Jdi na obsah Jdi na menu
 


vysledky.jpg

2017-18

cara.jpg 21.-22.4.

MČR jednotlivců - dorost - Havířov
Fotka uživatele SK DDM Kotlářka Praha.

2.místo - junioři - Matěj Stach

1.místo - junioři - útěcha B - Kryštof Přída

zdroj:www.ping-pong.cz

23.4.  Kadet řádil mezi juniory. Matěj Stach v Havířově příjemně překvapil

22.4.  Zdena Blašková a Tomáš Martinko juniorskými mistry republiky

cara.jpg 15.4.

Grand Prix st.žactvo a nejml.žactvo - Hamr, Braník
img_1441.jpg
   
1.místo - st.žáci - Michael Kopecký
1.místo - st.žáci - čtyřhra - Michael Kopecký, Martin Černý
2.místo - st.žáci - útěcha - Daniel Koňák

cara.jpg 14.4.

Kontrolní turnaj - ml.žactvo - Hradec Králové

20180414_163236.jpg

 
4.místo - ml.žáci - Martin Šíp
10.místo - ml.žáci - Michael Kopecký

cara.jpg 8.4.

Grand Prix dorost a ml.žactvo - Hamr, Braník
img-20180408-wa0002.jpg
   

1.místo - dorostenci - Tomáš Beran

2.místo - dorostenci - Jakub Kaucký

3.místo - dorostenci - Kryštof Přída

1.místo - dorostenci - čtyřhra - Martin Kubelka, Martin Filípek

2.místo - dorostenci - čtyřhra - Jakub Kaucký, Kryštof Přída

3.místo - dorostenci - čtyřhra - Tomáš Beran, Michael Kopecký

3.místo - ml.žáci - čtyřhra - Filip Luxemburk, Tadeáš Bertho

cara.jpg 7.4.

Přebory Prahy družstev - st.žactvo - 2.kolo - Hamr, Braník

20180407_141007.jpg

1.třída - 1.místo - SK DDM Kotlářka A - Sommerová, Pokorná

20180407_141346.jpg

1.třída - 1.místo - SK DDM Kotlářka A - Stach, Kaucký, Šíp, Kopecký

1.třída - 4.místo - SK DDM Kotlářka B - Gajda, Lanžhotský, Luxemburk

2.třída - 1.místo - SK DDM Kotlářka C - Višňa, Vrana, Bertho Ta

2.třída - 2.místo - SK DDM Kotlářka D - Kuboš,Koňák ,Kubíček,Hruška

3.třída - 5.místo - SK DDM Kotlářka E - Remeš,Procházka,Holík,Horník

cara.jpg 31.3.-3.4.

Linz (AUT) - Austria Raiffeisen Youth TT – Championships

https://www.ping-pong.cz/wp-content/uploads/2018/04/Patricie-Segetova-a-Eva-Pokorna-1.misto-v-soutezi-druzstev-starsich-zakyn-640x360.jpg

foto:www.ping-pong.cz

1.místo - st.žákyně - družstva - Eva Pokorná, P.Segetová

2.místo - st.žákyně - Eva Pokorná

zdroj:www.ping-pong.cz

4.4.  V rakouském Linzi se konal tradiční turnaj mládeže

cara.jpg 25.3.

Grand Prix - Hamr, Braník
img_1346.jpg

1.místo - st.žáci - čtyřhra - Michael Kopecký, Jonáš Gajda

2.místo - st.žáci - Michael Kopecký

3.místo - st.žáci - Jonáš Gajda

2.místo - st.žáci - útěcha - Daniel Koňák

cara.jpg 17.-18.3.
BTM Valtice, BTM Hluk

20180317_102216.jpg

 

1.místo - st.žákyně - Helena Sommerová

3.místo - st.žákyně - Eva Pokorná

1.místo - st.žáci - Matěj Stach

3.místo - dorostenci - Matěj Stach

3.místo - ml.žáci - Martin Šíp

3.místo - ml.žáci - čtyřhra - Martin Šíp, Michael Kopecký

3.místo - dorostenky - čtyřhra - Helena Sommerová, A.Stránská

1.místo - st.žákyně - čtyřhra - Helena Sommerová, A.Hnojská

zdroj:www.ping-pong.cz

19.3.  Favorité ovládli nedělní BT ve Valticích a v Hluku

18.3.  Ve Valticích a v Hluku pokračoval seriál BT mládeže

cara.jpg 11.3.

Grand Prix dorost a ml.žactvo - Hamr, Braník
img-20180311-wa0005.jpg
1.místo - dorostenci - Filip Němec
2.místo - dorostenci - Michael Kopecký
3.místo - dorostenci - Adam Khalaila
2.místo - dorostenci - čtyřhra - Adam Khalaila, Filip Němec
3.místo - dorostenci - čtyřhra - Martin Šíp, Michael Kopecký
2.místo - dorostenci - čtyřhra - Martin Kubelka, Martin Filípek

cara.jpg 25.2.

Grand Prix st.žactvo a nejml.žactvo - Hamr, Braník

   

img_1156.jpg

1.místo - st.žáci - Michael Kopecký

1.místo - st.žáci - čtyřhra - Martin Šíp, Michael Kopecký

1.místo - st.žáci - útěcha - Filip Luxemburk

2.místo - nejml.žáci - útěcha - Vojtěch Maděra

cara.jpg 3.-4.2.
BTM Hostinné, BTM Jaroměř

http://www.elninopraha.cz/wp-content/uploads/2018/02/20180204_175933.jpg

1.místo - ml.žáci - Martin Šíp

1.místo - st.žákyně - Helena Sommerová

1.místo - st.žáci - Matěj Stach

3.místo - dorostenky - Helena Sommerová

3.místo - ml.žáci - čtyřhra - Martin Šíp, L.Šorm

3.místo - dorostenci - čtyřhra - Matěj Stach, Š.Jadrný

3.místo - st.žákyně - čtyřhra - Eva Pokorná, P.Segetová

1.místo - dorostenky - čtyřhra - Niamh Štricová, K.Pěnkavová

3.místo - dorostenky - čtyřhra - Helena Sommerová, A.Klempererová

zdroj:www.ping-pong.cz

4.2.  Matěj Stach a Helena Sommerová ovládli BT v Jaroměři

3.2.  V Jaroměři a Hostinném se hrály další BT mládeže

cara.jpg 28.1.

