Jdi na obsah Jdi na menu
 


3.kolo TJ Slavoj Ústí n.L. - SF SK Kotlářka EN záznam zde… 3:3 

Kučera – Polanský 0:3 , Kučera – Seibert 0:3 , Němeček – Seibert 1:3 ,        Kaucký – Polanský 3:1 , Kaucký – Štěpánek 3:2 , Němeček – Štěpánek 3:0

Po reprezentační přestávce se o slovo opět přihlásila Extraliga a tým Kotlářky EN Praha, zavítal na sever Čech. V rámci třetího a čtvrtého kola byli našimi soupeři TJ Slavoj Severotuk Ústí nad Labem a SKST Svijany. Naše družstvo v sestavě Petr Kaucký, Jakub Němeček a Stanislav Kučera se tentokráte muselo obejít bez trenéra Tomáše Vrňáka a tak na trenérský post povýšil Míra Novotný, náš dlouholetý, věrný fanoušek.

  První zápas jsme sehráli v pátek v Ústí nad Labem. Přesně v šest hodin byla obě mužstva připravena a slušně zaplněná hala již také netrpělivě očekávala napínavé střetnutí. První zápas byl v režii Tomáše Polanského, který porazil Standu Kučeru. Ve druhém se představili Jakubové Seibert a Němeček a opět byl šťastnější domácí borec. Snížení pro Kotlářku vybojoval zkušený Petr Kaucký, který v dramatické pětisetové bitvě přehrál Davida Štěpánka. Dvoubodový náskok Ústí vrátil Seibert, který si připsal dnešní druhé vítězství, tentokráte nad Standou. Jenže Petr dnes předvedl druhý skvělý výkon a porazil také Polanského. Celé střetnutí uzavřeli Štěpánek a Kuba, který se opravdu vytáhl a vítězstvím vybojoval pro Kotlářku velmi cennou remízu.

 

4.kolo SKST  Liberec - SF SK Kotlářka EN záznam zde… 3:3 

Kaucký – Košťál 1:3 , Kučera – Jahoda 3:0 , Němeček – Medek 3:1 ,  Kaucký – Jahoda 1:3 , Němeček – Košťál 0:3 , Kučera – Medek 3:1

Do sobotního zápasu s Libercem jsme vstupovali jako mírní favorité my. Ovšem severočeský celek má v kádru skvělého Radka Košťála a doplňují ho Josef Medek a Martin Jahoda. Jako vždy byla i dnes v Liberci příjemná divácká kulisa a hnala domácí hráče za ziskem prvních bodů.

  Hned první zápas nabídl souboj obou jedniček, Radka Košťála a Petra Kauckého. Zápas  vyzněl lépe pro Košťála. Nyní byla řada na Standovi, aby se předvedl s lepším světle než ve včerejším zápase. A skutečně, Standa poráží Jahodu a srovnává. Ke třetímu utkání nastoupil Josef Medek a Kuba Němeček. Kuba opět potvrdil, že na svého soupeře umí a po prohraném úvodním setu byl jasně lepším hráčem. Petr měl možnost navýšit naše vedení už na 3:1. Zápas proti Jahodovi se mu ale bohužel nepovedl, soupeř hrál dobře a přesně. A když si Košťál poradil s Kubou, bylo na Standovi aby zajistil alespoň remízu. Klíčovým momentem jeho utkání s Medkem byl druhý set, který získal 12:10 a i přes ztrátu toho následujícího si bezpečně pohlídal vítězství. Výsledkem je tedy opět remíza, kterou bereme, ale pomýšleli jsme na vítězství.

V dalším televizním utkání náš čeká naše „áčko“ El Niňo Praha!

Boj, boj, boj!

autor: Standa Kučera