Jdi na obsah Jdi na menu
 


 V Hluku naši hráči dokázali, že patří mezi nejlepší a všichni potvrdili své nasazení a splnili předpoklady.  Jako bonus přidali někteří z nich i medaile ve čtyřhrách. Doslova žně zažil Kuba Němeček, který obsadil druhé místo v jednotlivcích, první místo ve čtyřhře a první místo v mixu s V. Kmeťovou. Třetí místo v singlu obsadil Standa Kučera, zároveň slavil titul s J. Němečkem v deblu. Mezi posledních osm hráčů se probojoval i v dobré formě hrající Martin Vítovec. Smolný zápas sehrál Michal Bútora, když podlehl soupeři (Vybíral-Znojmo) v boji o čtvrtfinále 8 v 7. Setu, když 3:0 vedl. Mít 4 hráče mezi 8 by bylo jistě oku lahodící. Mezi 32 hráčů se dostal náš nejmladší zástupce na turnaji Standa Dusík, což je pro něj slušné umístění. Z titulu se radoval suverénní T. Polanský z Ústí nad Labem, který postupně vyřadil všechny 3 naše hráče – mezi 8, v semifinále a ve finále.

Celkový zisk 2 zlatých, 1 stříbrné a 1 bronzové medaile hodnotím jako velmi dobré zakončení sezóny pro starší žáky na domácích akcích. 

V kategorii do 21 let potvrdili svou kvalitu bratři Obešlové, kteří získali zlato v deblu, a Franta se umístil na 3. místě po porážce od O. Bajgera z Ostravy 9 v 7. Setu. Marek vypadl mezi 8 s pozdějším vítězem P. Širůčkem nedávným hráčem Havířova, nyní hráčem Kr. Dvora.