Jdi na obsah Jdi na menu
 


vysledky.jpg2016-17

cara.jpg

14.-23.7.  Guimarães, Portugal

cara.jpg 24.-29.6. Brno

LODM 2017, logoPražští stolní tenisté získali na LODM 2017 dvě medaile

Ve dnech 25. – 27. června 2017 se v Brně v rámci Letní olympiády dětí a mládeže 2017 uskutečnil turnaj ve stolním tenisu. Hlavní město Prahu reprezentovalo družstvo ve složení: Jan Krameš (TJ Lokomotiva Vršovice), Kryštof Přída (SK DDM Kotlářka Praha), Veronika Šimůnková (TJ Slavoj Praha), Tereza Bartoňová (Slovan KST Bohnice), Vít Kadlec (TTC Elizza Praha), Michael Kopecký (SK DDM Kotlářka Praha), Natálie Handlová (Slovan KST Bohnice) a Klára Jungwirthová (AC Sparta Praha) pod vedením trenérů Luďka Laboutky a Martina Linerta.

Naši reprezentanti se v silné konkurenci neztratili. Družstvo mladších žáků Vítek Kadlec a Michael Kopecký dosáhlo vynikajícího výsledku, když po vyrovnaných výkonech nenašli přemožitele a vybojovali zlaté medaile. V rozhodujícím zápase Vítek Kadlec dokázal porazit pozdějšího vítěze dvouhry Štěpána Brhela z Jihomoravského kraje 13:11 v pátém setu. Více zde...

 

1.místo - ml.žákyně - Helena Sommerová

1.místo - ml.žákyně - mix - Helena Sommerová, O.Květon

2.místo - st.žáci - družstva - Kryštof Přída, J.Krameš

1.místo - ml.žáci - družstva - Michael Kopecký, V.Kadlec

2.místo - ml.žákyně - družstva - Helena Sommerová, K.Holubová

zdroj:www.ping-pong.cz

cara.jpg 17.6.

TTC Praha, logo Rodinný turnaj - Ďáblice

1. Luxemburkovi

2. Bertho

cara.jpg 3.6.  Modřanská minipálka 2017

dsc09498.jpg

1.místo - ročník 2006 - st.tenis - Martin Šíp

1.místo - ročník 2006 - atletika - Martin Šíp

1.místo - ročník 2006 - st.tenis+atletika - Martin Šíp

2.místo - ročník 2008 - atletika - Marek Vočka

3.místo - ročník 2008 - atletika - Max Kysilka

3.místo - ročník 2008 - st.tenis+atletika - Tibor Bertho

cara.jpg 26.-28.5. Velká cena Prahy 2017

 

dsc09378.jpg

1.místo - st.žáci - Matěj Stach

1.místo - st.žáci družstva - Matěj Stach, Šimon Jadrný

2.místo - nejml.žáci - Martin Šíp

3.místo - ml.žákyně - Helena Sommerová

2.místo - dorostenci družstva - útěcha - Tomáš a Matěj Beran

2.místo - st.žáci - útěcha - Kryštof Přída

cara.jpg 20.-21.5.

  MČR jednotlivců - Havířov - mži

 

3.místo - ml.žáci - finále B - Michael Kopecký

cara.jpg 13.5.
Masters Grand Prix - sži

img-20170513-wa0004.jpg

4.místo - st.žáci - Masters GP - Adam Khalaila

3.místo - st.žáci - celkové pořadí GP - Adam Khalaila

4.místo - st.žáci - celkové pořadí GP - Martin Šíp

cara.jpg 6.-7.5.
Masters Grand Prix

img-20170507-wa0021.jpg

2.místo - dorostenci - Masters GP - Tomáš Beran

3.místo - dorostenci - Masters GP - Matěj Beran

3.místo - ml.žáci - Masters GP - Jonáš Gajda

 

2.místo - dorostenci - celkové pořadí GP - Matěj Beran

3.místo - dorostenci - celkové pořadí GP - Kryštof Přída

2.místo - ml.žáci - celkové pořadí GP - Jonáš Gajda

2.místo - ml.žáci - celkové pořadí GP - Michael Kopecký

cara.jpg 29.-30.4.

