Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY 09-10
(2.pol)
....................................................................................................................................................................
8.-9.5.2010
Masters 2010 - finálové turnaje GP v Čakovicích 
(szi, szy) Výsledky
1.místo - junioři  - Tomáš Voříšek
(dci, dky) Výsledky
....................................................................................................................................................................
8.-9.5.2010

Velká cena Prahy 2010 - 6.ročník turnaje mládeže s mezinárodní účastí
1.místo - junioři  - družstva - Lukáš Mazura , Tomáš Flíček
3.místo - junioři  - jednotlivci - Lukáš Mazura
2.místo - juniorky  - jednotlivci - Jitka Vyvadilová
(dci, dky)  Výsledky
1.místo - st.žáci  - jednotlivci - Tomáš Málek
3.místo - st.žáci  - jednotlivci - David Bochňák
2.místo - st.žáci - družstva - Tomáš Málek , Jan Pluhař
3.místo - st.žáci - družstva - Jakub Harapát , Štěpán Franc
(szi, szy)  Výsledky

....................................................................................................................................................................
25.4.2010
TOP 12 - Dobré (místo konání Rychnov nad Kněžnou)
(dci, dky) Výsledky
2.místo - junioři  - Lukáš Mazura
....................................................................................................................................................................
25.4.2010
Přebor Prahy družstev
(mzi, mzy) Výsledky
1.místo - ml.žáci  - SK DDM Kotlářka "A"
Němeček Jakub , Bútora Michal , Zagorulko Alexej
....................................................................................................................................................................
17.4.2010
TOP 12 - Hustopeče
(szi, szy Výsledky
1.místo - st.žáci - David Reitšpies
....................................................................................................................................................................

11.4.2010
TOP 12 - Strážnice
1.místo - ml.žáci - Jakub Němeček
(mzi, mzy Výsledky
.....................................................................................................................................................................
3.-4.4.2010
M10th AUSTIAN LINDE YOUTH CHAMPIONS 2010
(nzi, nzy Výsledky
3.místo - nejml.žáci - consolation - Prague 3 - Špaček Jan , Šebl Jáchym (Slavoj)
.....................................................................................................................................................................
3.-4.4.2010
M-ČR - družstev - Ostrava
(szi, szy
Mistři ČR - st.žáci - SK DDM Kotlářka "A"
(dci, dky
2.místo - junioři  - SK DDM Kotlářka "A"
4.místo - junioři  - SK DDM Kotlářka "B"
.....................................................................................................................................................................

20.-21.3.2010
BTM ČR - Hostinné
(mzi, mzy Výsledky
2.místo - ml.žáci  - Jakub Němeček
1.místo - ml.žáci -čtyřhra - Jakub Němeček , Michal Bútora
3.místo - ml.žáci -čtyřhra - Jan Pluhař , Jan Březík (Zlín)
(nzi, nzy Výsledky
3.místo - nejml.žákyně  - čtyřhra - Tereza Bútorová ,
Lada Prostějovská
.....................................................................................................................................................................

20.-21.3.2010
BTM ČR - Neratovice
(dci, dky Výsledky
3.místo - junioři  - Denis Beneš
1.místo - junioři -čtyřhra - David Reitšpies , Tomáš Málek 
3.místo - junioři -čtyřhra - Lukáš Mazura ,  Michal Kubát (Slavoj)
.....................................................................................................................................................................
12.-14.3.2010
MMČR juniorů v Hluku
3.místo - junioři -družstva - O. Bajger , M. Beneš , Lukáš Mazura
.....................................................................................................................................................................
24.-28.2.2010
Swedish Junior Open - Örebro , SWE
(Denis Beneš a Lukáš Mazura)
(dci Výsledky 
......................................................................................................................................................................
20.-21.2.2010
BTM ČR - Liberec
(dci, dky Výsledky 
2.místo - junioři  - Denis Beneš
2.místo - junioři -čtyřhra - Denis Beneš , Lukáš Jandora (Zlín)
3.místo - junioři -čtyřhra - David Reitšpies , Tomáš Málek 
(nzi, nzy) Výsledky
.....................................................................................................................................................................
20.-21.2.2010
BTM ČR - Vlašim
(mzi, mzy) Výsledky
3.místo - ml.žáci  - Jakub Němeček
3.místo - ml.žáci  - Jan Pluhař
1.místo - ml.žáci -čtyřhra - Jakub Němeček , Michal Bútora
2.místo - ml.žáci -čtyřhra - Jan Pluhař , Jan Březík (Zlín)
(szi, szy)    Výsledky 
1.místo - st.žáci - David Reitšpies
.....................................................................................................................................................................
7.2.2010
PŘEBOR PRAHY - družstev
1.místo - ml.žáci  - SK DDM Kotlářka "A"
(mzi, mzy)  Výsledky
......................................................................................................................................................................
5.-7.2.2010
CZECH CADET OPEN , Hodonín
Výsledky
......................................................................................................................................................................

