Jdi na obsah Jdi na menu
 


vysledky.jpg

2014-15

cara.jpg 9.-10.5.2014

cast.jpgMistrovství ČR jednotlivci - Liberec - sži

zdroj:www.ping-pong.cz

10.5.  Singlové tituly pro Zdenu Blaškovou a Jana Valentu

cara.jpg  8.5.2014

DomůGrand Prix Masters - Slavoj

dsc04350.jpg

4.místo - ml.žáci - Jakub Kaucký

5.místo - ml.žáci - Kryštof Přída

10.místo - ml.žáci - Patrik Brož

12.místo - ml.žáci - Josef Lebeda

2.místo - ml.žáci - Kryštof Přída

4.místo - ml.žáci - Jakub Kaucký

16.místo - ml.žáci - Josef Lebeda

17.místo - ml.žáci - Patrik Brož

cara.jpg  5.5.2014

logo Společný trénink s vítězi tomboly

Výherci extraligové tomboly děkují hráčům “A”čka za společný trénink…..

Více fotek zde…

cara.jpg  2.-3.5.2014

DomůGrand Prix Masters - Elizza

 

dsc04241.jpg

5.místo - st.žáci - Kryštof Přída

6.místo - st.žáci - Tomáš Beran

7.místo - st.žáci - Jakub Kaucký

8.místo - st.žáci - Jan Dvořák

9.místo - st.žáci - Matěj Beran

4.místo - dorost - Michael Buchar

6.místo - dorost - Dominik Jež

12.místo - dorost - Petr Kubát

Celkové pořadí Grand Prix - starší žáci

5.místo - st.žáci - Kryštof Přída

6.místo - st.žáci - Tomáš Beran

7.místo - st.žáci - Jakub Kaucký

11.místo - st.žáci - Jan Dvořák

13.místo - st.žáci - Matěj Beran

Celkové pořadí Grand Prix - dorostenci

1.místo - dorost - Dominik Jež

9.místo - dorost - Petr Kubát

11.místo - dorost - Michael Buchar

cara.jpg  1.5.2014

Portrét1.Klubový turnaj

1.místo - dorost - Michael Buchar

1.místo - st.žáci - Martin Kubelka

1.místo - ml.žáci - Kryštof Přída

1.místo - nejml.žáci - Martin Šíp

1.místo - nejml.žákyně - Antonie Kelnárová

cara.jpg 26.4.-3.5.2015

Mistrovství světa jednotlivců v Číně

logo MS 2015 16473362808_web

 

 

 

 

 

 

cara.jpg 18.-19.4.

DomůGrand Prix - Modřany

 

 

dsc04204.jpgp4196290.jpg

 

 

 

 

2.místo - ml.žáci - Kryštof Přída

3.místo - ml.žáci - čtyřhra - Jakub Kaucký, Kryštof Přída

1.místo - ml.žáci - útěcha - Filip Němec

2.místo - nejml.žáci - Michael Kopecký

3.místo - nejml.žáci - Matěj Koběrský

2.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Filip Luxemburk, Michael Kopecký

Celkové pořadí Grand Prix - nejmladší žáci

http://www.kotlarkapinec.cz/img/original/2631/p4196312.jpg

2.místo  - nejml.žáci - Michael Kopecký

3.místo  - nejml.žáci - Matěj Koběrský

4.místo  - nejml.žáci - Filip Luxemburk

11.místo - nejml.žáci - Josef Lebeda

cara.jpg 12.4.

Kontrolní turnaj mži - Hr.Králové

7.místo - ml.žákyně - Helenka Sommerová

11.místo - ml.žáci - Kryštof Přída

cara.jpg 11.-12.4.

DomůGrand Prix - Elizza

sam_4738.jpg

1.místo - dorost - čtyřhra - Dominik Jež, Oskar Novák

2.místo - st.žáci - Jan Dvořák

1.místo - st.žáci - čtyřhra - Jan Dvořák, Jonáš Kulveit

2.místo - st.žáci - čtyřhra - Jakub Kaucký, Kryštof Přída

3.místo - st.žáci - čtyřhra - Matěj Beran, Tomáš Beran

cara.jpg 28.-29.3.

MČR družstev - Ostrava

Mistři ČR - dorost - SK Kotlářka-El Niňo Praha A

trenér P.Špaček, hráči..Němeček, Kučera, Vítovec

4.místo - dorost - SK Kotlářka-El Niňo Praha B

trenér T.Vrňák, hráči..Dusík, Šálený, Krejcar

cara.jpg 28.-29.3.

