Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Extraliga - muži
3.  Stavební fakulta Kotlářka Praha  
  /6.místo v ČR/
   
 

Složení družstva :

Polyak Petr       (12 - 32 - 26 :  6  - 81,25 %)

                             Kaucký Petr      (18 - 47 - 38 :  9  - 80,85 %) 
                             Baier Robert      (17 - 43 - 21 : 22 - 48,83 %)
                             Kézr Aleš          (18 - 41 - 17 : 24 - 41,46 %) 
                             Vrba Jan            (14 - 32 - 11 : 21 - 34,37 %)

 

1. liga - muži

3. Čechie BVB Karlín
  /16.místo v ČR/
 

Složení družstva :

Pavlíček Radek      (22 - 82 - 69 : 11  - 86,25 %)

                             Špaček Zbyněk     (22 - 77 - 54 : 23  - 70,12 %) 
                             Sladovník Daniel    (20 - 62 - 33 : 29  - 53,22 %)
                            **************************************
                             Zdražil Vladimír      (  5 -15 -  6 :   9  - 40,00 %)
                             Fulín Přemysl        (  9 - 31-  6 :  25 -  19,35 %
                             Bucifal Aleš           (  8 - 26 - 3 :  23 -  11,53 %
                             Lipšanský Miroslav ( 2 -   7 -  0 :   7 -    0      %
   
2. liga "A" - muži
1.  Stavební fakulta Kotlářka Praha  "B"
  /26.-28.místo v ČR/
   
 

Složení družstva :

Kalenský Jaroslav    (14 - 47 - 41 :  6  - 87,23 %)

                             Kaucký Roman        (19 - 64 - 45 : 19 - 70,31 %) 
                             Remeš Zdeněk         (11 - 37 - 25 : 12 - 67,56 %)
                             Hlaváček Tomáš       (15 - 48 - 29 : 19 - 60,41 %) 
                      *********************************
                       Vrba Jan                  (  4 - 12 - 11 :   1 - 91,66 %)
                             Tesárek Lukáš          (  7-  22 - 13 :  9  - 59,09 %)
                             Melíšek Roman         (  3 - 10 -  3 :   7 -  30,00 %)
                             Chvojka Jaroslav        (  7 - 19 -  5 : 14 -  26,31 %)  
                             Novotný Petr              ( 2 -   5 -  1 :   4 -  20,00 %)
                             Komenda Karel          ( 2 -   6 -   1 :   5 -  16,67 %)  
   
   
Extraliga - ženy
2.  Stavební fakulta Kotlářka Praha  
  /5.místo v ČR/
   
 

Složení družstva :

Běhalová Kateřina    (17 - 50 - 38 : 12  - 76,00 %)

                             Běhalová Radka       (18 - 53 - 35 : 18  - 66,03 %) 
                             Kudrnová Olga         (  9 - 26 - 13 : 13  - 50,00 %)
                             **************************************
                             Švandová Karolina    (  2 -   6 -   4 :  2  - 66,67 %)
                             Morávková Petra       (  8 - 24 -  11 :13 - 45,83 %) 
   
1. liga - ženy
4 Čechie BVB Karlín
  /17.místo v ČR/
   
 

Složení družstva :

Nyklová Jitka            (14 - 42 - 35 :  7  - 83,33 %)

                             Hlaváčková Lenka     (18 - 52 - 36 : 16  - 69,23 %) 
                             Hummelová Jarmila   (13 - 39 - 26 : 13  - 66,67 %)
                             ***************************************
                             Sedláková Miroslava  (11 - 33 - 10 : 23  - 30,30 %)
   
   
2. liga "A" - ženy
   
1.  Stavební fakulta Kotlářka Praha  "B"
  /26.-28.místo v ČR/
   
 

Složení družstva :

Morávková Petra      (10 - 30 - 28 :  2  - 93,33 %) 

                             Kudrnová Olga         (  9 - 27 - 25 :  2  - 92,59 %)
                             Švandová Karolina    (18 - 54 - 49 :  5  - 90,74 %)
                             Počtová Lenka         (15 - 45 - 20 : 25 - 44,44 %) 
                             *************************************
                             Králová Michaela      ( 2 -   6 -   0 :   6 -   0     %)  
   
   
M-ČR dospělých pro rok 1996
             /Chrudim /
   
Dvouhra mužů :  1. Korbel Petr (Essen)
                           2. Bindač Miroslav (Hohenacker)
                           3. Javůrek Petr
                               Štěpánek David
                      *******************************************************
                33.-42. Kaucký Petr (Stavební fakulta Kotlářka Praha) 
                           Polyak Petr (Stavební fakulta Kotlářka Praha)
                           Baier Robert (Stavební fakulta Kotlářka Praha)
                43.-52. Kézr Aleš (Stavební fakulta Kotlářka Praha)
   
   
Dvouhra žen :      1. Plachá Hana 
                            2. Vachovcová 
                            3. Šopová Hana
                          Běhalová Kateřina (Stavební fakulta Kotlářka Praha) 
                      *******************************************************
                   5.-8. Běhalová Radka (Stavební fakulta Kotlářka Praha)     
                   9.-16. Kudrnová Olga  (Stavební fakulta Kotlářka Praha)
   
   
Smíšená čtyřhra : 3. Běhalová Kateřina  (Stavební fakulta Kotlářka Praha)- Výborný Richard
   
