Jdi na obsah Jdi na menu
 


vysledky.jpg

2013 - 14

cara.jpg

 22.12.2013

4. kolo oddílového turnaje mládeže

1.místo - st.žactvo - Michael Buchar

1.místo - ml.žactvo - Kryštof Přída

1.místo - nejml.žactvo - Jakub Kaucký

cara.jpg

14.12.2013

3. kolo oddílového turnaje mládeže

1.místo - dorost - Dominik Jež

1.místo - st.žactvo - Jan Dvořák

1.místo - ml.žactvo - Kryštof Přída

1.místo - nejml.žactvo - Jakub Kaucký

cara.jpg

30.11.-1.12.2013

DomůGrand Prix - Braník - mži, nži


4.místo - ml.žáci - Kryštof Přída

3.místo - ml.žáci čtyřhra - Jakub Kaucký, Matěj Stach

3.místo - nejml.žáci čtyřhra - Josef Lebeda, Jan Vyčítal

1.místo - nejml.žáci - útěcha - Filip Luxemburk

cara.jpg

23.-24.11.2013

DomůGrand Prix - Modřany

1.místo - st.žáci čtyřhra- Jan Špaček, Michael Buchar

2.místo - st.žáci čtyřhra- Petr Kubát, Jan Dvořák

2.místo - dorostenci čtyřhra- Štěpán Rejent, Oldřich Macháček

cara.jpg

17.11.2013

2.oddílový turnaj

1.místo - Jakub Kaucký

2.místo - Pavol Náhlík

3.místo - Matěj Beran

cara.jpg

16.-17.11.2013

cast.jpgBTM Hustopeče , BTM Blansko


3.místo - dorostenci - Jakub Němeček

1.místo - dorostenci útěcha - Martin Vítovec

2.místo - dorostenci čtyřhra- Tomáš Málek, Martin Vítovec

3.místo - dorostenci čtyřhra- Jakub Němeček, Stanislav Kučera

cara.jpg

 

9.-10.11.2013

DomůGrand Prix - Modřany


1.místo - nejml.žáci - Helenka Sommerová

4.místo - nejml.žáci - Josef Lebeda

1.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Helenka Sommerová, Richard Sloup

3.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Josef Lebeda, Jan Vyčítal

3.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Matěj Koběrský, Michal Kopecký

cara.jpg

2.-3.11.2013

DomůPřebory Prahy družstev

1.místo - dorostenci - SK Kotlářka B

Vítovec, Dusík, Bútora

2.místo - st.žáci - SK Kotlářka A

Šalený, Buchar, Špaček, Dvořák

4.místo - st.žáci - SK Kotlářka B

Kubát, Přída, Krátký

4.místo - ml.žáci - SK Kotlářka A

Přída, Vyčítal, Koběrský, Luxemburk, Beran T.

cara.jpg

19.-20.10.2013

DomůGrand Prix - Jižní Město - sži , dci

2.místo - dorostenci - čtyřhra - Štěpán Rejent, Dominik Jež

3.místo - dorostenci - čtyřhra - Oldřich Macháček, Petr Truc

cara.jpg

20.10.2013

DomůPřebory Prahy družstev - kvalifikační turnaj - mži

cara.jpg

28.-29.9.2013

cast.jpgBTM ČR - Ostrava

2.místo - dorostenci - Tomáš Málek

3.místo - dorostenci - Stanislav Kučera

3.místo - dorostenci - čtyřhra - Kučera, Němeček

3.místo - dorostenci - čtyřhra - Vítovec, Málek

3.místo - st.žáci - útěcha - Michal Buchar

cara.jpg

28.-29.9.2013

cast.jpgBTM ČR - Havířov

2.místo - nejml.žáci - útěcha - Jan Vyčítal

3.místo - nejml.žáci - útěcha - Jakub Kaucký

cara.jpg

28.-29.9.2013

DomůGrand Prix - Modřany

1.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Jakub Kaucký, Matěj Stach

2.místo - nejml.žáci - čtyřhra -Josef Lebeda, Jan Vyčítal

2.místo - nejml.žáci -dvouhra - Jan Vyčítal

1.místo - nejml.žáci -dvouhra - útěcha - Filip Luxemburk

2.místo - ml.žáci -dvouhra - útěcha - Matěj Beran

cara.jpg

28.-29.9.2013

DomůPřebory Prahy družstev - kvalifikační turnaje - sži , dci

1.místo - st.žáci - SK DDM Kotlářka "A" - Šalený, Dvořák, Špaček

4.místo - st.žáci - SK DDM Kotlářka "B" - Kubát, Vavroch, Krátký

1.místo - dorost - skupina B - SK DDM Kotlářka "C" - Ezr, Jež, Šalený

cara.jpg

22.9.2013

1.klubový turnaj mládeže v nové sezóně

cara.jpg 21.-22.9.2013

DomůGrand Prix - Jižní Město - sži , dci

2.místo - st.žáci - čtyřhra - Michael Buchar, Petr Kubát

3.místo - dorostenci - čtyřhra - Oldřich Macháček, Petr Truc

4.místo - dorostenci - dvouhra - Michael Buchar

3.místo - st.žáci - útěcha -dvouhra - Kryštof Přída

cara.jpg

7.-8.9.2013

Na dvou místech v Praze, ve sportovní hale Jižního Města a v hale Oáza, se v sobotu 7. září roztočil kolotoč letošních Bodovacích turnajů mládeže České republiky (BTM) ve stolním tenisu. Celý článek zde...

cast.jpg

BTM ČR PRAHA - Oáza - dci, "21", nži

   

 

1.místo - "21" - Stanislav Kučera

2.místo - "21" - Jakub Němeček

3.místo - "21" - Stanislav Dusík

3.místo - "21" - Martin Vítovec

1.místo - "21" - čtyřhra- Jiří Kubík, Dan Šindelář

2.místo - "21" - čtyřhra- Stanislav Kučera, Jakub Němeček

3.místo - "21" - čtyřhra- Martin Vítovec, Stanislav Dusík

1.místo - "21" - čtyřhra- Monika Němečková, Kristýna Štefcová (Linz AG Froschberg)

1.místo - dorost - Tomáš Málek

3.místo - dorost - Jakub Němeček

2.místo - dorost - čtyřhra- Stanislav Kučera, Jakub Němeček

3.místo - dorost - čtyřhra- Tomáš Málek, Martin Vítovec

1.místo - nejml.žáci - útěcha - Jakub Kaucký

          BTM ČR PRAHA - Jižní Město - sži, mži

 

cara.jpg