Jdi na obsah Jdi na menu
 


info.jpg

 

cara.jpgTréninky mládeže - čas a místo tréninku
Po 28.11. 15-17, 17-19 Kotlářka   
Út 29.11. 15-17, 17-19 Juliska  
St 30.11. 13-14, 14-15 Kotlářka Všichni za stůl - přípravka
St 30.11. 15-17, 17-19 Juliska  
Čt 1.12. 15-17, 17-19 Kotlářka  
2.12. 15-17, 17-19 Kotlářka                                        

cara.jpg3.12.

  Žebříčkový turnaj - st.žactvo - Praha

Nomice ze žebříčku:

Kryštof Přída, Matěj Stach, Helena Sommerová

cara.jpg3.-4.12.
  Grand Prix - nži 3.12. , mži 4.12.

cara.jpg17.-18.12.

  Žebříčkový turnaj - ml.žactvo, dorost

cara.jpg....pro členy klubu -10%

   

...akční nabídka -20%, každý den jiné zboží

cara.jpg

         SK DDM Kotlářka Praha 

  Kotlářka pinec sledujte   

vysledky.jpg

19.-20.11.

BTM Hustopeče, BTM Blansko

dsc08606.jpg

         

3.místo - nejml.žáci - Martin Šíp

3.místo - ml.žáci - čtyřhra - Michael Kopecký, Vít Kadlec

1.místo - st.žákyně - čtyřhra - Nifi Štricová, Kristýna Pěnkavová

cara.jpg17.11.
  Přebor Prahy družstev - 1.kolo - sži 17.11.

dsc08600.jpg

1.třída - st.žákyně - Pořadí po 1.turnaji

1. SK DDM KOTLÁŘKA PRAHA - Štricová, Kelnárová, Cmíralová, Sommerová

1.třída - st.žáci - Pořadí po 1.turnaji

1. SK DDM KOTLÁŘKA PRAHA A - Stach, Přída, Kaucký, Náhlík

5. SK DDM KOTLÁŘKA PRAHA B - Khalaila, Kopecký, Brož

2.třída A - st.žáci - postup do 2.třídy zavěrečného turnaje

1. SK DDM KOTLÁŘKA PRAHA C - Náhlík, Kořének, Cmíralová

2.třída C - st.žáci - postup do 2.třídy zavěrečného turnaje

2. SK DDM KOTLÁŘKA PRAHA E - Trinh, Waldman, Višňa, Juřík

2.třída B - st.žáci - postup do 3.třídy zavěrečného turnaje

3. SK DDM KOTLÁŘKA PRAHA C - Gajda, Vícha, Luxemburk, Lanžhotský

2.třída A - st.žáci - postup do 3.třídy zavěrečného turnaje

6. SK DDM KOTLÁŘKA PRAHA F - Dvořáček, Kromka, Vrana, Koňák,   Procházka

cara.jpg5.-6.11.
  Grand Prix - mži 5.11. , dci 6.11.

dsc08558.jpg

3.místo - ml.žáci - Michael Kopecký

2.místo - ml.žáci - čtyřhra - Michael Kopecký, Martin Černý

3.místo - dorost - Kryštof Přída

1.místo - dorost - čtyřhra - Petr Kubát, Jan Krameš

2.místo - dorost - čtyřhra - Kryštof Přída, Jakub Kaucký

2.místo - dorost - čtyřhra - Matěj Beran, Patrik Brož

1.místo - dorost - útěcha - Adam Khalaila

2.místo - ml.žáci - útěcha - Jiří Knop

cara.jpg5.-6.11.
  Hledáme budoucí olympioniky

Regionální výběr - Praha + Středočeský kraj

Ve dnech 5. a 6. listopadu 2016 se konal ve sportovním areálu HAMR v Praze 4 Bráník další regionální kemp mladých stolních tenistů, tentokrát se ho opět zúčastnili hráči a hráčky středních Čech a Prahy. Mladí stolní tenisté ročníků 2007-2011 si svým velmi dobrým přístupem  a maximální tréninkovou pílí, osvojovali základy v těchto tréninkových činnostech. Více zde...

zdroj:www.ping-pong.cz

dsc08528.jpg