Jdi na obsah Jdi na menu
 


info.jpg

Praha  Domů   ČAST, logo  

cara.jpg

cara.jpg21.-22.1.
  Přebor Prahy jednotlivců - Oáza

sam_8851.jpg

dosp,sži,nži 21.1. , mži,dci 22.1.

cara.jpg 28.-29.1.
  Grand Prix - mži 28.1. , dci 29.1.

cara.jpg3.2.
  Přebor Prahy družstev - 2.kolo - dci

cara.jpg4.-5.2.

  BTM Hostinné - 4.1. dci, 5.1. sži

BTM Jaroměř - 4.1. mži, 5.1. nži

cara.jpg....pro členy klubu -10%

   

...akční nabídka -20%, každý den jiné zboží

cara.jpg

         SK DDM Kotlářka Praha 

  Kotlářka pinec sledujte   

vysledky.jpg

14.-15.1.
  Přebor Prahy družstev - 2.kolo

Získali jsme všechny tituly v mládežnických kategoriích!!!! Mladší žactvo, starší žákyně i starší žáci nenašli na Přeborech Prahy družstev přemožitele a zaslouženě zvítězili. Starší žáci a žákyně vybojovali postup na Mistrovství republiky družstev!!!!

dsc08773.jpg

1.třída - ml.žáctvo

Přeborník Prahy -  SK DDM KOTLÁŘKA PRAHA A                      Sommerová, Kopecký, Šíp, Koběrský, Gajda, Luxemburk

1.třída - st.žáci

Přeborník Prahy -  SK DDM KOTLÁŘKA PRAHA A                           Stach, Přída, Kaucký, Náhlík

1.třída - st.žákyně

Přeborník Prahy -  SK DDM KOTLÁŘKA PRAHA                          Štricová, Sommerová, Kelnárová, Cmíralová,

cara.jpg7.-8.1.

  BTM Hluk, BTM Valtice

sam_1297.jpg

1.místo - nejml.žáci - Martin Šíp

2.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Martin Šíp, David Vesecký

3.místo - ml.žákyně - Helenka Sommerová

2.místo - ml.žákyně - čtyřhra - Helenka Sommerová,Lucie Bačinová

1.místo - st.žákyně - Helenka Sommerová

1.místo - ml.žáci - útěcha A - Martin Šíp

3.místo - st.žákyně - Niamh Štricová

1.místo - st.žákyně - čtyřhra - Niamh Štricová,Kristýna Pěnkavová

3.místo - st.žákyně - čtyřhra - Helenka Sommerová,Eliška Cimrmanová

2.místo - dorostenky - útěcha A - Niamh Štricová

zdroj:www.ping-pong.cz

9.1  První letošní bodovací turnaje se hrály v Hluku a ve Valticích

cara.jpg17.-18.12.

logo  VELKÁ CENA PRAHY 6

dsc08691.jpg

1.místo - minižáci 2008 a mladší - Filip Kaucký

2.místo - minižáci 2008 a mladší - Tomáš Nachtman

3.místo - minižáci 2008 a mladší - Jakub Koběrský

1.místo - minižákyně 2008 a mladší - Vlaďka Popovich

dsc08700.jpg

1.místo - nejml.žáci - Martin Šíp

2.místo - nejml.žáci - Matyáš Chloupek

3.místo - nejml.žáci - Filip Kaucký

dsc08726.jpg

1.místo - ml.žáci - Martin Šíp

2.místo - ml.žáci - Jonáš Gajda

3.místo - ml.žáci - Tadeáš Bertho

img_20161218_165527.jpg

1.místo - st.žáci - Martin Šíp

2.místo - st.žáci - František Kořének

3.místo - st.žáci - Vojtěch Lanžhotský

20161222_200502.jpg

1.místo - dorostenci - Matěj Beran

2.místo - dorostenci - Kryštof Přída

3.místo - dorostenci - Adam Khalaila

1.místo - dorostenky - Monika Seidlová

cara.jpg17.-18.12.

  Žebříčkový turnaj - ml.žactvo, dorost

img-20161217-wa0004.jpg

1.místo - ml.žákyně - Helenka Sommerová

12.místo - dorostenky - Niamh Štricová

13.místo - ml.žáci - Michael Kopecký

17.místo - dorostenci - David Šálený

zdroj:www.ping-pong.cz

19.12.  Poslední žebříčkové turnaje roku se konaly v Havířo

cara.jpg  3.12.

  Žebříčkový turnaj - st.žactvo - Praha

dsc08655.jpg

5.místo - st.žákyně - Nifi Štricová

8.místo - st.žáci - Matěj Stach

18.místo - st.žáci - Kryštof Přída

zdroj:www.ping-pong.cz

4.12.  Žebříčkový turnaj staršího žactva vyhráli Onderka a Záděrová

cara.jpg