Jdi na obsah Jdi na menu
 


vysledky.jpg

2017-18

cara.jpg 16.-17.12.

Žebříčkový turnaj ČR dorost a ml.žactvo - Vlašim

 

4.místo - dorostenci - Matěj Stach

5.místo - ml.žáci - Martin Šíp

13.místo - ml.žáci - Michael Kopecký

13.místo - dorostenky - Niamh Štricová

17.místo - dorostenky - Helena Sommerová

22.místo - dorostenci - Kryštof Přída

cara.jpg 2.12.

Žebříčkový turnaj ČR staršího žactva - Havířov

1.místo - st.žáci - Matěj Stach

2.místo - st.žákyně - Helena Sommerová

Výsledek obrázku pro Matej Stach

zdroj:www.ping-pong.cz

3.12.  Žebříčkový turnaj v Havířově ovládli Stach se Záděrovou

cara.jpg 3.12.

  Přebory Prahy družstev - dci

 

1.třída - 1.místo - SK DDM Kotlářka A - Štricová, Pokorná, Sommerová

1.třída - 2.místo - SK DDM Kotlářka A - Stach, Přída, Khalaila, Kaucký

1.třída - 4.místo - SK DDM Kotlářka B - Beran, Beran, Němec

cara.jpg 2.-3.12.

  GRAND PRIX PRAHA - ABC Braník

cara.jpg 18.-19.11.

BTM HUSTOPEČE  a BTM BLANSKO

20171119_201352.jpg

2.místo - st.žákyně - Helena Sommerová

3.místo - st.žáci - Matěj Stach

2.místo - st.žáci - čtyřhra - Matěj Stach, Jakub Kaucký

3.místo - útěcha A - st.žáci - Michael Kopecký

3.místo - útěcha A - dorostenci - Kryštof Přída

3.místo - útěcha A - dorostenky - Niamh Štricová

3.místo - dorostenci B - Jakub Kaucký

cara.jpg 18.11.

  VELKÁ CENA PRAHY 6 - turnaj mládeže

img_0595.jpg

cara.jpg 17.11.

  Přebory Prahy družstev - sži

umístění po 1.kole, 2.kolo pokračuje 7.4.18

dsc00411.jpg

1.třída - 1.místo - SK DDM Kotlářka A - Sommerová, Pokorná

1.třída - 1.místo - SK DDM Kotlářka A - Stach, Kaucký, Šíp, Kopecký

1.třída - 3.místo - SK DDM Kotlářka B - Gajda, Lanžhotský, Luxemburk

2.třída A - 1.místo - SK DDM Kotlářka C - Šíp, Višňa, Vrana

2.třída B - 1.místo - SK DDM Kotlářka D - Kuboš, Juřík, Koňák

2.třída A - 4.místo - SK DDM Kotlářka C - Dvořáček, Remeš

cara.jpg 12.11.

  GRAND PRIX PRAHA - Hamr

1.místo - dorostenci - Filip Němec

3.místo - útěcha - dorostenci - František Kořének

3.místo - dorostenci - čtyřhra - Martin Kubelka, Matěj Cihlář

3.místo - dorostenci - čtyřhra - Michael Kopecký, Martin Černý

1.místo - útěcha - ml.žáci - Tadeáš Bertho

3.místo - útěcha - ml.žáci - Jan Filip

cara.jpg 4.11.

  Přebory Prahy družstev - 1.kolo - mži

umístění po 1.kole, 2.kolo pokračuje 14.1.

1.třída - 1.místo - SK DDM Kotlářka A - Šíp, Kopecký, Luxemburk

2.třída A - 1.místo - SK DDM Kotlářka B - Bertho Ta,Procházka,Filip

2.třída B - 3.místo - SK DDM Kotlářka C - Bertho Ti,Holík,Maděra

cara.jpg 21.-22.10.

BTM OSTRAVA  BTM HAVÍŘOV

dsc00366.jpg

1.místo - st.žákyně - Helena Sommerová

1.místo - st.žáci - B - Jonáš Gajda

3.místo - dorostenci - útěcha A - Matěj Beran

zdroj:www.ping-pong.cz

http://www.elninopraha.cz/wp-content/uploads/2017/03/new.jpg23.10.  Šimon Bělík s Helenou Sommerovou potvrdili role favoritů

cara.jpg 15.10.

