Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY

....................................................................................................................................................................
18.12.2010

ŽT CHRÁST U CHRUDIMI
1.místo - st.žáci  - David Reitšpies
szi, szy Výsledky

....................................................................................................................................................................
4.-5.12.2010

ŽT HAVÍŘOV
mzi, mzy Výsledky
1.místo - junioři  - David Reitšpies
dci, dky Výsledky

....................................................................................................................................................................
4.12.2010

GRAND PRIX - Zimní cena TTC Praha
szi, szy Výsledky

....................................................................................................................................................................
5.12.2010

GRAND PRIX - Zimní cena Jižního Města
dci, dky Výsledky

....................................................................................................................................................................
27.11.2010

GRAND PRIX - BRANÍK
nzi, nzy

....................................................................................................................................................................
28.11.2010

GRAND PRIX - BRANÍK
mzi, mzy

....................................................................................................................................................................
20.-21.11.2010

BTM ČR Hodonín
3.místo - junioři   - čtyřhra - Tomáš Voříšek , Jiří Šulc
dci, dky Výsledky
2.místo - st.žáci   - Jakub Němeček
2.místo - st.žáci  - čtyřhra - Tomáš Málek , Jakub Němeček
 szi, szy Výsledky

....................................................................................................................................................................
20.-21.11.2010

BTM ČR Hustopeče
mzi, mzy Výsledky
1.místo - "21"  - jednotlivci - Lukáš Mazura
3.místo - "21"  - jednotlivci - Jiří Kubík
1.místo - "21"   - čtyřhra - Tomáš Voříšek , Jiří Kubík
2.místo - "21"  - čtyřhra - Lukáš Mazura , Filip Korbel
2.místo - "21"  - čtyřhra - Jitka Vyvadilová , Monika Němečková
 nzi, nzy, m21, z21 Výsledky

....................................................................................................................................................................
5.-7.11.2010

14th Slovak Cadet Open Table Tennis Championships, Bratislava
2.místo - st.žáci  - David Reitšpies
Výsledky

....................................................................................................................................................................
6.-7.11.2010 

GRAND PRIX - ČAKOVICE
szi, szy, dci, dky

....................................................................................................................................................................
23.10.2010

Přebor Prahy družstev starších žáků
Výsledky po 5.kole
6.kolo se odehraje 15.1.2011
Přebor Prahy družstev starších žákyň
Výsledky po 3.kole
4.kolo se odehraje 15.1.2011

....................................................................................................................................................................
24.10.2010

Přebor Prahy družstev dorostenců
Výsledky po 5.kole
6.kolo se odehraje 15.1.2011
Přebor Prahy družstev dorostenek
Výsledky po 3.kole
4.kolo se odehraje 15.1.2011

....................................................................................................................................................................
16.10.2010

GRAND PRIX - Podzimní cenu Modřan
nejmladšího žactva (nar. 2000 a mladší)
3.místo - ml.žáci - František Ezr , Ondřej Stuchlík
Výsledky

....................................................................................................................................................................
17.10.2010 

GRAND PRIX - Podzimní cenu Modřan
mladšího žactva (nar. 1998 a mladší)
3.místo - ml.žáci - Tomáš Joch , Jan Stuchlík
3.místo - ml.žáci - Oldřich Macháček , David Jícha 
Výsledky

....................................................................................................................................................................

09.-10.10.2010 

BTM ČR Ostrava
1.místo - junioři  - David Reitšpies
2.místo - junioři  - Denis Beneš 
dci, dky    Výsledky
1.místo - st.žáci  - David Reitšpies
1.místo - st.žáci - čtyřhra - David Reitšpies , Tomáš Málek
3.místo - st.žáci - Tomáš Málek 
szi, szy     Výsledky

....................................................................................................................................................................
09.-10.10.2010 

BTM ČR Havířov
mzi, mzy   Výsledky
2.místo - junioři "21" - čtyřhra - Tomáš Voříšek , Jiří Kubík
3.místo - junioři "21" - čtyřhra  - Denis Beneš , Lukáš Hudec
nzi, nzy,m21, z21   Výsledky

...................................................................................................................................................................

