Jdi na obsah Jdi na menu
 


vysledky.jpg


2011 - 12

cara.jpg

 10.6.2012

psst.jpgTurnaj Zlatý Ořech

nejml.žactvo , ml.žactvo, st.žactvo , dorost, neregistrovaní

cara.jpg

2.6.2012

psst.jpgMODŘANSKÁ MINIPÁLKA 2012 - ZŠ Rakovského

8.ročník turnaje mládeže "nejen ve stolním tenisu"

1.místo -ročník nar.2000-st.tenis+testy-Tadeáš Vavroch

1.místo -ročník nar.2000-st.tenis+testy-Jana Štolbová

ročník narození 2000 a mladší

cara.jpg

25.- 27.5.2012

cast.jpg

VELKÁ CENA PRAHY - mezinárodní turnaj mládeže

 

psst.jpg

1.místo - st.žáci družstva - Bútora Michal,Baran (POL)

1.místo - dorostenci družstva - Korbel Filip,Barbulescu (ROM)

3.místo - st.žáci - Bútora Michal

1.místo - dorostenci - Korbel Filip

nejml.žactvo , ml.žactvo , st.žactvo a dorost

cara.jpg

28.-29.4.2012

cast.jpg

 

MČR - jednotlivců - Hluk

st.žactvo   "21" 

2.místo - st. žáci - Jakub Němeček

3.místo - st. žáci - Stanislav Kučera

Mistři ČR -  st. žáci čtyřhra  Jakub Němeček,Stanislav Kučera

Mistři ČR -  st. žáci mix  Jakub Němeček,Veronika Kmeťová

3.místo -  "21"  - František Obešlo

Mistři ČR -   "21"  čtyřhra  František a Marek Obešlo

3.místo -  "21"  - Marek Obešlo,Kristýna Štefcová

cara.jpg

14.-15.4.2012

psst.jpg

JARNÍ CENA JIŽNÍHO MĚSTA

st.žactvo   dorost 

cara.jpg

  31.3.- 1.4.2012

cast.jpg

 

MČR družstva - OSTRAVA

st.žactvo    dorost  

Mistři ČR - st. žáci - Kučera,Němeček,Vítovec,Bútora

3.místo - dorostenci "A" - Reitšpies,Málek,Korbel,Bútora

3.místo - dorostenci "B" - Pěnkava,Němeček,Kučera,Vítovec

cara.jpg

 24.-25.3.2012

psst.jpg

JARNÍ CENA MODŘAN

nejml.žactvo   ml.žactvo 

cara.jpg

 17.-18.3.2012

cast.jpg

BTM - Vlašim

ml.žactvo   st.žactvo 

3.místo - st. žáci čtyřhra -  Michal Bútora  , Martin Vítovec

1.místo - st. žáci - Stanislav Kučera

2.místo - st. žáci - Jakub Němeček

cara.jpg

 7.-11.3.2012

 

cara.jpg

 10.-11.3.2012

psst.jpg

JARNÍ CENA MODŘAN

st.žactvo   dorost 

cara.jpg

 

 3.-4.3.2012

psst.jpg

ZIMNÍ CENA ČAKOVIC

nejml.žactvo   ml.žactvo 

cara.jpg

 26.2.2012

psst.jpg

PŘEBOR PRAHY - družstev

ml.žactvo 

cara.jpg

 25.-26.2.2012

psst.jpg

ZBRASLAVSKÝ POHÁR

1.místo - dorostenci - Kryštof Neřold

3.místo - dorostenci čtyřhra - Kryštof Neřold, Škarban Jan

st.žactvo  dorost 

cara.jpg

 15.-19.2.2012

Czech Junior & Cadet Open

 Více informací zde...

cara.jpg

 4.-5.2.2012

cast.jpg

BTM - JAROMĚŘ

ml.žactvo   st.žactvo 

1.místo - st. žáci čtyřhra- Jakub Němeček , Stanislav Kučera

3.místo - st. žáci čtyřhra -  Michal Bútora  , Martin Vítovec

2.místo - st. žáci - Jakub Němeček

3.místo - st. žáci - Stanislav Kučera

cara.jpg

 4.-5.2.2012

cast.jpg

BTM - HOSTINNÉ

nejml.žactvo, "21"   dorost    

3.místo - dorostenci čtyřhra -  Tomáš Málek  , David Bochňák

2.místo - "21" - Jiří Kubík

3.místo - "21" - Tomáš Voříšek

2.místo -  "21"  čtyřhra -   Jiří Kubík   , Tomáš Voříšek

3.místo -  "21"  čtyřhra -  Petr Skřivánek  , Luboš Pěnkava

3.místo - "21" - Jitka Vyvadilová

2.místo -  "21"  čtyřhra - Jitka Vyvadilová , Monika Němečková

cara.jpg

 30.1.- 3.2.2012


Tři bronzy z Velenje

Mladí čeští stolní tenisté si z individuálních soutěží na Slovenian Junior and Cadet Open ve Velenje odvezli tři bronzové medaile. David Reitšpies a Karin Adámková za juniorskou dvouhru a Kateřina Tomanovská se Simonou Šlehobrovou za čtyřhru juniorek. Více zde...

3.místo - dorostenci - David Reitšpies

2.místo - dorostenci družstva - David Reitšpies ,Seibert,Polanský

Více informací zde...

cara.jpg

 3.2.2012

psst.jpg

PŘEBORY PRAHY - družstva

dorostenci - "B"   

1.místo - Němeček , Bochňák , Vítovec , Kučera , Macháček 

       

dorostenci - "C"   

4.místo - Neřold , Bútora , Šoltés , Dusík 

       

dorostenky - "A"

2.místo - Němečková , Bútorová

       

cara.jpg

 28.-29.1.2012

psst.jpg

Zbraslavský pohár - GP PRAHA

ml.žactvo 

nejml.žactvo 

cara.jpg

 14.-15.1.2012

psst.jpg

PŘEBORY PRAHY - družstva

st.žáci - "B"   

2.místo - Bútoro , Dusík , Macháček , Joch , Špaček

       

st.žákyně - "A"

1.místo - Prostějovská , Bútorová , Pejřilová 

       

ml.žactvo - "A"

3.místo - Špaček , Prostějovská , Vavroch

      

cara.jpg

 7.-8.1.2012

cast.jpg

BTM - VRACOV (DUBŇANY)

ml.žactvo     st.žactvo  

  3.místo  - st. žáci - Jakub Němeček

cara.jpg

 7.-8.1.2012

cast.jpg

BTM - HLUK

nejml.žactvo, "21"    dorost   

3.místo - dorostenci - Tomáš Málek

cara.jpg

 17.12.2011

cast.jpg

ŽT ČR - HAVÍŘOV

3.místo - st. žáci - Stanislav Kučera

st.žactvo  

cara.jpg

 3.-4.12.2011

psst.jpg

PODZIMNÍ CENA ČAKOVIC - GP PRAHA

dorost    st.žactvo 

cara.jpg

 3.-4.12.2011

cast.jpg

ŽT ČR - HAVÍŘOV

ml.žactvo   dorost  

2.místo - dorostenci - David Reitšpies

cara.jpg

 

cara.jpg