Jdi na obsah Jdi na menu
 


 PSST PŘEBORY PRAHY 2012 PSST

....................................................................................................................................................................

 21.-22.1.2012  

2.místo - muži - Michal Obešlo
3.místo - muži - Petr Kaucký
3.místo - muži - František Obešlo 
1.místo - muži čtyřhra - Marek Obešlo , František Obešlo
2.místo - muži čtyřhra -  Michal Obešlo  , Petr Kaucký
3.místo - ženy - Monika Němečková
2.místo - ženy čtyřhra - Jitka Vyvadilová , Monika Němečková
3.místo - ženy čtyřhra - Jana Šafaříková , Jana Havlíková
1.místo - mix - Michal Obešlo , Lenka Scheinherrová 
3.místo - mix - Marek Obešlo  , Jitka Vyvadilová
3.místo - mix - Tomáš Málek  , Denisa Hošková 

....................................................................................................................................................................

1.místo - dorostenci - Tomáš Málek
2.místo - dorostenci - Filip Korbel
3.místo - dorostenci - David Bochňák
3.místo - dorostenci - Stanislav Kučera
1.místo - dorostenky - Monika Němečková
1.místo - dorostenci čtyřhra -  Tomáš Málek  , Martin Vítovec
2.místo - dorostenci čtyřhra - Jakub Němeček , Stanislav Kučera
3.místo - dorostenci čtyřhra - Martin Vítovec , David Zahrádka
3.místo - dorostenci čtyřhra - Luboš Pěnkava , Stanislav Dusík
1.místo - dorostenky čtyřhra - Monika Němečková ,Vlčková
1.místo - dorost mix -  Jakub Němeček  , Monika Němečkov
3.místo - dorost mix -  Martin Vítovec  , Diblíková

....................................................................................................................................................................

1.místo - st. žáci - Stanislav Kučera
2.místo - st. žáci - Michal Bútora
3.místo - st. žáci - Martin Vítovec 
3.místo - st. žáci - Jakub Němeček
3.místo - st. žákyně - Lada Prostějovská
1.místo - st. žáci čtyřhra -  Michal Bútora  , Martin Vítovec
2.místo - st. žáci čtyřhra- Jakub Němeček , Stanislav Kučera
3.místo - st. žákyně čtyřhra -  Lada Prostějovská  , Simona Filová
1.místo - st. žáci mix - Martin Vítovec , Klára Diblíková
3.místo - st. žáci mix - Jakub Němeček, Lada Prostějovská
............................................................................................................................................................................
2.místo - ml. žákyně - Lada Prostějovská
3.místo - ml. žákyně - Kristýna Pejřilová
1.místo - ml. žáci mix -  Lada Prostějovská  ,Marat
1.místo - ml. žákyně čtyřhra -  Pejřilová  ,Prostějovská
..............................................................................................................................................................................
3.místo - nejml. žáci čtyřhra - Marek Ševčík , Filip Marat
1.místo - nejml. žákyně - Helena Sommerová
1.místo - nejml. žákyně čtyřhra - Helena Sommerová ,Šimůnková
3.místo - nejml. žákyně čtyřhra - Eliška Prostějovská , M. Suková

....................................................................................................................................................................