg BTM Hluk a Valtice



1.místo - dorostenci - Tomáš Málek

3.místo - dorostenci - Jakub Němeček

1.místo - dorostenci - čtyřhra - Tomáš Málek, Martin Vítovec

2.místo - dorostenci - čtyřhra - Jakub Němeček, Stanislav Kučera

cara.jpg

 11.-12.1.2014

DomůPřebory Prahy družstev - Modřany


2.místo - st.žáci - Kotlářka "A" - Buchar, Šálený, Špaček, Dvořák

3.místo - ml.žáci - Kotlářka "A" - Přída, Sommerová, Kaucký, Koběrský,

Luxemburk, Beran T., Vyčítal

cara.jpg

 4.-5.1.2014

DomůPřebory Prahy jednodnotlivců - hala Jižní Město

1.místo - muži - Michal Obešlo

2.místo - muži - Petr Kaucký

3.místo - muži - Stanislav Kučera

3.místo - muži - Tomáš Málek

3.místo - ženy - Monika Němečková

1.místo - muži - čtyřhra - Michal Obešlo, Petr Kaucký

2.místo - muži - čtyřhra - Stanislav Kučera, Tomáš Málek

2.místo - ženy - čtyřhra - Monika Němečková, Jitka Vyvadilová

1.místo - dorostenci - Stanislav Kučera

2.místo - dorostenci - Stanislav Dusík

1.místo - dorostenci - čtyřhra - Stanislav Kučera, Stanislav Dusík

2.místo - dorostenci - čtyřhra - Michal Bútora, František Ezr

1.místo - dorostenci - mix - Michal Bútora,Klára Diblíková

3.místo - st.žáci - David Šálený

3.místo - st.žákyně - Helena Sommerová

3.místo - st.žáci - čtyřhra - David Šálený, Michael Buchar

1.místo - st.žákyně - čtyřhra - Helena Sommerová, Veronika Šimůnková

2.místo - ml.žákyně - Helena Sommerová

3.místo - ml.žáci - čtyřhra - Kryštof Přída, Jakub Kaucký

1.místo - ml.žákyně - čtyřhra - Helena Sommerová, Veronika Šimůnková

1.místo - nejml.žáci - Jakub Kaucký

2.místo - nejml.žáci - Jan Vyčítal

3.místo - nejml.žáci - Filip Luxemburk

1.místo - nejml.žákyně - Helena Sommerová

1.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Jakub Kaucký, Matěj Koběrský

2.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Filip Luxemburk, Michal Kopecký

1.místo - nejml.žáci - mix - Jakub Kaucký, Helena Sommerová

2.místo - nejml.žáci - mix - Matěj Koběrský , Tereza Bartoňová