   
M-ČR družstev - dorostenců
   /Vlašim - 27. - 28.4.1996 /
   
1. TTC VP Frýdek - Místek
2. ST Vítkovice
3. Baník Havířov
4. SK DDM Kotlářka
5. Banka Hodonín
6. Slovan Karlovy Vary
7. TTC Litoměřice
8. KST Štěpánovice
9. SKST Vlašim
10. Nové Město nad Metují
   
   
M-ČR mladšího žactva - jednotlivci
   /Liberec- 11.-12.5.1996 /
   
Dvouhra mladších žáků :  1. Gavlas Antonín (Eska Cheb)
                                         2. Zajíc  (TTC VP Frýdek-Místek)   
                                         3. Vavrys (TTC VP Frýdek-Místek)
                                             Štusek (Baník Havířov) 
                      *******************************************************
                             9.-16. Schwarzer Jan (SK DDM Kotlářka)
   
   
M-ČR staršího žactva - jednotlivci
   /Havířov - 30.-31.3.1996 /
   
Dvouhra starších žáků :  1. Vráblík Jiří  (Esox Brno)
                                       2. Blaník  (Baník Havířov)   
                                       3. Hanák Martin (Muravské Prusy)
                                           Komenda Karel (SK DDM Kotlářka) 
                      *******************************************************
                           37.-48. Schwarzer Jan (SK DDM Kotlářka)
   
Čtyřhra starších žáků :  1. Vráblík Jiří  (Esox Brno)- Blaník (Baník Havířov)
                      *******************************************************
                             5.-8. Komenda Karel (SK DDM Kotlářka) - Tschakert (TTC Litoměřice)
   
   
Smíšená čtyřhra staršího žactva :  1. Fantová (SKST Vlašim) - Vráblík Jiří (Esox Brno)
                                                      2. Veselá Jiřina (Sokol Nusle Praha) - Komenda Karel (SK DDM Kotlářka)
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČR - MUŽI :
   
    21.-30. Kaucký Petr  /Stavební fakulta Kotlářka Praha/
               Polyak Petr  /Stavební fakulta Kotlářka Praha/
    31.-40. Pavlíček Radek /Čechie Karlín/
               Baier Robert /Stavební fakulta Kotlářka Praha/
               Kézr Aleš  /Stavební fakulta Kotlářka Praha/
    51.-60. Špaček Zbyněk /Čechie Karlín/
    61.-70. Kalenský Jaroslav /Stavební fakulta Kotlářka Praha/
               Vrba Jan /Stavební fakulta Kotlářka Praha/
    71.-80. Sladovník Daniel  /Čechie Karlín/
   
ŽEBŘÍČEK  ČR - ŽENY :
   
          9. Běhalová Kateřina /Stavební fakulta Kotlářka Praha/
         14. Běhalová Radka  /Stavební fakulta Kotlářka Praha/    
   21.-30. Kudrnová Olga /Stavební fakulta Kotlářka Praha/
              Morávková Petra  /Stavební fakulta Kotlářka Praha/
              Nyklová Jitka  /Čechie Karlín/
   31.-40. Hlaváčková Lenka  /Čechie Karlín/
   41.-50. Hummelová Jarmila  /Čechie Karlín/
              Švandová Karolina   /Stavební fakulta Kotlářka Praha/
   71.-80. Sedláková Miroslava  /Čechie Karlín/
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČR - DOROSTENCI :
   
         15. Hlaváček Tomáš (7/79) /SK DDM Kotlářka Praha/ 
   21.-30. Melíšek Roman (8/79)  /SK DDM Kotlářka Praha/
              Tesárek Lukáš  (4/79) /SK DDM Kotlářka Praha/ 
   41.-50. Komenda Karel  (11/81)  /SK DDM Kotlářka Praha/
   51.-60. Vrňák Tomáš (1/81) /SK DDM Kotlářka Praha/
   81.-90. Počta Tomáš  (5/81) /SK DDM Kotlářka Praha/
   
ŽEBŘÍČEK  ČR - DOROSTENKY :
   
        19.  Švandová Karolína  (5/79)   /SK DDM Kotlářka Praha/
   21.-30.  Počtová Lenka (5/81) /SK DDM Kotlářka Praha/
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČR - STARŠÍ  ŽÁCI :
   
      2.-3. Komenda Karel  (11/81)  /SK DDM Kotlářka Praha/
   41.-50. Schwarzer Jan  (1/84)  /SK DDM Kotlářka Praha/
  21.-30. Počta Tomáš  (5/81) /SK DDM Kotlářka Praha/
  61.-70. Hromádka Jan (3/81)   /SK DDM Kotlářka Praha/
  61.-70. Steffl Jan (10/81)   /SK DDM Kotlářka Praha/
   
ŽEBŘÍČEK  ČR - STARŠÍ  ŽÁKYNĚ :
   
  51.-60. Hermanová Jana (6/82) /DDM Kotlářka Praha/
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČR - MLADŠÍ  ŽÁCI :
   
        15. Schwarzer Jan   (1/84) /DDM Kotlářka Praha/ 
   61.-70. Kraus Tomáš  (9/84) /DDM Kotlářka Praha/
   81.-90. Bedrna Lukáš (5/85) /DDM Kotlářka Praha/