  MČR jednotlivců - Hostinné - sži

 

dsc09246.jpg

1.místo - st.žákyně - Helena Sommerová

3.místo - st.žáci - Matěj Stach

1.místo - st.žákyně - čtyřhra - Niamh Štricová, Kristýna Pěnkavová

2.místo - st.žáci - mix - Niamh Štricová, František Onderka

3.místo - st.žáci - čtyřhra - Matěj Stach, Šimon Jadrný

3.místo - st.žáci - mix - Matěj Stach, Helena Sommerová

3.místo - st.žáci - finále B - Jakub Kaucký

3.místo - st.žáci - finále B - Kryštof Přída

zdroj:www.ping-pong.cz

30.4.  Onderka se Sommerovou vyhráli šampionát staršího žactva

cara.jpg 22.-23.4.

Grand Prix - Braník

img-20170423-wa0005.jpg

1.místo - st.žáci - Kryštof Přída

1.místo - st.žáci - čtyřhra - Kryštof Přída, Michael Kopecký

3.místo - st.žáci - čtyřhra - Adam Khalaila, Daniel Jaroň

4.místo - st.žáci - Martin Šíp

1.místo - st.žáci - útěcha - Filip Luxemburk

2.místo - nejml.žáci - útěcha - Sebastian Svoboda

cara.jpg 22.-23.4.

  MČR jednotlivců - Praha,Jižní Město - dci

3.místo - dorost mix - Niamh Štricová, Radek Skála

2.místo - dorostenci - finále B - David Šálený

zdroj:www.ping-pong.cz

23.4.  V Praze je dobojováno, noví šampioni se radují

cara.jpg 8.-9.4.

  Kontrolní turnaj reprezentace

Gratulujeme Matějovi Stachovi ke krásnému 4. místu na kontrolním turnaji starších žáků!!!!! Jen tak dál......

zdroj:www.ping-pong.cz

10.4.  V Havířově a Voděradech se hrály kontrolní turnaje mládeže

cara.jpg 1.-2.4.

  MČR družstev - Ostrava

 

1.místoSK DDM Kotlářka El Niňo Praha – st.žákyně                    Niamh Štricová, Helena Sommerová

3.místoSK DDM Kotlářka El Niňo Praha – st.žáci                         Matěj Stach, Kryštof Přída, Jakub Kaucký

5.místo - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha – dorostenky                Niamh Štricová, Helena Sommerová

zdroj:www.ping-pong.cz

2.4.  Mladí Ostravané mají double, na titul dosáhl i Hodonín

1.4.  Žákovské tituly v družstvech pro Ostravu a Kotlářku

27.3.  O víkendu vypuknou v Ostravě boje o mládežnické tituly

cara.jpg 25.-26.3.

Grand Prix - Modřany

1.místo - nejml.žáci - Martin Šíp

2.místo - ml.žáci - čtyřhra - Martin Šíp, David Vesecký

3.místo - st.žáci - Adam Khalaila

2.místo - st.žáci - čtyřhra - Adam Khalaila, Daniel Jaroň

cara.jpg 18.-19.3.

  BTM Neratovice a Vlašim

dsc09029.jpg

3.místo - nejml.žáci - Martin Šíp

1.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Martin Šíp, David Vesecký

3.místo - ml.žáci - čtyřhra - Michael Kopecký, Martin Černý

2.místo - st.žáci - Kryštof Přída

2.místo - st.žákyně - Niamh Štricová

2.místo - dorostenky B - Helena Sommerová

zdroj:www.ping-pong.cz

20.3.  Bodovací turnaje mládeže proběhly ve Vlašimi a Neratovicích

cara.jpg3.-5.3.

