Jdi na obsah Jdi na menu
 


pramos.jpg


 

 

 
 SF SKK El Niňo Praha 
 SF SKK El Niňo Praha
3:44:31:44:24:2
 Loko Vršovice Aquecon
 Loko Vršovice  Aquecon
4:14:1
 SK Kotlářka Praha
1:43:44:1, 23. 05. 17:30
 Sokol Králův Dvůr 
 Sokol Králův Dvůr
4:04:04:0
alt Baník Havířov A Charvát
alt  Baník Havířov A Charvát
4:24:1
 Robot Mokré Lazce

 

 

cara.jpg

 

    


1 09. 09. 18:00 SK Kotlářka Praha A Sokol H.Králové 2  3:3
2 01. 10. 14:00 SK Kotlářka Praha A Sokol Králův Dvůr A 0:4
3 19. 09. 18:00 SK Kotlářka Praha A Lokomotiva Vršovice  1:4
4 03. 11. 17:30 Agrotec Hustopeče A SK Kotlářka Praha A 2:4
5 29. 10. 14:00 ŠKST Bratislava SK Kotlářka Praha A 4:0
6 17. 11. 17:30 Baník Havířov A Charvát SK Kotlářka Praha A 4:1
7 12. 11. 14:00 Region Olomouc A SK Kotlářka Praha A 2:4
8 26. 11. 16:00 SK Kotlářka Praha A Robot Mokré Lazce A 4:2
9 25. 11. 18:00 SK Kotlářka Praha A Mittal Ostrava A 4:2
10 10. 12. 16:00 DTJ Hradec Králové A SK Kotlářka Praha A 2:4
11 11. 12. 14:00 SF SKK El Niňo Praha A SK Kotlářka Praha A 4:0

12 07. 01. 16:00 Sokol H.Králové 2  SK Kotlářka Praha A 3:3
13 12. 01. 17:30 Sokol Králův Dvůr A SK Kotlářka Praha A 4:0
14 13. 01. 18:00 Lokomotiva Vršovice SK Kotlářka Praha A 4:1
15 04. 02. 14:00 SK Kotlářka Praha A Agrotec Hustopeče A 4:1
16 03. 02. 18:00 SK Kotlářka Praha A ŠKST Bratislava 2:4
17 18. 02. 14:00 SK Kotlářka Praha A Baník Havířov A Charvát 3:3
18 17. 02. 18:00 SK Kotlářka Praha A Region Olomouc A 4:0
19 16. 03. 19:00 Robot Mokré Lazce A SK Kotlářka Praha A 2:4
20 17. 03. 14:00 Mittal Ostrava A SK Kotlářka Praha A 3:3
21 05. 04. 17:30 SK Kotlářka Praha A DTJ Hradec Králové A 4:2
22 08. 04. 10:00 SK Kotlářka Praha A SF SKK El Niňo Praha A 0:4

 

cara.jpg

 

V této sezóně se Pramos Extraligy zúčastní:  

 SF SKK El Niňo Praha A
  
Lokomotiva Vršovice Aquecon
    Sokol Králův Dvůr                     
alt  
Baník Havířov Charvát             
 SK KOTLÁŘKA PRAHA         
   
Mittal Ostrava                       
 
DTJ Hradec Králové               
  Agrotec Hustopeče                 
    
Robot Mokré Lazce                  
    
Sokol Hradec Králové 2                
  Region Olomouc                        
    ŠKST Bratislava

 

cara.jpg

 

TRENÉR:

Špaček Pavel

spacek-pavel.jpg

Vedoucí trenérské rady oddílů                                    
Hlavní trenér SCM-PRAHA
Trenér extraligy

 

cara.jpg

HRÁČI:

Kaucký Petr Umístění

kaucky-petr.jpg

19.8.1975

začátky:

Prvním trenérem byl jeho otec v DDM Kotlářka, začínal v osmi letech.
WR 366

úspěchy:

 

Mistr ČR v soutěži družstev 2005
Mistr ČR ve čtyřhře 2011 , 2002
Vícemistr Slovenska
v soutěži družstev 2001

ČR 29

koníčky:

kutil všeho druhu, zvířata
Pha 8
Tým SK KOTLÁŘKA PRAHA "A"
Úspěšnost Extraliga » zde
Mezinárodní turnaje » zde

 

Obešlo František
Umístění

 

obeslo-frantisek.jpg

 

13.2.1991

začátky:

Začínal v deseti letech se svým bratrem v Union Ohaře pod vedením svého otce.
WR 737

úspěchy:

Na MČR mládeže získal několik medailí ve všech kategoriích;
Dvojnásobný účastník MEJ
ČR 40

koníčky:

počítač, knihy, sport
Pha 10
Tým SK KOTLÁŘKA PRAHA "A"
Úspěšnost Extraliga » zde 
Mezinárodní turnaje » zde

 

Obešlo Marek
Umístění

 

obeslo-marek.jpg

13.2.1991

 

začátky:

Začínal v deseti letech se svým bratrem v Union Ohaře pod vedením svého otce.
WR 6

úspěchy:

MEJ 2005 - 2. místo ve družstvech kadetů;
1. místo MČR 2006 ve dvouhře a několikanásobný medailista ve všech kategoriích; 
ČR 37

koníčky:

četba, sport ( fandí FC Slovanu Liberec )
Pha 9
Tým SK KOTLÁŘKA PRAHA "A"
Úspěšnost Extraliga » zde
Mezinárodní turnaje » zde

 

cara.jpg

 

   

 

cara.jpg