29.1.2010 
PŘEBORY PRAHY - družstev
1.místo - junioři  - SK DDM Kotlářka "A"
2.místo - junioři  - SK DDM Kotlářka "B"
3.místo - junioři  - SK DDM Kotlářka "C"
(dci )  Výsledky 
2.místo - junioři  - SK DDM Kotlářka "A"
3.místo - junioři  - SK DDM Kotlářka "B"
(dky)  Výsledky
.....................................................................................................................................................................
23.-24.1.2010
PŘEBORY PRAHY JEDNOTLIVCŮ
1.místo - junioři  - jednotlivci - Denis Beneš
1.místo - junioři  - čtyřhra - Denis Beneš, Lukáš Mazura
1.místo - juniorky  - čtyřhra - Jitka Vyvadilová , Monika Němečková
1.místo - junioři  - mix - Lukáš Mazura, Michaela Pikalová (Slavoj)
1.místo - st.žáci  - jednotlivci - Tomáš Málek
1.místo - st.žákyně  - jednotlivci - Monika Němečková
1.místo - st.žáci  - čtyřhra - Tomáš Málek , David Bochňák
1.místo - st.žákyně  - čtyřhra - Monika Němečková,
 Andrea Matoušková (Čako)
1.místo - st.žáci  - mix - David Bochňák , Monika Němečková
1.místo - ml.žáci  - jednotlivci - Michal Bútora
1.místo - ml.žáci  - čtyřhra - Michal Bútora , Jakub Němeček
1.místo - nejml.žákyně  - jednotlivci - Tereza Bútorová
1.místo - nejml.žákyně  - čtyřhra - Tereza Bútorová ,
Lada Prostějovská

Z 19 MOŽNÝCH TITULŮ JSME ZÍSKALI 13 !!!!!
 
Výsledky
.....................................................................................................................................................................
17.1.2010
PŘEBORY PRAHY DRUŽSTEV - starší žactvo
1.místo - st.žáci - SK DDM Kotlářka  Výsledky
Jakub Harapát , Jan Pluhař , Jakub Němeček
1.místo - st.žákyně - SK DDM Kotlářka  Výsledky
Monika Němečková , Lada Prostějovská , Tereza Bútorová
......................................................................................................................................................................
9.-10.1.2009
BTM ČR - Havířov
(szi, szy)  Výsledky
3.místo - st.žáci -jednotlivci - Tomáš Málek 
2.místo - st.žáci -čtyřhra - David Reitšpies , Tomáš Málek 
3.místo - st.žáci -čtyřhra - David Bochňák , Štěpán Franc (Plzeň)
(dci, dky) Výsledky
3.místo - junioři -čtyřhra - Lukáš Mazura ,  Michal Kubát (Slavoj)
......................................................................................................................................................................
9.-10.1.2009
BTM ČR - Hluk
(nzi, nzy) Výsledky
3.místo - nejml.žákyně -čtyřhra - Tereza Bútorová , Lada Prostějovská
(mzi, mzy)   Výsledky
1.místo - ml.žáci -jednotlivci - Jan Pluhař
2.místo - ml.žáci -jednotlivci - Michal Bútora
3.místo - ml.žáci -jednotlivci - Jakub Němeček
1.místo - ml.žáci -čtyřhra - Jakub Němeček , Michal Bútora
2.místo - ml.žáci -čtyřhra - Jan Pluhař , Jan Březík (Zlín)
( junioři "21") Výsledky
2.místo - junioři "21" -jednotlivci - Jiří Kubík
3.místo - junioři "21" -jednotlivci - Tomáš Voříšek
1.místo - juniorky "21" -jednotlivci - Jitka Vyvadilová
....................................................................................................................................................................