  MČR - Frýdlant nad Ostravicí

mužů, žen, juniorů a juniorek do 21 let

foto:www.ping-pong.cz / J.Brychta

2.místo - muži do "21" - David Reitšpies

3.místo - muži do "21" - Stanislav Kučera

3.místo - muži do "21" - Jakub Němeček

zdroj:www.ping-pong.cz

5.3.  Dobojováno. Ve Frýdlantu n. O. skončil domácí šampionát

cara.jpg4.-5.3.
  Grand Prix - Ďáblice, Elizza

 

img-20170304-wa0001.jpg

1.místo - ml.žáci - Martin Šíp

2.místo - ml.žáci - Jonáš Gajda

3.místo - ml.žáci - Michael Kopecký

1.místo - ml.žáci - čtyřhra - Martin Šíp, David Vesecký

2.místo - ml.žáci - čtyřhra - Michael Kopecký, Filip Luxemburk

3.místo - ml.žáci - čtyřhra - Jonáš Gajda, Tomáš Rein

2.místo - dorostenci - Kryštof Přída

3.místo - dorostenci - Matěj Beran

1.místo - dorost - čtyřhra - Petr Kubát, Jan Krameš

3.místo - dorost - čtyřhra - Kryštof Přída, Vojtěch Lanžhotský

3.místo - dorost - čtyřhra - Tomáš a Matěj Beran

cara.jpg  25.-26.2.

  HLEDÁME BUDOUCÍ OLYMPIONIKY REGIONÁLNÍ VÝBĚR

PRAHA / STŘEDOČESKÝ KRAJ - žáci a žákyně r.2007–2009

cara.jpg  18.-19.2.
  Grand Prix

img-20170218-wa0000.jpg

1.místo - nejml.žáci - Martin Šíp

1.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Martin Šíp, David Vesecký

img-20170219-wa0005.jpg

2.místo - st.žáci - Kryštof Přída

3.místo - st.žáci - Adam Khalaila

4.místo - st.žáci - Martin Šíp

1.místo - st.žáci - čtyřhra - Kryštof Přída, Jan Krameš

3.místo - st.žáci - čtyřhra - Lanžhotský Vojtěch, Kořének František

cara.jpg  4.-5.2.

  BTM Hostinné, BTM Jaroměř

 