DomůGrand Prix - Elizza

dsc04153.jpg p1010520.jpg

1.místo - ml.žáci - Jakub Kaucký

3.místo - ml.žáci - čtyřhra - Jakub Kaucký, Josef Lebeda

2.místo - nejml.žáci - Michael Kopecký

3.místo - nejml.žáci - Filip Luxemburk

2.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Filip Luxemburk, Michael Kopecký

cara.jpg 21.-22.3.

DomůGrand Prix - Modřany

1.místo - dorost - Dominik Jež

1.místo - dorost - čtyřhra - Dominik Jež, Petr Kubát

2.místo - st.žáci - Tomáš Beran

3.místo - st.žáci - Jakub Kaucký

3.místo - st.žáci - čtyřhra - Jakub Kaucký, Pavol Náhlík

1.místo - st.žáci - útěcha - Pavol Náhlík

cara.jpg14.-15.3.

BTM - Neratovice, Vlašim

3.místo - dorost - Stanislav Dusík

3.místo - ml.žákyně - Helenka Sommerová

1.místo - nejml.žákyně - Helenka Sommerová

3.místo - nejml.žákyně - čtyřhra - Helenka Sommerová, Monika Pařízková

3.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Matěj Koběrský, Josef Lebeda

2.místo - nejml.žáci - útěcha - Matěj Koběrský

3.místo - st.žáci - útěcha - Kryštof Přída

zdroj:www.ping-pong.cz

16.3. BTM staršího žactva: Jan Valenta a Klára Ševčíková

15.3. BTM: T. Martinko, Witoszová, J. Martinko a M. Ševčíková

cara.jpg 21.-22.2.

BTM - Jaroměř, Hostinné

dsc04062.jpg

1.místo - nejml.žákyně - Helenka Sommerová

1.místo - nejml.žákyně - čtyřhra - Helenka Sommerová, Monika Pařízková

1.místo - dorost - čtyřhra - Martin Vítovec, Stanislav Dusík

2.místo - dorost - čtyřhra - Vilém Krejcar, Daniel Bárta

zdroj:www.ping-pong.cz

23.2. BTM: J. Martinko, Stránská, Buben a Petrovová

22.2. Tomáš Martinko vyhrál BTM starších žáků

cara.jpg 14.-15.2.

DomůGrand Prix - Kotlářka ,Sparta Aréna

sam_4194.jpg

2.místo - nejml.žáci - Michael Kopecký

3.místo - nejml.žáci - Matěj Koběrský

1.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Matěj Koběrský, Michael Kopecký

3.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Filip Luxemburk, Antonie Kelnárová

3.místo - ml.žáci - Jakub Kaucký

1.místo - ml.žáci - čtyřhra - Jakub Kaucký, Kryštof Přída

1.místo - ml.žáci - útěcha - Filip Luxemburk

3.místo - st.žákyně - Tereza Buchtová

2.místo - st.žáci - čtyřhra - Kryštof Přída, Jakub Kaucký

3.místo - st.žáci - čtyřhra - František Ezr, Pavol Náhlík

3.místo - st.žáci - čtyřhra - Matěj Beran, Patrik Brož

1.místo - dorostenci - Dominik Jež

3.místo - dorostenci - Petr Kubát

3.místo - dorostenci - čtyřhra - Petr Kubát, Dominik Jež

cara.jpg 8.2.

DomůTréninkový kemp - Krajské centrum talentované mládeže

Arena Sparta - kemp mladšího a nejmladšího žactva

dsc04058.jpg

cara.jpg 31.1.-1.2.

DomůPřebory Prahy jednotlivců - Oáza

 

 

1.místo - nejml.žákyně - Helenka Sommerová

1.místo - nejml.žáci - Matěj Koběrský

2.místo - nejml.žáci - Michael Kopecký

3.místo - nejml.žáci - Jonáš Gajda

1.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Matěj Koběrský, Michael Kopecký

1.místo - nejml.žáci - mix - Matěj Koběrský, Helenka Sommerová

3.místo - nejml.žáci - mix - Michael Kopecký, Natálie Handlová

1.místo - ml.žákyně - Helenka Sommerová

2.místo - ml.žáci - Kryštof Přída

3.místo - ml.žáci - Jakub Kaucký

1.místo - ml.žáci - čtyřhra - Jakub Kaucký, Kryštof Přída

2.místo - ml.žáci - mix - Kryštof Přída, Helenka Sommerová

2.místo - st.žáci - čtyřhra - Jan Dvořák, Kryštof Přída

3.místo - st.žáci - čtyřhra - Matěj a Tomáš Beran

3.místo - st.žákyně - Helenka Sommerová

2.místo - dorostenci - čtyřhra - Petr Kubát, Adam Slobodzian

1.místo - muži - František Obešlo

2.místo - muži - Stanislav Dusík

1.místo - ženy - Jitka Vyvadilová

1.místo - muži - čtyřhra - Tomáš Voříšek, Jiří Kubík

3.místo - ženy - čtyřhra - Jitka Vyvadilová, Gabriela Šišková

1.místo - dospělí - mix - Tomáš Voříšek, Jitka Vyvadilová

 

cara.jpg

  30.1.

