Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY 09-10
(2.pol)

....................................................................................................................................................................

12.6.2010

MODŘANSKÁ MINIPÁLKA

2.místo - ročník 1999 - Lada Prostějovská

( ročník 1998 a mladší ) Výsledky

....................................................................................................................................................................

5.6.2010

M-ČR  Havířov

3.místo - junioři  - jednotlivci - Lukáš Mazura
2.místo
- junioři -čtyřhra - Lukáš Mazura ,  Michal Kubát (Slavoj)

Dorostenci - 1.stupeň
Dorostenci - 2.stupeň
Dorostenci - čtyřhra
Dorostenky - 1.stupeň
Dorostenky - 2.stupeň
Dorostenky - čtyřhra

....................................................................................................................................................................
6.6.2010

M-ČR  Hluk

2.místo - ml.žáci  - Jakub Němeček
 

Mladší žáci - I. stupeň
Mladší žákyně - I. stupeň
Mladší žákyně - čtyřhra
Mladší žáci - čtyřhra
Mladší žákyně - II. stupeň
Mladší žáci - II. stupeň

................................................................................................................................................................
29.5.2010

Masters 2010 - finálový turnaj GP na Elizze

(mzi, mzy)  Výsledky 

....................................................................................................................................................................
26. - 30.5.2010

Polish Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit (Cetniewo, POL)

3.místo - st.žáci  - čtyřhra - David Reitšpies , Jakub Seibert
(szi, szy) Výsledky

....................................................................................................................................................................
22.5.2010

M-ČR Liberec

 1.místo - st.žáci  - jednotlivci - David Reitšpies
3.místo - st.žáci  - jednotlivci - Tomáš Málek
2.místo - st.žáci  - čtyřhra - David Reitšpies , Tomáš Málek

(szi, szy)  Výsledky

....................................................................................................................................................................
23.5.2010

M-ČR Hostinné
2.místo - junioři "21" - jednotlivci - Michal Obešlo
2.místo - junioři "21" - čtyřhra - Michal Obešlo , Tomáš Málek

( m21 )  Výsledky