Jdi na obsah Jdi na menu
 



PSST PŘEBORY PRAHY 2011 PSST

....................................................................................................................................................................

       8.-9.1.2011

1.místo - muži - Dima Prokopcov
2.místo - muži - Michal Obešlo
3.místo - muži - Petr Kaucký
3.místo - muži - Tomáš Konečný
1.místo - muži čtyřhra - Michal Obešlo , Petr Kaucký
2.místo - muži čtyřhra - Michal Zatřepálek , Michal Stibor
3.místo - muži čtyřhra - Jakub Harapát , Jakub Němeček
3.místo - ženy čtyřhra - Jitka Vyvadilová , Pavlína Chloupková
2.místo - mixMichal Obešlo , Lenka Scheinherrová
1.místo - dorostenci - Tomáš Voříšek
2.místo - dorostenci - Dan Šindelář
3.místo - dorostenci - Filip Korbel
3.místo - dorostenci - Jiří Kubík
1.místo - dorostenky - Monika Němečková
1.místo - dorostenci čtyřhra - Tomáš Voříšek , Filip Korbel
2.místo - dorostenci čtyřhra - Petr Skřivánek , David Bochňák
3.místo - dorostenci čtyřhra - Martin Vítovec , David Zahrádka
3.místo - dorostenci čtyřhra - Kryštof Neřold , David Šoltés
1.místo - dorostenky čtyřhra - Monika Němečková , Andrea Matoušková
2.místo - dorostenky čtyřhra - Tereza Bútorová , Lada Prostějovská
1.místo - dorost mix - Jiří Kubík , Monika Němečková
2.místo - dorost mix - Tomáš Voříšek , Andrea Matoušková
3.místo - dorost mix - David Bochňák , Martina Komrsková
3.místo - dorost mix - Petr SkřivánekVeronika Lůňová
1.místo - st. žáci - Tomáš Málek
2.místo - st. žáci - Jakub Němeček
3.místo - st. žáci - Martin Vítovec
3.místo - st. žáci - Jan Pluhař
3.místo - st. žákyně - Tereza Bútorová
3.místo - st. žákyně - Lada Prostějovská
1.místo - st. žáci čtyřhra - Tomáš Málek , Martin Vítovec
2.místo - st. žáci čtyřhra- Jakub Němeček , Michal Bútora
3.místo - st. žáci čtyřhra- Jan Pluhař , Václav Ezr
1.místo - st. žákyně čtyřhra - Tereza Bútorová , Lada Prostějovská
3.místo - st. žákyně čtyřhra - Kristýna Pejřilová , Anna Medalová
1.místo - st. žáci mix - Jan Pluhař , Veronika Lůňová
2.místo - st. žáci mix - Martin Vítovec , Klára Diblíková
3.místo - st. žáci mix - Jakub Němeček , Kristýna Pejřilová
3.místo - st. žáci mix - Michal Bútora , Tereza Bútorová
2.místo - ml. žákyně - Tereza Bútorová
3.místo - ml. žákyně - Lada Prostějovská
3.místo - ml. žáci čtyřhra- Oldřich Macháček , Tomáš Joch
1.místo - ml. žákyně čtyřhra - Tereza Bútorová , Lada Prostějovská