Jdi na obsah Jdi na menu
 


7.2.2016

El Niňo do čela první ligy

V Praze na Kotlářce se v sobotu odehrálo „derby“ mezi domácím El Niňem a celkem KT Praha. Souboj dvou prvních celků „prvoligové“ tabulky sliboval skvělou podívanou. V hale se také shromáždil slušný počet diváků, kteří byli svědky téměř čtyřhodinové bitvy. Domácí nastoupili v sestavě: Marek OBEŠLO, František OBEŠLO, Antonín SCHWARZER a Peter TURČEK. Hostující KT přijelo v osvědčené sestavě: Jindřich PANSKÝ, Milan ORLOWSKI, Petr JAVŮREK a Tomáš HAVLÍK.Více zde...

cara.jpg12.12.2015

Kotlářka se domů vrací s pěti body

Poslední dva extraligové zápasy v tomto roce sehrálo družstvo Kotlářka EN Praha. Pražský tým zavítal do Ostravy a Havířova, kde sehrál dvě vyrovnaná utkání. Po pohodlné cestě vlakem byli všichni naši hráči natěšení a hladoví po úspěchu. Na zápas nás jel povzbudit také Míra Novotný, který společně s Tomášem Vrňákem tvoří základ týmu Kotlářky. Více zde...

cara.jpg22.11.2015

Český pohár

Týden před dalším zápasem extraligy sehrála Kotlářka čtvrtfinálové utkání Českého poháru v Litoměřicích. Domácí druholigový tým si v předchozím kole poradil s Libercem C, ale jasnými favority jsme byli my. Více zde...

cara.jpg18.11.2015

První ročník Mezinárodního akademického mistrovství České republiky

V den, kdy si celá republika připomínala výročí Sametové revoluce, se ve Valticích uskutečnil první ročník Mezinárodního akademického mistrovství České republiky. Ačkoliv startovní pole nebylo příliš početné, našlo se v něm hned devět hráčů hrajících českou nejvyšší soutěž. Ve Valticích se představil téměř kompletní kádr pražského El Niňa (Bai He, Kristián Kobes, David Reitšpies, Tomáš Málek, Stanislav Kučera a Jakub Němeček). Více zde...

cara.jpg31.10.2015

Kotlářka bojovala, El Niňo vyhrálo.

Pikantním televizním duelem odstartovalo další kolo extraligy. Souboj mezi domácí Kotlářkou a "hostujícím" El Niňem sliboval zajímavou podívanou. Ačkoliv šlo o souboj dvou blízkých týmů, všichni hráči se dobře znají a často spolu trénují, atmosféra byla dobrá a do haly si našlo cestu slušné množství diváků. Možná to také bylo zvláštní nabídkou na tento zápas, prvních čtyřicet fanoušků obdrželo plastový míček zdarma. Více zde...

cara.jpg25.10.2015

VARŠAVA PŘIVÍTALA SVĚTOVOU ELITU

Polské hlavní město hostilo minulý týden další turnaj série World Tour ve stolním tenise. Ačkoliv šlo o turnaj prostřední kategorie Major, sešla se v Polsku vynikající konkurence. Dokonce přijela i početná výprava z Číny ve které nechyběli mistři světa Ma Long a Zhang Jike. Z evropské špičky startovali ve Varšavě oba finalisté nedávného evropského šampionátu. Lépe si vedl Němec Dimitrij Ovtcharov, který dokráčel až do čtvrtfinále, kde kvůli zranění musel svůj zápas skrečovat.  Portugalec Marcos Freitas vypadl už ve druhém kole s Rakušanem Fegerlem. Více zde...

cara.jpg18.10.2015

DVĚ REMÍZY PRO PRAŽSKOU KOTLÁŘKU

Po reprezentační přestávce se o slovo opět přihlásila Extraliga a tým Kotlářky EN Praha, zavítal na sever Čech. V rámci třetího a čtvrtého kola byli našimi soupeři TJ Slavoj Severotuk Ústí nad Labem a SKST Svijany. Naše družstvo v sestavě Petr Kaucký, Jakub Němeček a Stanislav Kučera se tentokráte muselo obejít bez trenéra Tomáše Vrňáka a tak na trenérský post povýšil Míra Novotný, náš dlouholetý, věrný fanoušek. Více zde...

cara.jpg