Jdi na obsah Jdi na menu
 


PRAMOS EXTRALIGA 10/11

...................................................................................................................................................................
pavouk.png

 

 

 

..................................................................................................................................................................

Finále

St 18.5.2011
18:00

El Niňo Praha A  - Loko Vršovice A Aquecon

3 : 2
Čt 19.5.2011
18:00

El Niňo Praha A  - Loko Vršovice A Aquecon

3 : 2
Po 23.5.2011
18:00

Loko Vršovice A Aquecon - El Niňo Praha A

 1 : 3

 

...................................................................................................................................................................

Semifinále

...................................................................................................................................................................

Čtvrtfinále 3-6

...................................................................................................................................................................

Čtvrtfinále 4-5

 
St 6.4.2011
18:00

SK Kotlářka Praha A - Sokol Kr.Dvůr A

1 : 3
Pá 8.4.2011
18:00

Sokol Kr.Dvůr A  - SK Kotlářka Praha A

3 : 0
 
....................................................................................................................................................................

Tabulka soutěže - Základní část po kole
Poř.   Mužstvo Utkání V R P Zápasy Body
1. Postupující El Niňo Praha A 22 21 0 1 64:10 64
2.   ŠKST Bratislava A 22 20 0 2 61:16 62
3.   Loko Vršovice A Aquecon 22 18 0 4 58:23 58
4.   Baník Havířov A Charvát 22 16 0 6 52:26 54
5.   Sokol Kr.Dvůr A 22 15 0 7 53:23 52
6.   SK Kotlářka Praha A 22 12 0 10 40:37 46
7.   Mittal Ostrava A 22 8 0 14 31:48 38
8.   DTJ Hr.Králové A 22 8 0 14 28:51 38
9.   Agrotec Hustopeče A 22 4 0 18 21:56 30
10.   Robot Mokré Lazce A 22 4 0 18 20:58 30
11.   Region Olomouc A Omega 22 4 0 18 21:59 30
12. Sestupující El Niňo Praha B 22 2 0 20 19:61 26

....................................................................................................................................................................

Základní část - SK Kotlářka Praha A

Kolo Datum Mužstva Výsledek Body
1 St 22.9.2010
18:00

Loko Vršovice A Aquecon

SK Kotlářka Praha A

3 : 0

(9 : 4)

Výhra
2 Ne 26.9.2010
10:00

SK Kotlářka Praha A

El Niňo Praha A

0 : 3

(1 : 9)

Prohra
3 So 2.10.2010
10:00

SK Kotlářka Praha A

El Niňo Praha B

3 : 1

(10 : 4)

Výhra
4 Pá 29.10.2010
17:00

ŠKST Bratislava A

SK Kotlářka Praha A

3 : 0

(9 : 2)

Výhra
5 So 30.10.2010
10:00

Agrotec Hustopeče A

SK Kotlářka Praha A

0 : 3

(1 : 9)

Prohra
6 Pá 19.11.2010
18:00

SK Kotlářka Praha A

Mittal Ostrava A

3 : 1

(10 : 8)

Výhra
7 So 20.11.2010
14:00

SK Kotlářka Praha A

Robot Mokré Lazce A

3 : 0

(9 : 2)

Výhra
8 Ne 28.11.2010
10:00

SK Kotlářka Praha A

DTJ Hr.Králové A

3 : 0

(9 : 3)

Výhra
9 Pá 3.12.2010
18:00

SK Kotlářka Praha A

Sokol Kr.Dvůr A

0 : 3

(1 : 9)

Prohra
10 Ne 12.12.2010
15:00

Region Olomouc A Omega

SK Kotlářka Praha A

1 : 3

(7 : 9)

Prohra
11 Po 13.12.2010
18:00

Baník Havířov A Charvát

SK Kotlářka Praha A

3 : 2

(12 : 7)

Výhra
12 Pá 14.1.2011
18:00

SK Kotlářka Praha A

Loko Vršovice A Aquecon

1 : 3

(6 : 9)

Prohra
13 Ne 9.1.2011
10:00

El Niňo Praha A

SK Kotlářka Praha A

3 : 0

(9 : 1)

Výhra
14 Ne 16.1.2011
10:00

El Niňo Praha B

SK Kotlářka Praha A

0 : 3

(5 : 9)

Prohra
15 Pá 4.2.2011
18:00

SK Kotlářka Praha A

ŠKST Bratislava A

 0 : 3

(2 : 9)

 Výhra
16 Čt 10.2.2011
18:00

SK Kotlářka Praha A

Agrotec Hustopeče A

 3 : 2

(10 : 9)

 Prohra
17 Čt 17.2.2011
18:00

Mittal Ostrava A

SK Kotlářka Praha A

 0 : 3

(3 : 9)

 Prohra
18 So 19.2.2011
15:00

Robot Mokré Lazce A

SK Kotlářka Praha A

 0 : 3

(4 : 9)

 Prohra
19 Ne 13.3.2011
10:00

DTJ Hr.Králové A

SK Kotlářka Praha A

 1 : 3

(6 : 11)

 Prohra
20 Čt 19.3.2011
15:00

Sokol Kr.Dvůr A

SK Kotlářka Praha A

 3 : 0

(9 : 2)

 Výhra
21 So 26.3.2011
14:00

SK Kotlářka Praha A

Region Olomouc A Omega

 3 : 1

(10 : 4)

 Výhra
22 Čt 24.3.2011
18:00

SK Kotlářka Praha A

Baník Havířov A Charvát

 1 : 3

(7 : 10)

 Prohra

....................................................................................................................................................................

TRENÉR:
Špaček Pavel

 

 

Obrazek

 

 

Vedoucí trenérské rady oddílů                                    
Hlavní trenér SCM-PRAHA
Trenér extraligy

HRÁČI:
Kaucký Petr Umístění

Obrazek

19.8.1975

začátky:

Prvním trenérem byl jeho otec v DDM Kotlářka, začínal v osmi letech.
WR 343

úspěchy:

Mistr ČR v soutěži družstev 2005
Mistr ČR ve čtyřhře 2002
Vícemistr Slovenska
v soutěži družstev 2001
ČR 32

koníčky:

kutil všeho druhu, zvířata, uníčko
Pha 5
Tým SK KOTLÁŘKA PRAHA "A"
Úspěšnost Extraliga » zde
Mezinárodní turnaje » zde


Obešlo Marek
Umístění

 

Obrazek

13.2.1991

 

začátky:

Začínal v deseti letech se svým bratrem v Union Ohaře pod vedením svého otce.
WR 677

úspěchy:

MEJ 2005 - 2. místo ve družstvech kadetů;
1. místo MČR 2006 ve dvouhře a několikanásobný medailista ve všech kategoriích; 
ČR 37

koníčky:

četba, sport ( fandí FC Slovanu Liberec )
Pha 6
Tým SK KOTLÁŘKA PRAHA "A"
Úspěšnost Extraliga » zde
Mezinárodní turnaje » zde


Obešlo František
Umístění

 

Obrazek

13.2.1991

začátky:

Začínal v deseti letech se svým bratrem v Union Ohaře pod vedením svého otce.
WR 713

úspěchy:

Na MČR mládeže získal několik medailí ve všech kategoriích;
Dvojnásobný účastník MEJ
ČR 52

koníčky:

počítač, knihy, sport
Pha 11
Tým SK KOTLÁŘKA PRAHA "A"
Úspěšnost Extraliga » zde 
Mezinárodní turnaje » zde