Jdi na obsah Jdi na menu
 


vysledky.jpg2015-16

cara.jpg 8.-17.7. MEJ v Záhřebu

http://www.ettu.org/images/redaktion/Competitions/European_Youth_Championships/2016-EYC-Zagreb_logo_1523d_r_215x121.jpg

cara.jpg1.-2.7.2016

Výsledek obrázku pro iwas u23 world gamesSvětové hry handicapované mládeže

David Půlpán vybojoval na Světových hrách handicapované mládeže tři medaile

Vynikajícího úspěchu dosáhl na Světových hrách handicapované mládeže v Praze stolní tenista David Půlpán. Dvaadvacetiletý hráč El Niňa Praha vybojoval zlato v singlu sloučených kategorií stojících a společně s Chorvatem Pavao Jozičem rovněž zlato v soutěži družstev. Více zde…

Oficiální stránky světových her zde…

zdroj:www.ping-pong.cz

cara.jpg  11.6.

 

Portrét Klubový turnaj mládeže

1.místo - Petr Kubát

2.místo - Tomáš Beran

3.místo - Matěj Beran

cara.jpg  4.6.

Dvanáctá Minipálka v Modřanech 2016

img-20160605-wa0001.jpg

2.místo - ročník 2004 - čtyřboj - Jakub Schönbauer

3.místo - ročník 2004 - st.tenis+čtyřboj - Jakub Schönbauer

4.místo - ročník 2004 - čtyřboj - Martin Dvořáček

1.místo - ročník 2005 - st.tenis - Michal Kopecký

1.místo - ročník 2006 - st.tenis - Martin Šíp

4.místo - ročník 2006 - čtyřboj - Martin Šíp

1.místo - ročník 2006 - st.tenis+čtyřboj - Martin Šíp

cara.jpg 27.-29.5.


  VC Prahy - mezinárodní turnaj mládeže

 

dsc06765.jpg

3.místo - ml.žáci - družstva - Matěj Stach, Jakub Kaucký

dsc06757.jpg

2.místo - nejml.žákyně - Antonie Kelnárová, M. Pařízková

1.místo - ml.žákyně - družstva - útěcha - Natálie Cmíralová, E. Dudová

 

  21.-22.5.
MČR mladší žactvo - Praha, Jižní Město

dsc06673.jpg

1.místo - ml.žákyně - čtyřhra - H.Sommerová, L.Záděrová

3.místo - ml.žákyně - H.Sommerová

3.místo - ml.žáci - Matěj Stach

3.místo - ml.žáci - mix - M.Stach, A.Hnojská

zdroj:www.ping-pong.cz

22.5.  Triumfy Šimona Bělíka a Anny Klempererové v singlu

22.5.  V Praze vrcholí šampionát mladšího žactva

21.5.  Favorité v prvních kolech nezaváhali

21.5.  Mistrovství mladšího žactva zahájeno

cara.jpg  14.5.

Domů Masters Grand Prix - Loko Vršovice

 

sam_9283.jpg

1.místo - st.žáci - Kryštof Přída

2.místo - st.žáci - Matěj Beran

4.místo - ml.žáci - Jakub Kaucký

cara.jpg

Celkové pořadí Grand Prix 2015-16

2.místo - st.žáci - Tomáš Beran

3.místo - st.žáci - Kryštof Přída

4.místo - st.žáci - Matěj Beran

1.místo - st.žáci - čtyřhra - Matěj Beran

cara.jpg

15.5.

Extraliga mužů 2015-16

Po dnešní prohře 0:4 pro nás sezona skončila krásným druhým místem.Děkujeme všem fanouškům a příznivcům, kteří nás celý rok podporovali a samozřejmě děkujeme i našim nejmenším, kteří s námi na utkání nastupovali.

