Jdi na obsah Jdi na menu
 


http://www.sportklub.cz/Articles/2010/4duben/4_ne_WZDECHY_ja//obrazky/vysledkyIcon.png  VÝSLEDKY  http://www.sportklub.cz/Articles/2010/4duben/4_ne_WZDECHY_ja//obrazky/vysledkyIcon.png

...................................................................................................................................................................

  21.5.2011

MČR Vlašim
1.místo - st. žáci - David Reitšpies
1.místo - st. žáci čtyřhra - David Reitšpies ,Tomáš Málek
1.místo - st. žáci mix - David Reitšpies ,Kristýna Štefcová
2.místo - st. žáci mix - Tomáš Málek ,Denisa Hošková
3.místo - st. žáci - Jakub Němeček
szi , szy Výsledky
.................................................................................................................................................................

   14.5.2011

MČR Frýdlant nad Ostravicí
 
1.místo - dorostenci - čtyřhra - Denis Beneš , Lukáš Jandora
2.místo - dorostenci - mix - David Reitšpies , Kristýna Štefcová 
dci , dky Výsledky

 

...................................................................................................................................................................

  8.5.2011

Masters 2011 Grand prix
mladšího žactva Výsledky
...................................................................................................................................................................

  30.4.2011

Masters 2011 Grand prix
1.místo - dorostenci - Michal Bútora
staršího žactva Výsledky
...................................................................................................................................................................

  1.5.2011

Masters 2011 Grand prix
1.místo - dorostenci - Daniel Šindelář
2.místo - dorostenci - Jiří Kubík
3.místo - dorostenci - Petr Skřivánek
...................................................................................................................................................................

  1.5.2011

Propozice Přeborů Prahy družstev
mladšího žactva  Výsledky
...................................................................................................................................................................

  16.-17.4.2011

GP - Velká cena Modřan
mzi, mzy
Výsledky
nzi, nzy    Výsledky

...................................................................................................................................................................

  18.-21.4.2011

Joola Austrian Junior & Cadet Open - ITTF Junior Circuit

Joola Austrian Junior & Cadet Open - ITTF Junior Circuit

3.místo - starší žáci - družstva - David Reitšpies ,T.Pavlík ,T.Polanský

Výsledky

...................................................................................................................................................................

     9.4.2011

GP - Velká cena Modřan
dci,dky 

....................................................................................................................................................................

     10.4.2011

MČR "21" - Zruč nad Sázavou

3.místo - "21" - Lukáš Mazura

2.místo - "21" čtyřhra - Lukáš Mazura , Michal Zatřepálek

1.místo - "21" mix - Lukáš Mazura , Denisa Hošková

m21, z21 Výsledky
...................................................................................................................................................................

     10.4.2011

GP - Velká cena TTC Praha
szi,szy

Výsledky

....................................................................................................................................................................

     2.-3.4.2011

BTM ČR Vlašim
mzi, mzy Výsledky
1.místo - st. žáci - David Reitšpies
1.místo - st. žáci čtyřhra - David Reitšpies ,Tomáš Málek
 
 
szi, szy,  Výsledky

....................................................................................................................................................................

     2.-3.4.2011

BTM ČR Neratovice

1.místo - dorostenci - David Reitšpies

1.místo - dorostenci čtyřhra - David Reitšpies ,Tomáš Málek

3.místo - dorostenci čtyřhra - Filip Korbel , Miroslav Foff

dci, dky Výsledky

1.místo - "21" - Denis Beneš

2.místo - "21" - Michal Zatřepálek

1.místo - "21" čtyřhra - Michal Zatřepálek, Jiří Kubík

2.místo - "21" čtyřhra - Denis Beneš , Lukáš Hudec

3.místo - "21" - Jitka Vyvadilová

nzi, nzy , m21, z21Výsledky
 
....................................................................................................................................................................

      26.-27.3.2011

GP PRAHA - Jarní cena Modřan
mzi, mzy 
nzi, nzy,  
....................................................................................................................................................................

    19.3.2011

M-ČR družstev Ostrava
spolecna.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1.místo - st. žáci - SK DDM KOTLÁŘKA - El Niňo  "A"
David Reitšpies , Tomáš Málek , Jakub Němeček
 
3.místo - st. žáci SK DDM KOTLÁŘKA - El Niňo  "A"
Jan Pluhař , Michal Bútora , Martin Vítovec
 
szi, szy  Výsledky
další foto.....zde
....................................................................................................................................................................

