Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

http://www.sportklub.cz/Articles/2010/4duben/4_ne_WZDECHY_ja//obrazky/vysledkyIcon.png  VÝSLEDKY  http://www.sportklub.cz/Articles/2010/4duben/4_ne_WZDECHY_ja//obrazky/vysledkyIcon.png

2011-12

...................................................................................................................................................................

 26.-27.11.2011

psst.jpg

ZBRASLAVSKÝ POHÁR - GP PRAHA

ml.žactvo   nejml.žactvo  

..................................................................................................................................................................

 19.-20.11.2011

cast.jpg

BTM VALTICE

ml.žactvo  nejml.žactvo, "21" 

...................................................................................................................................................................

 19.-20.11.2011

cast.jpg

BTM HUSTOPEČE

dorost   st.žactvo 

2.místo - st. žáci - Jakub Němeček

1.místo - st. žáci čtyřhra - Jakub Němeček , Stanislav Kučera

...................................................................................................................................................................

 5.-6.11.2011

psst.jpg

PODZIMNÍ CENA JIŽNÍHO MĚSTA - GP PRAHA

dorost  st.žactvo 

...................................................................................................................................................................

 5.-6.11.2011

psst.jpg

MEMORIÁL JANA KALIBERY - GP PRAHA

ml.žactvo   nejml.žactvo 

 

...................................................................................................................................................................

 

 

 22.-23.10.2011

psst.jpg

PŘEBOR PRAHY DRUŽSTEV - herna Elizza

starší žáci      

starší žákyně   

dorostenky      

dorostenci       

...................................................................................................................................................................

 8.-9.10.2011

cast.jpg
BTM HAVÍŘOV

"21", nejml.žactvo      ml.žactvo  

...................................................................................................................................................................

 8.-9.10.2011

cast.jpg
BTM OSTRAVA

dorost   st.žactvo 

3.místo - dorostenci - David Reitšpies

3.místo - dorostenci čtyřhra - David Reitšpies , Tomáš Málek

2.místo - st. žáci - Jakub Němeček

3.místo - st. žáci - Stanislav Kučera

1.místo - st. žáci čtyřhra - Jakub Němeček , Stanislav Kučera
 
2.místo- st. žáci čtyřhra - Michal Bútora , Martin Vítovec

 

 

...................................................................................................................................................................

 28.9.2011
psst.jpg
Grand Prix Praha
dorost 

...................................................................................................................................................................

 2.10.2011
psst.jpg
Grand Prix Praha
st.žactvo 

 

 

...................................................................................................................................................................

 24.-25.9.2011

Kvalifikace Přeboru Prahy - družstva

st.žactvo výsledk

    

dorost

    

...................................................................................................................................................................

 24.-25.9.2011

Grand Prix Praha

ml.žactvo      

3.místo - ml.žáci - Jan Špaček

nejml.žactvo 

...................................................................................................................................................................

 10.-11.9.2011
BTM DĚČÍN
mzi  
nzi  
...................................................................................................................................................................

 10.-11.9.2011

BTM PRAHA - Oáza

 

1.místo - dorostenci - David Reitšpies
1.místo - dorostenci čtyřhra - David Reitšpies , Tomáš Málek

2.místo - st. žáci - Stanislav Kučera

1.místo - st. žáci čtyřhra - Jakub Němeček , Stanislav Kučera

3.místo - st. žáci čtyřhra - Michal Bútora , Martin Vítovec
3.místo - junioři "21" - Lukáš Mazura

 

 

1.místo - junioři "21" čtyřhra - Lukáš Mazura , Denis Beneš
"21" , szi    
dor            

 

......................................................................................................................................................

 26.-28.8.2011

PRAGUE OPEN 
dosp, dci
1.místo - dorostenci - Filip Korbel
3.místo - dorostenci - Tomáš Málek
 

 

 ......................................................................................................................................................

 15.-24.7.2011 

Mistrovství Evropy juniorů  , Kazan (RUS) Russian (CIS)

MISTR EVROPY - st. žáci čtyřhra - David Reitšpies

2.místo - st. žáci družstva - David Reitšpies ,Tomáš Polanský ,

Tibor Pavlík