Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Extraliga - muži
   
6.  Stavební fakulta Kotlářka Praha  
  /9.místo v ČR/
   
 

Složení družstva :

          Baron Michal     (18 - 50 - 40 : 10 - 80,00 %)

                             Kaucký Petr      (18 - 44 - 28 : 16 - 63,63 %) 
                             Mráz Jiří            (17 - 41 - 17 : 24 - 41,46 %) 
                             Chvojka Jaroslav (11 - 24 -  2 : 22 -   8,33 %) 
                             ***********************************
                             Koděra Miloš     (4  -   9 -   1 :  8  -  11,11 %)
                             Baier Robert     ( 4  -   8 -   0 :  8 -     0,0 %)
   
   
1. liga - muži
   
3. Čechie BVB Karlín
  /16.místo v ČR/
   
   
Extraliga - ženy
   
7.  Stavební fakulta Kotlářka Praha  
   
   
1. liga - ženy
   
4 Čechie BVB Karlín
  /17.místo v ČR/
   
   
M-ČR dospělých pro rok 1995
             /Ostrava /
   
Dvouhra mužů :  1. Mrkvička Radek (TTC VP Frýdek-Místek)
                           2. Laboutka Luděk (Hohenacker)
                           3. Braun Josef  (Epelheim)
                               Výborný Richard (TTC VP Frýdek-Místek)
                      *******************************************************
                17.-32. Kaucký Petr (Stavební fakulta Kotlářka Praha) 
                          Hořejší Miroslav (Stavební fakulta Kotlářka Praha)
                43.-52. Vrba Jan (Stavební fakulta Kotlářka Praha)
                53.-62. Kézr Aleš (Stavební fakulta Kotlářka Praha)
   
Dvouhra žen :      1. Dobešová Jana  (Kleinwasertal)
                            2. Plachá Hana (SRN)
                            3. Kašpárková 
                                Vachovcová Alena (Postás Budapest)
                      *******************************************************
              9.-16. Běhalová Kateřina (Stavební fakulta Kotlářka Praha)
   
   
M-ČR staršího žactva - jednotlivci
   /Hluk- 25.-26.2.1995 /
   
Dvouhra starších žáků :  1. Šimončík Josef (TTC VP Frýdek-Místek )
                                       2. Gavlas Petr (Eska Cheb)   
                                       3. Kuchařík (Sparta Praha)
                                           Vráblík (Pálava Mikulov) 
                      *******************************************************
                             9.-16. Vrňák Tomáš (SK DDM Kotlářka)
                                       Komenda Karel  (SK DDM Kotlářka)
                            25.-36. Počta Tomáš (SK DDM Kotlářka)
   
   
M-ČR dorostu - jednotlivci
   /Frýdek-Místek- 18.- 19.3.1995 /
   
Dvouhra dorostenců :  1. Vožický Bohumil (Sparta Praha )
                                    2. Pavelka Tomáš (Sparta Praha)
                                    3. Bugaj  (Vítkovice)
                                        Bouška (SKST Vlašim)
                      *******************************************************
                        25.-36. Melíšek Roman  (SK DDM Kotlářka)
                                   Hlaváček Tomáš  (SK DDM Kotlářka)
   
Dvouhra dorostenek :  1. Štrbíková  (SSK Vítkovice)
                               2. Jánská (Jiskra Strážnice)
                                    3. Radnicová (Sokol Nusle Praha)
                                   Ulihrachová  (Sokol Nusle Praha)
                      *******************************************************
                        25.-32. Švandová Karolína   (SK DDM Kotlářka)
   
   
M-ČR družstev - staršího žactva
   /Vlašim - 1. - 2.4.1995 /
   
1. TTC VP Frýdek - Místek
2. Baník Havířov
3. SK DDM Kotlářka
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČR - MUŽI :
   
    21.-30. Hořejší Miroslav  /Stavební fakulta Kotlářka Praha/ 
               Kaucký Petr  /Stavební fakulta Kotlářka Praha/
    31.-40. Pavlíček Radek /Čechie Karlín/
  N51.-60. Sladovník Daniel  /Čechie Karlín/
    61.-70. Kézr Aleš  /Stavební fakulta Kotlářka Praha/
    61.-70. Špaček Zbyněk /Čechie Karlín/
    71.-80. Vrba Jan /Stavební fakulta Kotlářka Praha/
   91.-100. Fulín Přemysl  /Čechie Karlín/
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČR - ŽENY :
   
   21.-30. Běhalová Kateřina /Stavební fakulta Kotlářka Praha/
   31.-40. Kudrnová Olga /Stavební fakulta Kotlářka Praha/
   31.-30. Máchová Renata /Stavební fakulta Kotlářka Praha/
   31.-40. Nyklová Jitka  /Čechie Karlín/
   51.-60. Hummelová Jarmila  /Čechie Karlín/
   61.-70. Sedláková Miroslava  /Čechie Karlín/
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČR - DOROSTENCI :
   
   31.-40. Hlaváček Tomáš (7/79) /SK DDM Kotlářka Praha/ 
   41.-50. Melíšek Roman (8/79)  /SK DDM Kotlářka Praha/
   61.-70. Krejčí Aleš (8/77) /SK DDM Kotlářka Praha/ 
   81.-90. Komenda Karel  (11/81)  /SK DDM Kotlářka Praha/
  91.-100. Vrňák Tomáš (1/81) /SK DDM Kotlářka Praha/
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČR - DOROSTENKY :
   
   31.-40. Švandová Karolína  (5/79)   /SK DDM Kotlářka Praha/
   71.-80.  Počtová Lenka (5/81) /SK DDM Kotlářka Praha/
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČR - STARŠÍ  ŽÁCI :
   
        14. Komenda Karel  (11/81)  /SK DDM Kotlářka Praha/
        18. Vrňák Tomáš (1/81) /SK DDM Kotlářka Praha/
  21.-30. Počta Tomáš  (5/81) /SK DDM Kotlářka Praha/
  61.-70. Hromádka Jan (3/81)   /SK DDM Kotlářka Praha/
  61.-70. Steffl Jan (10/81)   /SK DDM Kotlářka Praha/
   
ŽEBŘÍČEK  ČR - STARŠÍ  ŽÁKYNĚ :
   
  21.-30.  Počtová Lenka (5/81) /SK DDM Kotlářka Praha/
  81.-90. Hermanová Jana (6/82) /DDM Kotlářka Praha/
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČR - MLADŠÍ  ŽÁCI :
   
   61.-70. Schwarzer Jan   (1/84) /DDM Kotlářka Praha/ 
   71.-80. Brož Jan  (9/84) /DDM Kotlářka Praha/