Jdi na obsah Jdi na menu
 


vysledky.jpg

2012-2013

1.1. - 30.4.2013

cara.jpg

 

13.-14.4.2013

psst.jpg

GRAND PRIX - Slavoj - dci , szi

1.místo - st.žáci - Michael Buchar

1.místo - st.žáci čtyřhra - Macháček,Truc

2.místo - st.žáci čtyřhra - Buchar,Kubát

3.místo - dorostenci čtyřhra - Rejent,Chlumský

cara.jpg

6.-7.4.2013

psst.jpg

GRAND PRIX - Slavoj


cara.jpg

7.4.2013

cast.jpg

Kontrolní turnaj ČR - st.žactvo

cara.jpg

16.-27.3.2013

cast.jpg

BTM ČR - Vlašim

BTM ČR - Neratovice

 

cara.jpg

 9.-10.3.2013

psst.jpg

GRAND PRIX - Zbraslavský pohár

  

1.místo - dorostenci - Stanislav Dusík

2.místo - dorostenci čtyřhra - Macháček , Truc

3.místo - dorostenci čtyřhra - Dusík , Slobodzian

2.místo - starší žáci - Stanislav Dusík

2.místo - starší žáci čtyřhra - Dusík , Pešek

3.místo - starší žáci čtyřhra - Macháček Truc

cara.jpg

 2.-3.3.2013

psst.jpg

GRAND PRIX - Elizza

  

cara.jpg

 10.2.2013

 3.kolo KLUBOVÉHO TURNAJE MLÁDEŽE

1.místo - dorostenci - Štěpán Rejent

1.místo - starší žáci - Stuchlík Jan

1.místo - mladší žáci - Stuchlík Ondřej

cara.jpg

1.2.2013

psst.jpgPřebory Prahy družstev - dorost

cara.jpg

2.-3.2.2013

cast.jpg

BTM ČR - Jaroměř

   

BTM ČR - Hostinné

   

3.místo - dorostenci - Stanislav Kučera

3.místo - dorostenci - čtyřhra - Kučera,Němeček

3.místo - dorostenci - čtyřhra - Pěnkava,Bíza

cara.jpg

26.-27.1.2013

psst.jpg

GRAND PRIX - Zbraslavský pohár

   

3.místo - dorostenci - Dominik Jež

3.místo - dorostenci - čtyřhra - Jež,Macháče

GRAND PRIX - Zimní cena Modřan

   

2.místo - dorostenci - čtyřhra - Dvořák,Verbík

cara.jpg

 19.-20.1.2013

cast.jpg

BTM ČR - Valtice 

  

BTM ČR - Hluk   

  

3.místo - dorostenci - jed - Tomáš Málek

3.místo - dorostenci - čt - Kučera , Němeček

3.místo - dorostenci - čt - Pěnkava , Kvíčala

cara.jpg

 12.-13.1.2013

psst.jpgPřebory Prahy družstev 

 

 

cara.jpg

 5.-6.1.2013

 

psst.jpgPřebory Prahy jednotlivců

1.místo – muži – dvouhra – Michal Obešlo

2.místo – muži – dvouhra – Petr Kaucký

3.místo – muži - dvouhra – Tomáš Málek , Stanislav Kučer

1.místo – muži – čtyřhra – Michal Obešlo , Petr Kaucký

3.místo – muži – čtyřhra – Tomáš Málek , Michal Zatřepálek

3.místo – ženy - dvouhra – Jitka Vyvadilová

2.místo – ženy – čtyřhra – Jitka Vyvadilová , Monika Němečková

1.místo – dospělí - mix – Tomáš Málek , Denisa Hošková

2.místo – dospělí - mix – Marek Obešlo , Jitka Vyvadilová

1.místo – dorostenci – dvouhra – Tomáš Málek

2.místo – dorostenci – dvouhra – Jakub Němeček

3.místo – dorostenci - dvouhra – Luboš Pěnkava , Stanislav Kučer

2.místo – dorostenky – dvouhra – Monika Němečková

1.místo – dorostenci – čtyřhra – Tomáš Málek , Luboš Pěnkava

2.místo – dorostenci – čtyřhra – Stanislav Kučer , Jakub Němeček

3.místo – dorostenci – čtyřhra – Dominik Jež , Kryštof Neřold

3.místo – dorost - mix – Jakub Němeček, Monika Němečková

1.místo – starší žáci – dvouhra – Stanislav Dusík

3.místo – starší žákyně – dvouhra – Lada Prostějovská

3.místo – starší žákyně – dvouhra – Helenka Sommerová

3.místo – starší žáci – čtyřhra – Stanislav Dusík , Jan Špaček

3.místo – starší žákyně – čtyřhra – Lada Prostějovská, Zuzana Jantačová

3.místo – starší žákyně – čtyřhra – Helenka Sommerová, Veronika Šimůnková

3.místo – mladší žáci – dvouhra – Ondřej Stuchlík

3.místo – mladší žáci – čtyřhra – Ondřej Stuchlík , Tobiáš Vavroch

2.místo – nejmladší žákyně – dvouhra – Helenka Sommerová

3.místo – nejmladší žáci – mix – Jakub Kaucký , Helenka Sommerová

Výsledky Přeborů Prahy jednotlivců 2012/13

cara.jpg

 


cara.jpg