1.místo - st.žáci - Matěj Stach

1.místo - nejml.žáci - Martin Šíp

1.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Martin Šíp, David Vesecký

1.místo - ml.žáci -  útěcha A - Martin Šíp

zdroj:www.ping-pong.cz

6.2.  V Hostinném a Jaroměři se bojovalo o body v BT mládeže

cara.jpg  3.2.
  Přebor Prahy družstev - 2.kolo - dci

1.třída - dorostenky

Přeborník Prahy -  SK DDM KOTLÁŘKA PRAHA 

Štricová,Sommerová,Kelnárová

1.třída - doroctenci

2.místo - SK DDM KOTLÁŘKA PRAHA A

Šálený,Stach,Kubát,Přída

5.místo - SK DDM KOTLÁŘKA PRAHA B

Beran T.,Beran M., Dvořák, Kaucký

2.třída - doroctenci

2.místo - SK DDM KOTLÁŘKA PRAHA C - Kubelka,Khalaila,Náhlík,

5.místo - SK DDM KOTLÁŘKA PRAHA D - Brož, Svoboda

cara.jpg29.1.
  Grand Prix - Braník

1.místo - dorostenci - Matěj Beran

1.místo - dorostenci - čtyřhra - Matěj Beran, Tomáš Beran

2.místo - dorostenci - čtyřhra - Petr Kubát, Martin Kubelka

3.místo - dorostenci - čtyřhra - Adam Khalaila, Daniel Skopec

1.místo - ml.žáci - čtyřhra - Michael Kopecký, Martin Černý

2.místo - ml.žáci - čtyřhra - Martin Šíp, David Vesecký

3.místo - ml.žáci - čtyřhra - Matěj Koběrský, Jonáš Gajda

cara.jpg21.-22.1.
  Přebor Prahy jednotlivců - Oáza

dsc08929.jpg

ZLATO 11x , STŘÍBRO 5x  , BRONZ 14x

1.místo - nejml.žáci - Martin Šíp

1.místo - ml.žákyně - Helenka Sommerová

3.místo - ml.žákyně - Antonie Kelnárová

1.místo - ml.žáci - Michael Kopecký

3.místo - ml.žáci - Jonáš Gajda

3.místo - ml.žáci - Filip Luxemburk

1.místo - ml.žákyně - čtyřhra - Helenka Sommerová, Antonie Kelnárová

1.místo - ml.žáci - čtyřhra - Michael Kopecký, Kadlec Vít

3.místo - ml.žáci - čtyřhra - Matěj Koběrský, Martin Šíp

1.místo - ml.žáci - mix - Michael Kopecký, Antonie Kelnárová

1.místo - st.žákyně - Niamh Štricová

2.místo - st.žákyně - Helenka Sommerová

3.místo - st.žákyně - čtyřhra - Helenka Sommerová, Natálie Cmíralová

3.místo - st.žáci - Kryštof Přída

1.místo - st.žáci - čtyřhra - Kryštof Přída, Jakub Kaucký

3.místo - st.žáci - čtyřhra - Michael Kopecký, Kadlec Vít

3.místo - st.žáci - mix - Adam Khalaila, Martina Kalinová

1.místo - dorostenky - Helenka Sommerová

2.místo - dorostenky - Niamh Štricová

1.místo - dorostenky - čtyřhra - Niamh Štricová, Helenka Sommerová

3.místo - dorostenci - David Šálený

3.místo - dorostenci - čtyřhra - Michael Buchar, Petr Kubát

3.místo - dorostenci - mix - David Šálený, Niamh Štricová

1.místo - muži - Petr Kaucký

3.místo - muži - David Šálený

3.místo - ženy - Niamh Štricová

3.místo - muži - čtyřhra - Jakub Kaucký, Petr Kaucký

2.místo - ženy - čtyřhra - Niamh Štricová, Helenka Sommerová

2.místo - dospělí - mix - David Šálený, Niamh Štricová

2.místo - dospělí - mix - Václav Ezr, Jitka Vyvadilová

cara.jpg14.-15.1.
  Přebor Prahy družstev - 2.kolo

Získali jsme všechny tituly v mládežnických kategoriích!!!! Mladší žactvo, starší žákyně i starší žáci nenašli na Přeborech Prahy družstev přemožitele a zaslouženě zvítězili. Starší žáci a žákyně vybojovali postup na Mistrovství republiky družstev!!!!

dsc08773.jpg

1.třída - ml.žáctvo

Přeborník Prahy -  SK DDM KOTLÁŘKA PRAHA A                      Sommerová, Kopecký, Šíp, Koběrský, Gajda, Luxemburk

1.třída - st.žáci

Přeborník Prahy -  SK DDM KOTLÁŘKA PRAHA A                           Stach, Přída, Kaucký, Náhlík

1.třída - st.žákyně

Přeborník Prahy -  SK DDM KOTLÁŘKA PRAHA                          Štricová, Sommerová, Kelnárová, Cmíralová,

cara.jpg7.-8.1.

  BTM Hluk, BTM Valtice

sam_1297.jpg

1.místo - nejml.žáci - Martin Šíp

2.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Martin Šíp, David Vesecký

3.místo - ml.žákyně - Helenka Sommerová

2.místo - ml.žákyně - čtyřhra - Helenka Sommerová,Lucie Bačinová

1.místo - st.žákyně - Helenka Sommerová

1.místo - ml.žáci - útěcha A - Martin Šíp

3.místo - st.žákyně - Niamh Štricová

1.místo - st.žákyně - čtyřhra - Niamh Štricová,Kristýna Pěnkavová

3.místo - st.žákyně - čtyřhra - Helenka Sommerová,Eliška Cimrmanová

2.místo - dorostenky - útěcha A - Niamh Štricová

zdroj:www.ping-pong.cz

9.1  První letošní bodovací turnaje se hrály v Hluku a ve Valticích

cara.jpg