1.utkání finále STEN marketing HBO - EL Niňo Praha EHW Výsledek obrázku pro metropolitni tv havlickuv brod záznam zde… 4:0 
2.utkání finále STEN marketing HB - EL Niňo Praha EHW ČTsport záznam zde… 4:1 
3.utkání finále EL Niňo Praha EHW - STEN marketing HBO ČTsport živě zde… 0:4 

zdroj:www.ping-pong.cz

15.2.  Hattrick STEN marketingu je na světě

cara.jpg  7.-8.5.
 Domů Masters Grand Prix - Elizza

 

dsc06600.jpg

3.místo - dorostenci - Tomáš Beran

dsc06640.jpg

1.místo - ml.žáci - Jakub Kaucký

2.místo - ml.žáci - Michael Kopecký

4.místo - ml.žáci - Antonie Kelnárová

cara.jpg

Celkové pořadí Grand Prix 2015-16

4.místo - dorostenci - Matěj Beran

3.místo - dorostenci - čtyřhra - Kryštof Přída

1.místo - ml.žáci - Jakub Kaucký

2.místo - ml.žáci - Michael Kopecký

3.místo - ml.žáci - Matěj Koběrský

1.místo - ml.žákyně - Antonie Kelnárová

3.místo - ml.žákyně - Natálie Cmíralová

1.místo - ml.žáci - čtyřhry - Jakub Kaucký

2.místo - ml.žáci - čtyřhry - Matěj Koběrský

3.místo - ml.žáci - čtyřhry - Michael Kopecký

cara.jpg6.5. Všichni za stůl 2 - ZŠ Bílá

dsc06493.jpg

Nádhernou atmosféru měla ping-pongová show v ZŠ Bílá. Děkujeme promo týmu za pozvání, všichni jsme si to parádně užili.....

zdroj:www.ping-pong.cz  www.vsichnizastul.cz

  7.5.  Olympionik Petr Frydrych ozdobil show v Praze

cara.jpg  30.4.-1.5.
MČR dorostu - Čeladná

2.místo - dorostenci - čtyřhra - S.Dusík, V.Buben

zdroj:www.ping-pong.cz

  1.5.  MČR dorostu: známe finalisty

30.4.  Mistrovství České republiky dorostu pokračuje

30.4.  Mistrovství dorostu odstartovalo kvalifikací

cara.jpg

1.utkání semi EL Niňo Praha EHW - DTJ Hradec Králové záznam zde… 2:4 
2.utkání semi EL Niňo Praha EHW - DTJ Hradec Králové ČTsport záznam zde… 4:2 
3.utkání semi DTJ Hradec Králové - EL Niňo Praha EHW záznam zde… 4:1 
4.utkání semi DTJ Hradec Králové - EL Niňo Praha EHW záznam zde… 1:4 
5.utkání semi EL Niňo Praha EHW - DTJ Hradec Králové záznam zde… 4:1 

zdroj:www.ping-pong.cz

1.5.  El Niňo po třech letech ve finále Extraligy

29.4.  El Niňo podruhé v sérii vyhrálo, rozhodne se v Praze

28.4.  DTJ Hradec Králové krůček od finále

27.4.  Boj o finále pokračuje v Hradci Králové

26.4.  El Niňo srovnalo krok, hrdinou utkání David Reitšpies

25.4.  El Niňo – DTJ 2:4

24.4.  Kdo vyzve STEN marketing v boji o titul?

15.4.  STEN marketing HB Ostrov je prvním finalistou extraligy

 

  21.-22.5.
MČR mladší žactvo - Praha, Jižní Město

dsc06673.jpg

1.místo - ml.žákyně - čtyřhra - H.Sommerová, L.Záděrová

3.místo - ml.žákyně - H.Sommerová

3.místo - ml.žáci - Matěj Stach

3.místo - ml.žáci - mix - M.Stach, A.Hnojská

zdroj:www.ping-pong.cz

22.5.  Triumfy Šimona Bělíka a Anny Klempererové v singlu

22.5.  V Praze vrcholí šampionát mladšího žactva

21.5.  Favorité v prvních kolech nezaváhali

21.5.  Mistrovství mladšího žactva zahájeno

cara.jpg  14.5.

Domů Masters Grand Prix - Loko Vršovice

 

sam_9283.jpg

1.místo - st.žáci - Kryštof Přída

2.místo - st.žáci - Matěj Beran

4.místo - ml.žáci - Jakub Kaucký

cara.jpg

Celkové pořadí Grand Prix 2015-16

2.místo - st.žáci - Tomáš Beran

3.místo - st.žáci - Kryštof Přída

4.místo - st.žáci - Matěj Beran

1.místo - st.žáci - čtyřhra - Matěj Beran

cara.jpg

15.5.

