Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY 09-10
(1.pol)
....................................................................................................................................................................
19.-20.12.2009
Žebříčkový turnaj - Havířov
(mzi, mzy) Výsledky
2.místo - ml.žáci  - Jakub Němeček
3.místo - ml.žáci  - Jan Pluhař
(dci, dky) Výsledky
2.místo - junioři  - Lukáš Mazura
3.místo - junioři  - David Reitšpies
......................................................................................................................................................................
5.12.2009
Žebříčkový turnaj - Havířov
(szi, szy) VÝSLEDKY
1.místo - st.žáci - David Reitšpies
......................................................................................................................................................................
21.-22.11.2009
BTM ČR - Hodonín 
(szi, szy) VÝSLEDKY
2.místo - st.žáci -jednotlivci - David Reitšpies
1.místo - st.žáci -čtyřhra - David Reitšpies , Tomáš Málek 
(dci, dky) VÝSLEDKY 
3.místo - junioři -čtyřhra - Lukáš Mazura ,  Michal Kubát (Slavoj)
3.místo - junioři -čtyřhra - Denis Beneš , Lukáš Jandora (Zlín)
......................................................................................................................................................................
21.-22.11.2009
BTM ČR - Hustopeče
(nzi, nzy) VÝSLEDKY 
(mzi, mzy)   VÝSLEDKY 
1.místo - ml.žáci -jednotlivci - Jan Pluhař
2.místo - ml.žáci -jednotlivci - Jakub Němeček
2.místo - ml.žáci -čtyřhra - Jakub Němeček , Michal Bútora
( junioři "21") VÝSLEDKY 
2.místo - junioři "21" -jednotlivci - Michal Obešlo
3.místo - junioři "21" -jednotlivci - Tomáš Tregler
3.místo - junioři "21" -jednotlivci -  František Obešlo
1.místo - junioři "21" -čtyřhra -  Michal Obešlo , Tomáš Tregler
2.místo - junioři "21" -čtyřhra -  Marek Obešlo , František Obešlo
3.místo - junioři "21" -čtyřhra -  Denis Beneš , Jan Polanský
3.místo - junioři "21" -čtyřhra -  Jiří Kubík , Daniel Šindelář
 .......................................................................................................................................................................
21.-22.11.2009
BTM ČR - Hodonín 
(szi, szy) VÝSLEDKY
2.místo - st.žáci -jednotlivci - David Reitšpies
1.místo - st.žáci -čtyřhra - David Reitšpies , Tomáš Málek 
(dci, dky) VÝSLEDKY 
3.místo - junioři -čtyřhra - Lukáš Mazura ,  Michal Kubát (Slavoj)
3.místo - junioři -čtyřhra - Denis Beneš , Lukáš Jandora (Zlín)
......................................................................................................................................................................
21.-22.11.2009
BTM ČR - Hustopeče
(nzi, nzy) VÝSLEDKY 
(mzi, mzy)   VÝSLEDKY 
1.místo - ml.žáci -jednotlivci - Jan Pluhař
2.místo - ml.žáci -jednotlivci - Jakub Němeček
2.místo - ml.žáci -čtyřhra - Jakub Němeček , Michal Bútora
( junioři "21") VÝSLEDKY 
2.místo - junioři "21" -jednotlivci - Michal Obešlo
3.místo - junioři "21" -jednotlivci - Tomáš Tregler
3.místo - junioři "21" -jednotlivci -  František Obešlo
1.místo - junioři "21" -čtyřhra -  Michal Obešlo , Tomáš Tregler
2.místo - junioři "21" -čtyřhra -  Marek Obešlo , František Obešlo
3.místo - junioři "21" -čtyřhra -  Denis Beneš , Jan Polanský
3.místo - junioři "21" -čtyřhra -  Jiří Kubík , Daniel Šindelář
......................................................................................................................................................................
24.10.2009
Přebor Prahy družstev - Juliska
starších žáků VÝSLEDKY   starších žákyň VÝSLEDKY
dorostenců  VÝSLEDKY    dorostenek VÝSLEDKY
......................................................................................................................................................................
10.-11.10.2009
BTM ČR - Ostrava
(szi, szy) VÝSLEDKY
(dci, dky) VÝSLEDKY
2.místo - st.žáci -jednotlivci - David Reitšpies
3.místo - st.žáci -jednotlivci - Tomáš Málek
3.místo - st.žáci -čtyřhra - David Reitšpies, Tomáš Málek
2.místo - junioři -jednotlivci - Lukáš Mazura
3.místo - junioři -jednotlivci - Denis Beneš
1.místo - junioři -čtyřhra - Lukáš Mazura, Michal Kubát (Slavoj)
......................................................................................................................................................................
10.-11.10.2009
BTM ČR - Havířov
(nzi, nzy) VÝSLEDKY 
(mzi, mzy)   VÝSLEDKY 
( junioři "21") VÝSLEDKY
2.místo - ml.žáci -jednotlivci - Jan Pluhař
3.místo - ml.žáci -jednotlivci - Jakub Němeček
3.místo - junioři "21"-čtyřhra - Lukáš Mazura, Denis Beneš
 ......................................................................................................................................................................
05.-06.09.2009
BTM ČR - Praha - Oáza
(dci, dky) ,
(szi, szy) VÝSLEDKY
2.místo - junioři -jednotlivci - Lukáš Mazura
2.místo - junioři -čtyřhra - Lukáš Mazura, Michal Kubát (Slavoj)
2.místo - st.žáci -jednotlivci - David Reitšpies
3.místo - st.žáci -čtyřhra - David Reitšpies, Tomáš Málek 
......................................................................................................................................................................
05.-06.09.2009
BTM ČR - Děčín
(mzi, mzy) , (nzi, nzy) VÝSLEDKY
2.místo - ml.žáci -jednotlivci - Jan Pluhař
1.místo - ml.žáci -čtyřhra - Jan Pluhař, Vybíral (Znojmo)
3.místo - nejml.žákyně -čtyřhra
- Tereza Bútorová, Lada Prostějovská
......................................................................................................................................................................
28.08.2009
BTM ČR - Prague open - Oáza
(m21, z21)
VÝSLEDKY 
1.místo - junioři "21" -jednotlivci - Michal Obešlo
2.místo -
junioři "21" -jednotlivci - Marek Obešlo
1.místo - junioři -jednotlivci - Lukáš Mazura
2.místo - junioři -jednotlivci - Denis Beneš
.......................................................................................................................................................................
19.-20.08. 2009
XVIII.ročník SATELITU - Havířov

VÝSLEDKY - družstva

1.místo - SK DDM Kotlářka Praha "A"
Kubík Jiří, Reitšpies David, Pluhař Jan

VÝSLEDKY teams girls

VÝSLEDKY singles juniors boys

VÝSLEDKY singles juniors girls