Jdi na obsah Jdi na menu
 


   SUPERLIGA 10/11  
...................................................................................................................................................................

o 1.-6. miesto:  /  1.kolo  /   2.kolo   /  3.kolo

 

 

 

 

 

 

SVS Niederösterreich

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STAVOIMPEX Holic

 

 

 

1. 3. + 8. 3. 2011

 

 

 

 

 

porazený

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CVSE Celldömölk

 

6. 1.+ 1. 2.  2011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. 3. + 8. 3. 2011

 

 

 

SK SATEX Bratislava

 

 

 

 

 

19.4.+ 26. 4. 2011

 

 

 

porazený

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SK Kotlarka Praha

 

6. 1. + 1. 2. 2011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. 3. + 8. 3. 2011

 

 

 

 

 

 

 

SF SKK El NinoPRAHA

 

 

 

 

 

 

 

 

Nižšie tímy hrajú ich prvý zápas doma.

 

 o 7.-10. miesto:  /  1.kolo  /   2.kolo   /  3.kolo

 6. 1. 2011:  NTK Kema Puconci     –   UTTC Stockerau

1. 2. 2011:  UTTC Stockerau     –   NTK Kema Puconci

 

1. 3. 2001:  RACA Bratislava     –   NTK Kema Puconci

8. 3. 2011:  NTK Kema Puconci     –   RACA Bratislava

 

19. 4. 2011:  UTTC Stockerau    –     RACA Bratislava

26. 4. 2011:  RACA Bratislava    –      UTTC Stockerau

 

 

 

NINO

 

SF SKK El Nino Praha

 

CZE

 

KOPR

 

SK Kotlarka Praha

 

CZE

 

SVSN

 

SVS Niederösterreich

 

AUT

 

STOC

 

UTTC Stockerau

 

AUT

 

PUCO

 

NTK Kema Puconci

 

SVN

 

CELL

 

CVSE Swietelsky-Wewalka

 

HUN

 

SKSA

 

SK SATEX INT Bratislava

 

SVK

 

HOLI

 

Stavoimpex Holič

 

SVK

 

RACA

 

SK Mostex RAČA Bratislava

 

SVK

 

 

 

Skupina A

 
1.kolo  

21.9.2010

 

SVSN - RACA

6:1
2.kolo  

28.9.2010

 

RACA - KOPR

5:5
3.kolo  

5.10.2010

 

KOPR - SVSN

0:7
4.kolo  

19.10.2010

 

RACA - SVSN

2:6
5.kolo  

9.11.2010

 

KOPR - RACA

6:3
6.kolo  

30.11.2010

 

SVSN - KOPR

7:0

 

 

Skupina B

 
1.kolo  

21.9.2010

 

NINO - STOC

6:1
2.kolo  

28.9.2010

 

STOC - HOLI

1:6
3.kolo  

5.10.2010

 

HOLI - NINO

6:2
4.kolo  

19.10.2010

 

STOC - NINO

1:6
5.kolo  

9.11.2010

 

HOLI - STOC

6:1
6.kolo  

30.11.2010

 

NINO - HOLI

6:1

 

 

Skupina C

 
 

1.kolo

 

21.9.2010

 

CELL - PUCO

 

6:1

 

2.kolo

 

28.9.2010

 

PUCO - SKSA

 

1:6

 

3.kolo

 

5.10.2010

 

SKSA - CELL

 

6:4

4.kolo  

19.10.2010

 

PUCO - CELL

2:6
5.kolo  

9.11.2010

 

SKSA - PUCO

7:0
6.kolo  

30.11.2010

 

CELL - SKSA

6:3