Extraliga mužů 2015-16

Po dnešní prohře 0:4 pro nás sezona skončila krásným druhým místem.Děkujeme všem fanouškům a příznivcům, kteří nás celý rok podporovali a samozřejmě děkujeme i našim nejmenším, kteří s námi na utkání nastupovali.

1.utkání finále STEN marketing HBO - EL Niňo Praha EHW Výsledek obrázku pro metropolitni tv havlickuv brod záznam zde… 4:0 
2.utkání finále STEN marketing HB - EL Niňo Praha EHW ČTsport záznam zde… 4:1 
3.utkání finále EL Niňo Praha EHW - STEN marketing HBO ČTsport živě zde… 0:4 

zdroj:www.ping-pong.cz

15.2.  Hattrick STEN marketingu je na světě

cara.jpg  7.-8.5.
 Domů Masters Grand Prix - Elizza

 

dsc06600.jpg

3.místo - dorostenci - Tomáš Beran

dsc06640.jpg

1.místo - ml.žáci - Jakub Kaucký

2.místo - ml.žáci - Michael Kopecký

4.místo - ml.žáci - Antonie Kelnárová

cara.jpg

Celkové pořadí Grand Prix 2015-16

4.místo - dorostenci - Matěj Beran

3.místo - dorostenci - čtyřhra - Kryštof Přída

1.místo - ml.žáci - Jakub Kaucký

2.místo - ml.žáci - Michael Kopecký

3.místo - ml.žáci - Matěj Koběrský

1.místo - ml.žákyně - Antonie Kelnárová

3.místo - ml.žákyně - Natálie Cmíralová

1.místo - ml.žáci - čtyřhry - Jakub Kaucký

2.místo - ml.žáci - čtyřhry - Matěj Koběrský

3.místo - ml.žáci - čtyřhry - Michael Kopecký

cara.jpg6.5. Všichni za stůl 2 - ZŠ Bílá

dsc06493.jpg

Nádhernou atmosféru měla ping-pongová show v ZŠ Bílá. Děkujeme promo týmu za pozvání, všichni jsme si to parádně užili.....

zdroj:www.ping-pong.cz  www.vsichnizastul.cz

  7.5.  Olympionik Petr Frydrych ozdobil show v Praze

cara.jpg  30.4.-1.5.
MČR dorostu - Čeladná

2.místo - dorostenci - čtyřhra - S.Dusík, V.Buben

zdroj:www.ping-pong.cz

  1.5.  MČR dorostu: známe finalisty

30.4.  Mistrovství České republiky dorostu pokračuje

30.4.  Mistrovství dorostu odstartovalo kvalifikací

cara.jpg

1.utkání semi EL Niňo Praha EHW - DTJ Hradec Králové záznam zde… 2:4 
2.utkání semi EL Niňo Praha EHW - DTJ Hradec Králové ČTsport záznam zde… 4:2 
3.utkání semi DTJ Hradec Králové - EL Niňo Praha EHW záznam zde… 4:1 
4.utkání semi DTJ Hradec Králové - EL Niňo Praha EHW záznam zde… 1:4 
5.utkání semi EL Niňo Praha EHW - DTJ Hradec Králové záznam zde… 4:1 

zdroj:www.ping-pong.cz

1.5.  El Niňo po třech letech ve finále Extraligy

29.4.  El Niňo podruhé v sérii vyhrálo, rozhodne se v Praze

28.4.  DTJ Hradec Králové krůček od finále

27.4.  Boj o finále pokračuje v Hradci Králové

26.4.  El Niňo srovnalo krok, hrdinou utkání David Reitšpies

25.4.  El Niňo – DTJ 2:4

24.4.  Kdo vyzve STEN marketing v boji o titul?

15.4.  STEN marketing HB Ostrov je prvním finalistou extraligy

cara.jpg

  23.-24.4.
 Domů Grand Prix - Slavoj

 

