Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY 08-09

.......................................................................................................................................................................
10.7. - 19.7.2009
52nd EUROPEAN YOUTH CHAMPIONSHIPS 2009
reprezentovali  nás: Marek Obešlo , František Obešlo , Denis Beneš



.......................................................................................................................................................................
13.6.2009
MODŘANSKÁ MINIPÁLKA
celkové pořadí: stolní tenis + fyzické testy
2.místo - 1998 - Oldřich Macháček
2.místo - 1999 - Lada Prostějovská
pořadí stolní tenis:
1.místo - 1997 - Jan Pluhař
2.místo - 1998 - Oldřich Macháček
2.místo - 1999 - Jakub Kožíšek
2.místo - 1999 - Tereza Bútorová
pořadí fyzické testy:
2.místo - 1998 - Filip Wichterle
3.místo - 1998 - David Wichterle
2.místo - 1999 - Lada Prostějovská
Výsledky
 Foto
.......................................................................................................................................................................
5.-7.6.2009
1.místo - družstva ,junioři - Lukáš Mazura , Michal Kubát
1.místo - družstva ,juniorky - Jitka Vyvadilová , Pavlína Chloupková
1.místo - jednotlivci ,junioři - Lukáš Mazura
1.místo - jednotlivci ,juniorky - Jitka Vyvadilová
1.místo - družstva ,ml.žáci - Tomáš Málek , Jan Pluhař
3.místo - družstva ,junioři - Tomáš Voříšek , Jiří Šulc
Výsledky
.......................................................................................................................................................................
30.-31.5.2009
MČR Hluk - dorost
3.místo - jednotlivci - František Obešlo
3.místo - čtyřhra - Jan Svoboa , Michal Tomeček
3.místo - čtyřhra - Denis Beneš , Lukáš Jandora
1.místo - mix - Marek Obešlo , Dagmar Blašková
 Výsledky
.......................................................................................................................................................................
21.-24.5.2009
2009 Slovak Junior Open - ITTF Junior Circuit, Bratislava, SVK
1.místo - dorostenci - čtyřhra - Marek Obešlo , František Obešlo
Výsledky
.......................................................................................................................................................................
23.-24.5.2009
MČR Havířov - mladšího žactva 
3.místo - jednotlivci - Tomáš Málek
3.místo - čtyřhra - Tomáš Málek , Šenkeřík Marek
Výsledky
Foto
.......................................................................................................................................................................
23.-24.5.2009
MČR Most - junioři do 21 let, 
3.místo - jednotlivci - Tomáš Tregler
3.místo - jednotlivci - Michal Obešlo
2.místo - čtyřhra - Tomáš Tregler , Michal Obešlo
3.místo - čtyřhra - Petr Skřivánek , Jan Holáň
Výsledky
.......................................................................................................................................................................
6.-10.5.2009
 
Spanish Youth Open - ITTF Junior Circuit, Platja d'Aro
Obešlo Marek, Obešlo František
Výsledky
.......................................................................................................................................................................
8.-9.5.2009
MČR Vlašim - staršího žactva
3.místo - starší žáci - Tomáš Málek
Výsledky
.......................................................................................................................................................................
1.-3.5.2009
MČR družstev dorostu - Litomyšl
2.místo - SK DDM Kotlářka - El Niňo "A"
Obešlo Marek, Obešlo František, Svoboda Jan, Beneš Denis

Výsledky

MČR družstev staršího žactva - Litomyšl
3.místo - SK DDM Kotlářka - El Niňo "A"
Málek Tomáš, Bochňák David, Pluhař Jan, Harapát Jakub
 
.......................................................................................................................................................................
19.4.2009
Přebor Prahy družstev mladšího žactva
1.místo - Málek , Pluhař , Bútora , Hojovec , Malík
Tabulka soutěže
.......................................................................................................................................................................
10.4. - 13.4.2009
Mezinárodní turnaj mládeže v Rakousku (Linz)
1.místo - dorostenci - družstva- Beneš, Mazura, Kubát
2.místo - dorostenci - čtyřhra - Mazura , Kubát
.......................................................................................................................................................................
4.-5.4.2009
TOP 12 Hustopeče dci, dky Výsledky
TOP 12 Hustopeče mzi, mzy Výsledky
TOP 12 Hostinné szi, szy Výsledky
1.místo - dorostenci - Michal Obešlo
2.místo - dorostenci - Fratišek Obešlo
3.místo - dorostenci - Jan Svoboda 
3.místo - starší žáci - Tomáš Málek

Výborný výsledek našich juniorů!