    20.3.2011

M-ČR družstev Ostrava
 
1.místo - dorostenci - SK DDM KOTLÁŘKA - El Niňo  "A"
Denis Beneš , David Reitšpies , Tomáš Málek , Jakub Němeček
 
dci, dky  Výsledky

....................................................................................................................................................................

   2.-6.3.2011

Italian Junior Cadet Open - ITTF Premium Junior Circuit, Lignano
 
1.místo - st. žáci  - David Reitšpies
3.místo - st. žáci čtyřhra - David Reitšpies , Qiu Dang (Ger)
3.místo - st. žáci družstva - David Reitšpies , Martin Koblížek

....................................................................................................................................................................

   4.-5.3.2011

M-ČR mužů a žen 2011 - jednotlivců, Praha
 
1.místo - muži - Dima Prokopcov
2.místo - muži - Michal Obešlo
3.místo - muži - Tomáš Konečný
1.místo - muži čtyřhra - Michal Obešlo , Petr Kaucký
2.místo - muži čtyřhra - Dima Prokopcov , Tomáš Konečný
3.místo - mix - Marek Obešlo , Hana Matelová

výsledky

....................................................................................................................................................................

    5.-6.3.2011
GP PRAHA - Zimní cena Jižního Města
Nekončící seriál otevřených turnajů mládeže pokračuje.....
mzi , mzy  Výsledky
nzi, nzy  Výsledky
....................................................................................................................................................................

   26.-27.2.2011

GP PRAHA - Zimní cena Modřan, ZŠ Rakovskeho
dci, dky Výsledky
szi, szy  Výsledky
....................................................................................................................................................................
   27.2.2011
PŘEBOBY  PRAHY - družstev, Pod Juliskou 4
....................................................................................................................................................................

    19.-20.2.2011

BTM ČR Jaroměř
mzi, mzy Výsledky
1.místo - st. žáci - Tomáš Málek
szi, szy,  Výsledky

....................................................................................................................................................................

    19.-20.2.2011

BTM ČR Hostinné
dci, dky Výsledky
nzi, nzy , m21, z21 Výsledky
....................................................................................................................................................................
 

    12.-13.2.2011

GP PRAHA - Zimní cena Modřan
mzi , mzy Výsledky
nzi, nzy Výsledky

....................................................................................................................................................................

    5.2.2011

GP PRAHA - Zimní cena TTC PRAHA
szi, szy Výsledky
....................................................................................................................................................................

    6.2.2011

GP PRAHA - Zimní cena Čakovic
dci , dky Výsledky

.................................................................................................................................................................... 

    2.-6.2.2011

Czech Junior    Cadet Open - ITTF Circuit , HODONÍN

Czech Junior and Cadet Open 2011

2.místo - st. žáci čtyřhraDavid Reitšpies , Tibor Pavlík
3.místo - st. žáci družstva - David Reitšpies , Tibor Pavlík , Jakub Němeček

výsledky  foto 1   foto 2

....................................................................................................................................................................

    28.-30.1.2011

EUROPE YOUTH TOP 10

UNIQA 2011 Europe
Youth Top-10

výsledky    live tv

....................................................................................................................................................................

  22.-23.1.2011

BTM ČR Hluk
2.místo - dorostenci - Denis Beneš
1.místo - dorostenci čtyřhra - Denis Beneš , Lukáš Jandora
3.místo - dorostenci čtyřhra - David Reitšpies , Tomáš Málek
dci, dky  Výsledky
3.místo - st. žáci - Tomáš Málek
2.místo - st. žáci čtyřhra - Jan Pluhař , Jan Plhák
1.místo - dorostenci "21" - Denis Beneš
szi, szy, m21, z21  Výsledky

....................................................................................................................................................................

   22.-23.1.2011

BTM ČR Dubňany
mzi, mzy  Výsledky
nzi, nzy   Výsledky

...................................................................................................................................................................

    8.-9.1.2011

PŘEBORY PRAHY
výsledky našich hráčů .....zde

..........................................................................................................................................................