     

img_2148.jpg

2.místo - nejml.žáci - Michael Kopecký

2.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Michael Kopecký, Filip Luxemburk

1.místo - st.žáci - Tomáš Beran

2.místo - st.žáci - Jakub Kaucký

1.místo - st.žáci - čtyřhra - Tomáš a Matěj Beran

2.místo - st.žáci - útěcha - Michael Kopecký

cara.jpg  23.4.
Kontrolní turnaj - Hradec Králové

img-20160423-wa0002.jpg

2.místo - ml.žáci - Matěj Stach

2.místo - ml.žákyně - čtyřhra - H.Sommerová

img-20160423-wa0001.jpg

zdroj:www.ping-pong.cz

24.4.  V Hradci Králové kralovali Ondřej Květon a Klára Witoszová

cara.jpg  16.-17.4.
MČR starší žactvo - Most

sam_9121.jpg

 

2.místo - st.žáci - útěcha B - Matěj Stach

zdroj:www.ping-pong.cz

Tituly pro Blaškovou a Valentu

cara.jpg  9.-10.4.
 Domů Grand Prix - Elizza

sam_9064.jpg

 

1.místo - ml.žáci - Jakub Kaucký

2.místo - ml.žáci - Matěj Koběrský

3.místo - ml.žáci - Michael Kopecký

1.místo - ml.žákyně - Antonie Kelnárová

3.místo - ml.žákyně - Natálie Cmíralová

1.místo - ml.žáci - čtyřhra - M.Kopecký, M.Šíp

2.místo - ml.žáci - čtyřhra - J.Kaucký, M.Koběrský

3.místo - ml.žáci - čtyřhra - N.Cmíralová, A.Kelnárová

1.místo - dorost - čtyřhra - Tomáš a Matěj Beran

1.místo - dorost - čtyřhra - K.Přída, P.Kubát

cara.jpg  2.-3.4.

BTM Neratovice a Vlašim

dsc06399.jpg

1.místo - nejml.žákyně - Helenka Sommerová

3.místo - nejml.žákyně - Antonie Kelnárová

3.místo - nejml.žáci - Michael Kopecký

1.místo - nejml.žákyně - čtyřhra - H.Sommerová, A.Kelnárová

3.místo - nejml.žáci - čtyřhra - M.Kopecký, F.Luxemburg

2.místo - ml.žáci - Matěj Stach

3.místo - ml.žáci - čtyřhra - Matěj Stach, Jakub Kaucký

1.místo - ml.žákyně - čtyřhra - H.Sommerová, N. Cmíralová

2.místo - dorostenci - S.Dusík

3.místo - dorostenci - čtyřhra - J.Žaloudík, V.Krejcar

cara.jpg  19.-20.3.
 Domů Grand Prix - Elizza

 

3.místo - nejml.žáci - Michael Kopecký

2.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Martin Šíp, Adam Sochor

3.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Michael Kopecký, Filip Luxemburk

2.místo - st.žáci - čtyřhra - Matěj Beran, Patrik Brož

1.místo - st.žáci - útěcha - Maxim Svoboda

 

  18.-20.3 MČR v Jablonci nad Nisou

2.místo - junioři "21" - David Reitšpies

3.místo - junioři "21" - Stanislav Kučera

2.místo - mix dospělí - Petr Kaucký, Dana Čechová

cara.jpg 11.-13.3. 

Výsledek obrázku pro International Slovak Open MalackyInternational Slovak Open Malacky

V kategorii nejmladších žákyň se Antonie Kelnárová probojovala do čtvrtfinále. Více zde...

zdroj:www.ping-pong.cz

13.3.  Triumf Kláry Witoszové a Jany Vašendové v soutěži družstev

12.3.  International Slovak Open Malacky

cara.jpg

19.kolo SF SK Kotlářka EN Praha - TJ Ostrava KST záznam zde… 4:2 
19.kolo EL Niňo Praha EHW - SKST Baník Havířov záznam zde… 3:3 
20.kolo EL Niňo Praha EHW - TJ Ostrava KST záznam zde… 4:2 
20.kolo SF SK Kotlářka EN Praha - SKST Baník Havířov záznam zde… 0:4 

zdroj:www.ping-pong.cz

11.3.  Havířov remizoval v Praze s El Niněm

10.3.  Do play-off Havířov nebo Kotlářka?

cara.jpg  5.-6.3.

