Info letní soustředění 2024
1.varianta 21.7.-3.8. 2.varanta 21.-27.7. 3.varianta 27.7.-3.8.
17.3.2024
ROZVRH A MÍSTO TRÉNINKŮ | ||||||
KDY | OD | KDE | ||||
Po | 18.3. | Trénink 15-17 II 17-19 | Kotlářka | |||
Út | 19.3. | Trénink 15-17 II 17-19 | Juliska | |||
St | 20.3. | Trénink 15-17 II 17-19 | Juliska | |||
Čt | 21.3. | Trénink 15-17 II 17-19 | Kotlářka | |||
Pá | 22.3. | Trénink 15-17 II 17-19 | Kotlářka | |||
TURNAJE | ||||||
Pá-Ne | 22.-24.3. | MČR jednotlivců - muži, ženy | Propozice | Praha Řepy | ||
So-Ne | 6.-7.4. | MČR jednotlivců - U21, U13 | Propozice | Havířov | ||
Ne | 7.4. | Grand Prix - Masters U19 |
Kategorie mládeže:
U19 - ročníky mladší 2005 a mladší
22.-24.3. Praha Řepy
Nenechte si ujít MČR dospělých v Praze
28.2. Domácí šampionát mužů a žen se blíží
zdroj:www.ping-pong.cz
Metodický web ČAST
15.5. Lara Broich - 3. díl
22.4. Oblíbená kombinace Lara Broich
Další články zde:
Koncovka podcast
Sledujete nás na instagramu ?
...vše na jednom místě, neváhejte se zeptat: Petr Kaucký tel:603 458 643
16.-17.3. Grand Prix U11, U13, U15, U19
9.-10.3. BTM Hustopeče a Hluk
Grand Prix U11, U13, U15, U19
24.2. BTM U11 Ostrava - Svinov
3.místo - U11 - Filip Bednář
zdroj:www.ping-pong.cz
25.2. Svinovskou minipálku U11 vyhráli Feber a Búlik
18.2. 2.klubový tréninkový turnájek
1.místo - Ondřej Faltus
2.místo - Václav Svojtka
3.místo - Kryštof Mrazek
U11 a mladší
1.místo - Jakub Vlček
2.místo - Zuzana Bradova
3.místo - Jasmína Grochová
3.místo - Magda Urbanová
3.místo - Kira Marušičová
.
Útěcha
1.místo - Adam Dubina
2.místo - Adam Vlček
3.místo - Josef Moos
10.-11.2. BTM Jaroměř a Hostinné
1.místo - U19 Martin Šíp
3.místo - U19 Jakub Makara
3.místo - U13 Filip Bednář
3.místo - U17B - Vojtěch Maděra
zdroj:www.ping-pong.cz
11.2. V Jaroměři a Hostinném proběhly další BTM
3.2. Zimní turnaj - TTC Praha
27.-28.1. Přebory Prahy jednotlivci
21.1. Grand Prix U13, U19
13.-14.1. BTM Neratovice, BTM Vlašim
13.1. Regionální turnaj mládeže
7.1. Přebory Prahy druž. U15 2.kolo
6.1. VC Ďáblice pro začínající a pokročilé
16.12.Přebory Prahy druž. U19 1.kolo
16.12. Přebory Prahy druž. U13 1.kolo
11.-12.12. Kotrolní turnaj ČR TOP 10
10.12. Memoriál Jana Kalibery - U13, U19
3.12. BTM Hradec Králové - U11
25.-26.11. BTM Jablonec, BTM Liberec
19.11. Grand Prix U13, U19
12.11. Přebory Prahy družtev U15 1.kolo
11.11. BTM Mor.Krumlov - U11
5.11. Grand PrixU11, U15
2.místo - U15 - Filip Bednář
1.místo - U15 útěcha - Antonín Kézr
1.místo - U15B - David Kodeš
3.místo - U15B útěcha - Lukáš Krupka
22.10. Grand PrixU13, U19
1.místo - U19 - Josef Vinter
3.místo - U13 - Filip Bednář
1.místo - U19B útěcha - Matouš Hronek
15.10. Přebory Praha družstva - kvalifikace - U19
Kvalifikaci o 1.třídu nevzdal náš tým "C" U19
...postup byl nad naše síly
1.kolo Přebory Prahy 2023 U19 bude 16.12. mezi týmy:
SK Kotlářka A
SK Kotlářka B
TTC Elizza A
TTC Elizza B
TJ Slavoj Praha
AC Sparta Praha
8.10. Grand Prix U11, U15
30.9.-1.10. BTM Ostrava, BTM Havířov
1.místo - U19 - Martin Šíp
3.místo - U19 - Jakub Makara
5.-8.místo - U17 - Filip Kaucký
9.-16.místo - U17 - Michal Procházka
zdroj:www.ping-pong.cz
2.10. Holubová s Morávkem vítězi BTM U15
30.9. BTM pokračují v Havířově a Ostravě
24.9. Grand PrixU13, U19
1.místo - U13 - Filip Bednář
1.místo - U19 - Filip Kaucký
2.místo - U19 - Michal Procházka
2.místo - U19B - Prokop Holý
23.9. BTM Hamr Praha U11
3.místo - U11 - Filip Bednář
1.místo - pohybový trojboj - Filip Bednář
5.-8.místo U11 útěcha - Matouš Líman
zdroj:www.ping-pong.cz
26.9. Feber a Cupáková ovládli první bodovačku U11
17.9. Grand Prix U11, U15
9.-10.9. BTM Slavoj Praha, BTM Elizza Praha
2.místo - U19 - Jakub Makara
3.místo - U19 - Václav Podrazil
3.místo - U17 - útěcha - Ondřej Hůla
zdroj:www.ping-pong.cz
10.9. První BTM v sezoně se hrály v Praze
3.9. Čelákovická minipálka - Spartak Čelákovice
2.místo - stolní tenis - ročník 2013 - Václav Svojtka
2.9. Modřanská minipálka - Slavoj Praha
1.místo - celkově - ročník 2014 a mladší - Matouš Líman
1.místo - atletika - ročník 2014 a mladší - Matouš Líman
2.místo - stolní tenis - ročník 2014 a mladší - Matouš Líman
28.8.-3.9. WTTY Chorvatsko, Slovinsko
13.-20.8. Satellite Tour Senec-Havířov-Hluk