.......................................................................................................................................................................
19. - 22.3.2009
2009 German Open, Bremen, GER, Mar 19 - Mar 22
2.místo - soutěž jednotlivci "21" - Tomáš Tregler
Výsledky
.......................................................................................................................................................................
21. - 22.3.2009
BTM ČR Vlašim mzi, mzy Výsledky
BTM ČR Neratovice dci, dky Výsledky
BTM ČR Vlašim nzi, nzy Výsledky
BTM ČR Neratovice szi, szy Výsledky
1.místo - dorostenci - čtyřhra - Mazura , Kubát
1.místo - ml.žáci - jednotlivci - Málek Tomáš
2.místo - dorostenci - jednotlivci - Mazura Lukáš
2.místo - ml.žáci - čtyřhra - Bútora , Němeček
3.místo - ml.žáci - čtyřhra - Pluhař , Březík
.......................................................................................................................................................................
13.-15.3.2009
Junior Czech Open 2009
1.místo soutěž družstev - Czech Republic "A" Širůček, Obešlo, Obešlo
Výsledky našich hráčů:
Marek Obešlo, František Obešlo, Jan Pinka, Denis Beneš , Jan Svoboda
.......................................................................................................................................................................
21.02. - 22.02.2009
BTM ČR Havířov
21.02.2009 mzi, mzy Výsledky
BTM ČR Hluk
21.02.2009 dci, dky Výsledky
BTM ČR Havířov
22.02.2009 szi, szy Výsledky
BTM ČR Hluk
22.02.2009 nzi, nzy, m21, z21 Výsledky
1.místo - dorostenci - čtyřhra - Mazura , Kubát
2.místo - dorostenci - čtyřhra - Obešlo Marek , Obešlo František

2.místo - dorostenci - jednotlivci - Obešlo Marek
2.místo - ml.žáci - jednotlivci - Málek Tomáš
3.místo - dorostenci - jednotlivci - Svoboda Jan
3.místo - st.žáci - čtyřhra - Harapát , Pluhař
3.místo - ml.žáci - čtyřhra - Bútora , Němeček
3.místo - ml.žáci - čtyřhra - Málek , Šenkeřík
.......................................................................................................................................................................
24.-25.1.2009
.......................................................................................................................................................................
10.-11.1.2009
Přebor Prahy jednotlivců - Hostivařov XLS, PDF. 
.......................................................................................................................................................................
Výsledky Silvestrovského turnaje na Sokolu Nusle :
open dvouhra :
1.Vávra/SRN/,2.Cholínský/SRN/,3.Šimeček/Elizza/ a Hořejší/Elizza/
handicap družstev : 1.Kubík-Voříšek/Kotlářka/,2.Pavelka-Vrážel/neregistrovaní/,3.Vávra-Cholínský/SRN/ a Hrdý-Pospíšil/Vršovice-Sparta/
dvouhra neregistrovaných :
1.Pavelka,2.Vrážel

.......................................................................................................................................................................
21.12.2008
( mladší žactvo)
.......................................................................................................................................................................
20.12.2008
( dorost )
.......................................................................................................................................................................
6.12.2008
( starší žactvo) - Málek Tomáš , Bochňák David
.......................................................................................................................................................................
29. - 30.11.2008
Velká cena Vršovic
( mladší a nejmladší žactvo)
......................................................................................................................................................................
22.11.-23.11.2008
( nejmladší žactvo, mladší žactvo, junioři "21" )
......................................................................................................................................................................
22.11.-23.11.2008
( starší žactvo, dorost )
......................................................................................................................................................................
8.11.-9.11.2008
......................................................................................................................................................................
.......................................................................................................................................................................
11.10. - 12.10.2008
Grand Prix mládeže: Podzimní cena Modřan dorostu a st. žactva
......................................................................................................................................................................
4.10.-5.10.2008
OSTRAVA - BTM
.......................................................................................................................................................................
30.8.-31.8.2008
( junioři "21", junioři, nejmladší žactvo)
.......................................................................................................................................................................
14.-15.8.2008 Havířov
.......................................................................................................................................................................

11.7. - 20.7. Düsseldorf
Ergebnisse 19. andro KIDS OPEN 2008

Einzelwettbewerbe:

Jahrgang 1993 Start-Nr. Name/Vorname Verein
3 609 Vorisek, Thomas SK DDM Kotlarka/CZE
 
Jahrgang 1996 Start-Nr. Name/Vorname Verein
1 567 Malek, Tomas SK DDM Kotlářka/CZE

Mannschaftswettbewerbe:
 
Jahrgang 1993 Start-Nr. Name/Vorname Verein
3 608 Kubik, Jiri SK DDM Kotlarka/CZE
  607 Sindelar, Daniel SK DDM Kotlarka/CZE

Jahrgang 1996/1997 Start-Nr. Name/Vorname Verein
1 567 Malek, Tomas SK DDM Kotlarka/CZE
  568 Pluhar, Jan SK DDM Kotlarka/CZE