MČR - družstev - Ostrava 

záznam zde…

14.místo - SK DDM Kotlářka Praha -A.Kelnárová, T.Buchtová

záznam zde…

16.místo SK DDM Kotlářka Praha - M.Seidlová,A.Kelnárová, T.Buchtová

zdroj:www.ping-pong.cz

6.3.  Dorostenci Havířova přehráli Ostravu a vybojovali titul

5.3.  Mistrovské tituly žákům Přerova a žákyním Havířova

cara.jpg  5.-6.3. Mistrovství světa družstev v Kuala Lumpur

  

zdroj:www.ping-pong.cz

7.3.  Dominance Číny pokračuje

6.3.  Čínský triumf na MS družstev v Kuala Lumpuru

cara.jpg  20.-21.2.

BTM Jaroměř a Jablonec n.N.

1.místo - nejml.žákyně - Helenka Sommerová

3.místo - nejml.žákyně - Antonie Kelnárová

1.místo - nejml.žákyně - čtyřhra - H.Sommerová, A.Kelnárová

3.místo - ml.žáci - Matěj Stach

2.místo - ml.žáci - čtyřhra - Matěj Stach, Jakub Kaucký

3.místo - ml.žákyně - Helenka Sommerová

1.místo - dorostenci - čtyřhra - S.Dusík, V.Buben

3.místo - dorostenci - čtyřhra - D.Šálený, V.Krejcar

1.místo - dorostenci - útěcha B - Vilém Krejcar

2.místo - st.žáci - útěcha C - Jakub Kaucký

zdroj:www.ping-pong.cz

22.2.  Nová jména na listině vítězů BTM: Martin Černý a Radim Bako

21.2.  Páté BTM: Štalzer, Witoszová, Buben a Ilčíková

cara.jpg  13.-14.2.
 Domů Grand Prix - Modřany

 

dsc06353.jpg

3.místo - nejml.žáci - Michael Kopecký

2.místo - nejml.žáci - útěcha - Tadeáš Bertho

3.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Michael Kopecký, Filip Luxemburk

3.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Martin Šíp, Adam Sochor

2.místo - st.žáci - Matěj Beran

3.místo - st.žáci - Tomáš Beran

1.místo - st.žáci - čtyřhra - Matěj a Tomáš Beran

3.místo - st.žáci - čtyřhra - Kryštof Přída, Jakub Kaucký

3.místo - st.žáci - čtyřhra - Tomáš Sedláček, Patrik Brož

1.místo - st.žáci - útěcha - Martin Kubelka

2.místo - st.žáci - útěcha - Adam Khalaila

cara.jpg7.2.2016 Blog Standy Kučery

El Niňo do čela první ligy

  1.liga – muži      
16.kolo SF SKK EL Niňo C - KT Praha 10:6  záznam zde…
17.kolo SF SKK EL Niňo C - KST Cheb 10:6   
  2.liga – muži        
16.kolo TJ Sokol Bor - SF SKK EL Niňo D 6:10   
17.kolo TJ Sokol Plzeň V. - SF SKK EL Niňo D 10:8    
  3.liga – muži        
16.kolo TJ Sokol Bor B - SF SKK EL Niňo E 9:9   
17.kolo TJ Sokol Plzeň V. B - SF SKK EL Niňo E 2:10   
  1.liga – ženy        
16.kolo SF SKK EL Niňo A - KST GMC Blansko 2:8   
17.kolo SF SKK EL Niňo A - TJ Sokol Líšeň 5:5   
  2.liga – ženy        
16.kolo SF SKK EL Niňo B - TJ Sokol Nusle B 4:6   
17.kolo SF SKK EL Niňo B - TJ ABC Branik 5:5   

cara.jpg  6.-7.2.