  GRAND PRIX PRAHA - Hamr, Braník

15.10. sži , nži

1.místo - st.žáci - Michael Kopecký

2.místo - st.žáci - Martin Šíp

3.místo - st.žáci - Jonáš Gajda

3.místo - st.žáci - čtyřhra - Martin Šíp, Michael Kopecký

1.místo - nejml.žáci - útěcha - Filip Kaucký

1.místo - nejml.žáci - útěcha - Vojtěch Maděra

cara.jpg 8.10.

  GRAND PRIX PRAHA - Hamr, Braník

1.místo - dorost - Kryštof Přída

3.místo - dorost - Matěj Beran

1.místo - dorost - čtyřhra - Matěj a Tomáš Beran

2.místo - dorost - čtyřhra - Kryštof Přída, Jan Krameš

1.místo - ml.žáci - útěcha - Adam Hruška

cara.jpg 23.-24.9. a 28.9.

PŘEBORY PRAHY - kvalifikace družstev

dsc00284.jpg

cara.jpg 16.-17.9.

zur TTVN.de-Startseite RINTELN

12.místo - ročník 2002 a mladší - Jakub Kaucký

Více informací o turnaji zde…

zdroj:www.ping-pong.cz

http://www.elninopraha.cz/wp-content/uploads/2017/03/new.jpg18.9.  Úspěšné vystoupení mladých talentů na turnaji v Rintelnu

cara.jpg 17.10.

  GRAND PRIX PRAHA - Hamr, Braník

img-20170917-wa0002.jpg

2.místo - st.žáci - Martin Šíp

3.místo - st.žáci - Michael Kopecký

1.místo - st.žáci - čtyřhra - Martin Šíp, Michael Kopecký

3.místo - st.žáci - čtyřhra - Jonáš Gajda, Vojtěch Lanžhotský

cara.jpg 9.-10.9.

BTM PRAHA

 

dsc00250.jpg

1.místo - st.žákyně - Helena Sommerová

3.místo - st.žákyně - čtyřhra - Eva Pokorná, P.Segetová

3.místo - st.žákyně - útěcha A - Eva Pokorná

3.místo - st.žákyně - B - Natálie Cmíralová

2.místo - st.žáci - B - Martin Šíp

3.místo - st.žáci - B - Michael Kopecký

3.místo - dorostenky - čtyřhra - Niamh Štricova, K.Pěnkavová

1.místo - dorostenky - útěcha A - Helena Sommerová

1.místo - dorostenci - B - Matěj Stach

1.místo - ml.žáci - čtyřhra - Martin Šíp, Michael Kopecký

1.místo - ml.žáci - útěcha A - Martin Šíp

zdroj:www.ping-pong.cz

http://www.elninopraha.cz/wp-content/uploads/2017/03/new.jpg11.9. Bělík se Sommerovou vyhráli BT v Praze

9.9.  Z nádraží rovnou do haly, aneb složitá cesta Jana Valenty za vítězstvím na prvním BTM

cara.jpg  25.-27.8.

emc_logo

13.ročník „neoficiálního mistrovství Evropy  mladšího žactva“ Eurominichamps 2017

Jako jediný klub jsme měli hned dva zástupce na turnaji Eurominichamps 2017. Martin Šíp bojoval, jak to jen šlo a umístil se na krásném 3. místě v útěše. Obrovským úspěchem je 3. místo Helenky Sommerové v kategorii mladších žákyň!!!! Moc gratulujeme a oběma děkujeme za vynikající reprezentaci nejen našeho klubu SK DDM Kotlářka Praha!!!!!

3.místo - mladší žákyně 2005 - Helena Sommerova

3.místo - útěcha - mladší žáci 2006 - Martin Šíp

zdroj:www.ping-pong.cz

29.8.  Helena Sommerová skončila třetí na turnaji Eurominichamps