Grand Prix dorost a mladší žactvo - Hamr, Braník

3.místo - ml.žáci - čtyřhra - Filip Luxemburk, Tadeáš Bertho

2.místo - dorost - čtyřhra - Martin Kubelka, Filip Němec

3.místo - dorost - čtyřhra - František Kořének, Martin Filípek

cara.jpg 20.-21.1.

  Přebory Prahy jednotlivců - Oáza

20180121_191723.jpg

3.místo - nejml.žáci - Filip Kaucký

3.místo - nejml.žáci - Tibor Bertho

3.místo - nejml.žáci - čtyřhra - 3.místo - Filip Kaucký, Vojtěch Maděra

3.místo - nejml.žáci - čtyřhra - 3.místo - Tibor Bertho, Seba Svoboda

3.místo - nejml.žáci - mix - 3.místo - Filip Kaucký, E.Maršíková

3.místo - nejml.žáci - mix - 3.místo - Tibor Bertho, B.Vorbsová

3.místo - ml.žáci - Martin Šíp

3.místo - ml.žáci - Michael Kopecký

1.místo - ml.žákyně - Helena Sommerová

1.místo - ml.žáci - čtyřhra - Martin Šíp, Michael Kopecký

3.místo - ml.žáci - mix - 3.místo - Filip Luxemburk, E.Kazilová

3.místo - ml.žáci - mix - 3.místo - Tadeáš Bertho, B.Vorbsová

2.místo - st.žáci - Matěj Stach

3.místo - st.žáci - Jakub Kaucký

3.místo - st.žáci - Michael Kopecký

1.místo - st.žákyně - Helena Sommerová

3.místo - st.žákyně - Eva Pokorná

2.místo - st.žáci - čtyřhra - Matěj Stach, Jakub Kaucký

3.místo - st.žáci - čtyřhra - Jonáš Gajda, Vojtěch Lanžhotský

3.místo - st.žáci - čtyřhra - Martin Šíp, Michael Kopecký

1.místo - st.žákyně - čtyřhra - Helena Sommerová, Eva Pokorná

1.místo - st.žáci - čtyřhra - mix - Jakub Kaucký, Eva Pokorná

2.místo - st.žáci - čtyřhra - mix - Jonáš Gajda, Natálie Cmíralová

3.místo - st.žáci - čtyřhra - mix - Michael Kopecký, N.Handlová

1.místo - dorostenci - Kryštof Přída

3.místo - dorostenci - Matěj Beran

3.místo - dorostenci - Jakub Kaucký

3.místo - dorostenci - Tomáš Beran

1.místo - dorostenky - Helena Sommerová

2.místo - dorostenky - Niamh Štricová

2.místo - dorostenci - čtyřhra - Kryštof Přída, Jakub Kaucký

3.místo - dorostenci - čtyřhra - Matěj a Tomáš Beran

1.místo - dorostenky - čtyřhra - Helena Sommerová, Niamh Štricová

2.místo - dorostenky - mix - Tomáš Beran, Niamh Štricová

2.místo - muži - Matěj Stach

1.místo - ženy - Helena Sommerová

2.místo - ženy - Niamh Štricová

2.místo - muži - čtyřhra - David Šálený, David Půlpán

3.místo - muži - čtyřhra - Matěj Stach, F.Černota

1.místo - ženy - čtyřhra - Helena Sommerová, Niamh Štricová

3.místo - dospělí - mix - David Šálený, Niamh Štricová

cara.jpghttp://www.elninopraha.cz/wp-content/uploads/2017/03/new.jpg 13.1.

  Přebory Prahy družstev - mži  - Hamr Braník

 

Celkové umístění mladší žáci:

1.třída - 1.místo - SK DDM Kotlářka A
- Šíp, Kopecký, Luxemburk
 
2.třída - 1.místo - SK DDM Kotlářka B      
- Bertho Ta, Procházka, Hruška, Svoboda Se
 
3.třída - 1.místo - SK DDM Kotlářka C 
- Bertho Ti,Kaucký Fi,Maděra
 
4.třída - 1.místo - SK DDM Kotlářka D
- Chloupek, Svoboda Os, Holík

cara.jpg 6.-7.1.
BTM Liberec a Jablonec n.N.

img_20180106_191854.jpg

2.místo - ml.žáci - Martin Šíp

2.místo - st.žáci - Matěj Stach

3.místo - st.žáci - čtyřhra - Matěj Stach, Jakub Kaucký

1.místo - st.žákyně - Helena Sommerová

1.místo - st.žákyně - čtyřhra - Eva Pokorná, Patricie Segetová

zdroj:www.ping-pong.cz

http://www.elninopraha.cz/wp-content/uploads/2017/03/new.jpg   8.1.  Štalzer se Sommerovou vítězi BT staršího žactva

7.1.  Na severu Čech začaly IV. bodovací turnaje mládeže

cara.jpg 6.1. od 10:00 do 15:00 na Kotlářce

 Rodinný turnaj ve stolním tenise