Domů Grand Prix - Zimní cena Bohnic

 

img_20160206_152055.jpg

1.místo - ml.žáci - Michael Kopecký

2.místo - ml.žáci - Matěj Koběrský

3.místo - ml.žáctvo - Antonie Kelnárová

4.místo - ml.žáci - Martin Šíp

2.místo - ml.žáci - útěcha - Jonáš Gajda

1.místo - ml.žáci - čtyřhra - Matěj Koběrský, Michael Kopecký

2.místo - ml.žáci - čtyřhra - Antonie Kelnárová, Petra Klokočníková

3.místo - ml.žáci - čtyřhra - Martin Šíp, Jiří Knop

1.místo - dorostenci - čtyřhra - Petr Kubát, Kryštof Přída

2.místo - dorostenci - útěcha - Patrik Brož

cara.jpg

13.kolo SF SK Kotlářka EN Praha - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. záznam zde…  2:4 
14.kolo EL Niňo Praha EHW - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. ČTsport záznam zde… 4:1 
15.kolo EL Niňo Praha EHW - SF SK Kotlářka EN Praha záznam zde… 4:1 
14.kolo SF SK Kotlářka EN Praha - SKST Svijany Liberec záznam zde… 4:1  
13.kolo EL Niňo Praha EHW   SKST Svijany Liberec záznam zde… 4:1 

zdroj:www.ping-pong.cz

5.2.  Ústecký Slavoj má postup do play-off v kapse

4.2.  Čtrnáctá výhra STEN marketingu v letošní Extralize

3.2.  Pražské derby ovládlo favorizované El Niňo

2.2.  Úterní dohrávka pro favorizované El Niňo

1.2.  Ústecký Slavoj vyhrál v Praze nad Kotlářkou 4:2

24.1.  Královéhradecké derby vyhrál Sokol

23.1.  Kaucký ukončil Košťálovu neporazitelnost

22.1.  Havířov splnil úlohu favorita

cara.jpg  30.-31.1.
 Domů Přebory Prahy - jednotlivců - Oáza

1.2. Helenka Sommerová posbírala šest mistrovských titulů

 

dsc06299.jpg

ZLATO 14x , STŘÍBRO 10x  , BRONZ 17x

cara.jpg 16.-17.1.
   BTM Valtice, Hluk

dsc06165.jpg

1.místo - nejml.žákyně - Helenka Sommerová

2.místo - nejml.žákyně - Antonie Kelnárová

1.místo - nejml.žákyně - čtyřhra - H.Sommerová, A.Kelnárová

3.místo - ml.žáci - Matěj Stach

3.místo - ml.žáci - čtyřhra - M.Stach, J.Kaucký

3.místo - dorostenci - čtyřhra - D.Šálený, F.Kortus

dsc06195.jpg

18.1.  Vítězný návrat kladenského Jana Valenty

16.1.  Čtvrté BTM: Bělík, Sommerová, Buben a Petrovová

cara.jpg  9.-10.1.

DomůPřebory Prahy družstev - Modřany

Přeborníkem Prahy družstev mladšího žactva se stalo družstvo SK DDM Kotlářka "A" - M. Stach, J. Kaucký, M. Koběrský, J. Lebeda, M. Kopecký, 3.místo obsadilo družstvo SK DDM Kotlářka "C" - A. Kelnárová, M. Šíp, F.Luxemburk, N. Cmíralová. "C" družstvo skončilo na 6. místě. Za zmínku stojí vystoupení našich nejmladších stolních tenistů, pro většinu z nich první turnaj a všichni mají už nějaká vítězství:-)
GRATULUJEME a všem děkujeme za vynikající reprezentaci našeho klubu!!!!!

sam_8606.jpg

 

1.místo Přebory Prahy 2014-15 - ml.žáci

SK DDM Kotlářka Praha "A" - Stach, Kaucký, Koběrský, Lebeda, Kopecký

3.místo Přebory Prahy 2014-15 - ml.žáci

SK DDM Kotlářka Praha "B" - Kelnárová, Cmíralová, Luxemburk, Šíp

dsc06110.jpg

 

3.místo Přebory Prahy 2014-15 - st.žáci

SK DDM Kotlářka Praha "B" - Beran Tomáš a Matěj, Brož

4.místo Přebory Prahy 2014-15 - st.žáci

SK DDM Kotlářka Praha "A" - Přída, Kaucký, Náhlík