DomůPřebory Prahy družstev - Jižní Město

1.místo Přebory Prahy 2014-15 - dorostenci

SK DDM Kotlářka Praha "B" - Dusík, Šálený, Krejcar

cara.jpg

24.-25.1.

DomůGrand Prix - Klánovice

Velice úspěšný byl tento víkend pro naše mladší a nejmladší žáky. V kategorii nejmladšího žactva byl na 3.místě Michal Kopecký, ve čtyřhře s Filipem Luxemburkem obsadili 2.místo. V kategorii mladšího žactva se na 2.místě umístil Kryštof Přída, 3.místo získal Jakub Kaucký a zlatou medaili ze Zimní Ceny Klánovic ve čtyřhře získali Jakub Kaucký a Kryštof Přída. VŠEM MOC GRATULUJEME a děkujeme za vynikající reprezentaci našeho klubu!!!!!!!

 

sam_4056.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

3.místo - nejml.žáci - Michael Kopecký

3.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Michael Kopecký, Filip Luxemburk

2.místo - ml.žáci - Kryštof Přída

3.místo - ml.žáci - Jakub Kaucký

1.místo - ml.žáci - čtyřhra - Kryštof Přída, Jakub Kaucký

cara.jpg 17.-18.1.

BTM - Hluk, Valtice

Plno medailí přivezli naši hráči a hráčky z BTM v Hluku a ve Valticích. Všem moc gratulujeme!!!!!

1.místo - dorost - Jakub Němeček

2.místo - dorost - čtyřhra - Stanislav Kučera, Jakub Němeček

1.místo - nejml.žákyně - Helenka Sommerová

3.místo - nejml.žákyně - čtyřhra - Helenka Sommerová, Grimmerová

3.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Josef Lebeda, Truněček

1.místo - dorost - útěcha - David Šalený

2.místo - dorost - útěcha - Vilém Krejcar

zdroj:www.ping-pong.cz

19.1.  David Průša vypálil rybník všem

18.1.  Němeček vyhrál i čtvrtý BTM sezóny

 

cara.jpg 10.-11.1.

DomůPřebory Prahy družstev - Modřany

Družstvo mladších žáků SK DDM Kotlářka A ve složení Kryštof Přída, Jakub Kaucký a Pavol Náhlik se stalo Přeborníky Prahy!!!!!!
Družstvo starších žáků SK DDM Kotlářka A ve složení Jan Dvořák, Kryštof Přída a Jakub Kaucký obsadilo krásné 3.místo a B družstvo starších žáků Matěj Beran, Tomáš Beran, Patrik Brož, Pavol Náhlik skončilo na 4.místě. GRATULUJEME!!!!!!!

 

dsc03948.jpg

1.místo Přebory Prahy 2014-15 - ml.žáci

SK DDM Kotlářka Praha "A" - Přída, Kaucký, Náhlík, Sommerová

4.místo Přebory Prahy 2014-15 - ml.žáci

SK DDM Kotlářka Praha "B" - Brož, Kopecký, Luxemburk, Bartoš M., Lebeda , Koběrský

dsc03946.jpg

3.místo Přebory Prahy 2014-15 - st.žáci

SK DDM Kotlářka Praha "A" - Dvořák, Přída, Kaucký, Ezr F.

4.místo Přebory Prahy 2014-15 - st.žáci

SK DDM Kotlářka Praha "B" - Beran Tomáš a Matěj, Brož, Náhlík

3.místo Přebory Prahy 2014-15 - st.žákyně

SK DDM Kotlářka Praha "A" - Buchtová, Seidlová

cara.jpg 29.-30.12. a 3.-4.1.

DomůTréninkový kemp - Krajské centrum talentované mládeže - Modřany

Naši hráči nezaháleli ani o svátcích a poctivě trenovali na treninkovém kempu talentované mládeže Prahy. (nži: Matěj Koběrský, Michal Kopecký, Filip Luxemburk, Martin Šíp, Josef Lebeda mži: Jakub Kaucký)

20141230_160402.jpg 20141230_160816.jpg

 

 

 

cara.jpg