28.9.2010

GRAND PRIX -Podzimní cena Modřan - ZŠ Rakovského 3136, Praha 4 - Modřany
dci, dky Propozice

....................................................................................................................................................................
3.10.2010 

GRAND PRIX -Podzimní cena Modřan - ZŠ Rakovského 3136, Praha 4 - Modřany
szi, szy Propozice

....................................................................................................................................................................

23.-26.9.2010    Vlajka Srbska  
3.místo - st.žáci - družstva - David Reitšpies , Tomáš Málek
1.místo - st.žáci - čtyřhra - David Reitšpies , Tomáš Málek
1.místo - junioři - čtyřhra - David Reitšpies , Tomáš Málek 
3.místo - junioři - dvouhra - David Reitšpies
Výsledky
celý článek autor: Kamila Adámková
...................................................................................................................................................................

 

25.9.2010

GRAND PRIX - TTC ELIZZA - Mikulova 1583/2 , Praha 4
nejmladšího žactva (nar. 2000 a mladší) Výsledky

....................................................................................................................................................................
26.9.2010 

GRAND PRIX - TTC ELIZZA - Mikulova 1583/2 , Praha 4
mladšího žactva (nar. 1998 a mladší) Výsledky

....................................................................................................................................................................
25.9.2010 

Kvalifikace družstev Přeboru Prahy - v herně "Pod Juliskou"
starší žactvo Výsledky
KOTLÁŘKA "C"
MACHÁČEK Oldřich , EZR Václav , ŠINDELÁŘ Tomáš , MATIASOVITS Petr

KOTLÁŘKA "D"
WICHTERLE David , WICHTERLE Filip , EZR František , ŠTÉL Matěj

KOTLÁŘKA "E"
JOCH Tomáš , KOŽÍŠEK Jakub , ŠPAČEK Jan , STUCHLÍK Jan 

....................................................................................................................................................................
26.9.2010 

Kvalifikace družstev Přeboru Prahy - v herně "Pod Juliskou"
dorost Výsledky
KOTLÁŘKA "C"
HARAPÁT Jakub , KORBEL Filip , NEŘOLD Kryštof , RAPOŠ Jakub

KOTLÁŘKA "D"
NĚMEČEK Jakub , PLUHAŘ Jan , SOMMER Patrik

KOTLÁŘKA "E"
PAVLÍK Dušan , MELOUN Marek , ŠOLTÉS David , EZR Václav

KOTLÁŘKA "F"
pokud by si chtěly zahrát Monika Němečková a Marta Brzicová, tak
můžeme tařadit i toto družstvo doplněné o Tomáše Šindeláře.

....................................................................................................................................................................
04.-05.09.2010

BTM ČR Praha - Oáza
1.místo - junioři  - David Reitšpies
2.místo - junioři  - Denis Beneš
2.místo - junioři - čtyřhra - David Reitšpies , Tomáš Málek 
3.místo - junioři - čtyřhraDenis Beneš , Lukáš Jandora 
1.místo - junioři "21"  - František Obešlo
2.místo - junioři "21"  - Lukáš Mazura
3.místo -junioři "21" Denis Beneš
1.místo - junioři "21" - čtyřhra  - František Obešlo , Filip Korbel
2.místo - junioři "21" - čtyřhra - Tomáš Voříšek , Jiří Šulc
3.místo - junioři "21" - čtyřhra  - Denis Beneš , Lukáš Mazura
1.místo - st.žáci  - David Reitšpies
1.místo - st.žáci - čtyřhra - David Reitšpies , Tomáš Málek 
dci, dky                  Výsledky
szi, szy, m21, z21  Výsledky

....................................................................................................................................................................
04.-05.09.2010

BTM ČR Praha - Jižní Město

mzi, mzy  Výsledky
nzi, nzy   Výsledky

....................................................................................................................................................................

27.-29.08.2010

 

....................................................................................................................................................................

16.-25.7.2010

...................................................................................................................................................................