Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

   2.LIGA 10/11  

.................................................................................................................................................................. 

Tabulka soutěže - Základní část po kole
Poř.   Mužstvo Utkání V R P Zápasy Body
1. Postupující TTC Litoměřice A 14 12 1 1 133:57 39
2.   ČZ Strakonice A Elektrostav 14 12 1 1 131:64 39
3.   El Niňo Praha C 14 11 1 2 130:56 37
4.   Libín Prachatice A 14 7 2 5 118:97 30
5.   SK Kotlářka Praha B 14 7 1 6 102:106 29
6.   Elizza Praha B 14 7 1 6 96:107 29
7.   Tatran Sedlčany A Bazény Desjoyaux 14 6 0 8 92:103 26
8.   Sokol Bor A Eissman 14 4 4 6 103:113 26
9.   AŠ Mladá Boleslav A 14 5 1 8 106:116 25
10.   Slavoj Praha A 14 5 0 9 80:110 24
11.   Sparta Praha A 14 1 2 11 58:130 18
12. Sestupující SKST Liberec C 14 0 0 14 50:140 14

..................................................................................................................................................................

Základní část - SK Kotlářka Praha B

Kolo Datum Mužstva Výsledek Body
1 Pá 1.10.2010
18:00

SK Kotlářka Praha B

El Niňo Praha C

2 : 10

(16 : 34)

Prohra
2 So 16.10.2010
15:00

SK Kotlářka Praha B

Tatran Sedlčany A Bazény Desjoyaux

10 : 5

(36 : 26)

Výhra
3 Pá 15.10.2010
18:00

SK Kotlářka Praha B

Slavoj Praha A

10 : 3

(34 : 14)

Výhra
4 So 30.10.2010
17:00

Libín Prachatice A

SK Kotlářka Praha B

10 : 4

(36 : 20)

Výhra
5 Ne 31.10.2010
10:00

ČZ Strakonice A Elektrostav

SK Kotlářka Praha B

10 : 6

(40 : 27)

Výhra
6 So 13.11.2010
15:00

SK Kotlářka Praha B

SKST Liberec C

10 : 3

(35 : 17)

Výhra
7 Ne 14.11.2010
10:00

SK Kotlářka Praha B

AŠ Mladá Boleslav A

10 : 8

(40 : 33)

Výhra
8 So 27.11.2010
15:00

TTC Litoměřice A

SK Kotlářka Praha B

10 : 3

(33 : 14)

Výhra
9 Pá 26.11.2010
18:30

Sparta Praha A

SK Kotlářka Praha B

7 : 10

(31 : 37)

Prohra
10 So 11.12.2010
16:00

SK Kotlářka Praha B

Elizza Praha B

10 : 5

(37 : 26)

Výhra
11 Ne 12.12.2010
10:00

SK Kotlářka Praha B

Sokol Bor A Eissman

10 : 6

(33 : 26)

Výhra
12 Pá 14.1.2011
19:30

El Niňo Praha C

SK Kotlářka Praha B

9 : 9

(34 : 35)

13 So 29.1.2011
15:00
Tatran Sedlčany A Bazény DesjoyauxSK Kotlářka Praha B 10 : 4 Výhra
14 Ne 30.1.2011
10:30

Slavoj Praha A

SK Kotlářka Praha B

10 : 4 Výhra
15 So 12.2.2011
15:00

SK Kotlářka Praha B

Libín Prachatice A

   
16 Ne 13.2.2011
10:00

SK Kotlářka Praha B

ČZ Strakonice A Elektrostav

   
17 So 26.2.2011
15:00
SKST Liberec C SK Kotlářka Praha B    
18 Ne 27.2.2011
10:00

AŠ Mladá Boleslav A

SK Kotlářka Praha B

   
19 So 12.3.2011
16:00

SK Kotlářka Praha B

TTC Litoměřice A

   
20 Ne 13.3.2011
10:00

SK Kotlářka Praha B

Sparta Praha A

   
21 So 26.3.2011
15:00

Elizza Praha B

SK Kotlářka Praha B

   
22 Ne 27.3.2011
10:00

Sokol Bor A Eissman

SK Kotlářka Praha B

   


..................................................................................................................................................................

Vedoucí: Vrňák Tomáš
Kontakt: Mobil: +420 777 336865
E-mail: tomvrnda(z)seznam.cz
Herna:
Na Kotlářce 1, Praha 6

Stoly: Tibhar - modré
Míčky: Tibhar

 

Poř. Pohlaví Hráč
1 Muž Vrňák Tomáš
2 Muž Kuchař Jan
3 Muž Málek Tomáš
4 Muž Voříšek Tomáš
5 Muž Korbel Filip ml.
6 Muž Foff Lukáš

..................................................................................................................................................................