Jdi na obsah Jdi na menu
 


info.jpg

   Praha  Domů ČAST, logo      Výsledek obrázku pro tibhar

cara.jpg

cara.jpghttp://www.elninopraha.cz/wp-content/uploads/2017/03/new.jpg

cara.jpghttp://www.elninopraha.cz/wp-content/uploads/2017/03/new.jpg Rozvrh tréninků

Po 28.5.   15-17,17-19 Kotlářka
Út 29.5. 15-17,17-19 Juliska
St 30.5. 13-14,14-15 Kotlářka .....kroužek při ZŠ Bílá
St 30.5. 15-17,17-19 Kotlářka
Čt 31.5. 15-17,17-19 Kotlářka
Pá  1.6.     15-17,17-19 Kotlářka

cara.jpghttp://www.elninopraha.cz/wp-content/uploads/2017/03/new.jpg 25.-27.5.

Velká cena Prahy, logoVELKÁ CENA PRAHY - hala Jedenáctka VS

dci, sži, mži, nži

 

cara.jpghttp://www.elninopraha.cz/wp-content/uploads/2017/03/new.jpg 2.-3.6.

MČR družstev - st.žactvo, dorost - Ostrava

cara.jpghttp://www.elninopraha.cz/wp-content/uploads/2017/03/new.jpg 2.6.

TJ Slavoj Praha, logoModřanská minipálka

pro ročníky 2006 a mladší, soutěžení nejen ve stolním tenise smiley

cara.jpg

http://www.elninopraha.cz/wp-content/uploads/2017/03/new.jpg OBCHOD – stolní tenis ....pro členy klubu -10%

yesvše na jednom místě, neváhejte se zeptat: Petr Kaucký, tel: 603 458 643

   

cara.jpg

   SK DDM Kotlářka Praha 

  Kotlářka pinec sledujte   

vysledky.jpg

 

cara.jpg

http://www.elninopraha.cz/wp-content/uploads/2017/03/new.jpg 19.-20.5.

MČR jednotlivců - ml.žactvo - Praha, Jižní Město

20180520_151723.jpg

 

Mistr ČR 2018 - ml.žákyně - Helena Sommerová
 
Mistři ČR 2018 - ml.žáci - čtyřhra - Martin Šíp, Michael Kopecký
 
3.místo - st.žáci - mix - Michael Kopecký, Helena Sommerová
 

cara.jpg 13.5. herna TJ Lokomotiva Vršovice

Masters Grand Prix dorost
img_2126.jpg
 

2.místo - dorostenci - Tomáš Beran

3.místo - dorostenci - Kryštof Přída

celkové pořadí GP - dvouhra

2.místo - dorostenci - Filip Němec

celkové pořadí GP - čtyřhra

3.místo - dorostenci - Martin Kubelka

cara.jpg 12.5. herna TJ Lokomotiva Vršovice

Masters Grand Prix ml.žactvo

cara.jpg 8.5. herna TTC ELIZZA

Masters Grand Prix st.žactvo
img_2090.jpg

2.místo - st.žáci - Martin Šíp

3.místo - st.žáci - Michael Kopecký

celkové pořadí GP - dvouhra

1.místo - st.žáci - Michael Kopecký

2.místo - st.žáci - Martin Šíp

3.místo - st.žáci - Jonáš Gajda

celkové pořadí GP - čtyřhra

1.místo - st.žáci - Michael Kopecký

3.místo - st.žáci - Martin Šíp

cara.jpg 5.-6.5.

MČR jednotlivců - st.žactvo - Ústí n.Labem

20180506_161907.jpg

 

Mistři ČR 2018 - st.žáci - čtyřhra - Matěj Stach, Jakub Kaucký

Mistři ČR 2018 - st.žáci - mix - Matěj Stach, Linda Záděrová

2.místo - st.žáci - Matěj Stach

2.místo - st.žákyně - Helena Sommerová

3.místo - st.žákyně - čtyřhra - Helena Sommerová, A.Klempererová

1.místo - st.žáci - útěcha B - Martin Šíp

6.5.