Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

1. Národní liga ČR  - muži
   
5. VŠTJ Stavební fakulta Praha 
  /21.-22. Místo v ČSFR/
 

Složení družstva :

Baron Michal     (20 - 70 - 52 : 18 - 74,28 %)

                             Kaucký Petr      (20 - 67 - 46 : 21 - 68,65 %) 
                             Koděra Miloš     (18 - 53 - 20 : 33 - 37,73 %) 
                             Chvojka Jaroslav (15 - 45 - 15 : 30 - 33,33 %) 
                             ***********************************
                             Kaucký Roman  (1  -   2 -   1 :  1  -  50,00 %)
                             Bohumský Petr ( 5  -  17-   3 : 14 -   17,64 %)
   
   
2. Národní liga ČR "A" - muži
   
2.  Čechie Karlín
  /40.-43.místo v ČSFR/
 

Složení družstva :

Špaček Zbyněk  (22 - 65 - 53 : 12 - 81,53 %)

                             Kolář Vlastimil   (22 - 64 - 52 : 12 - 81,25 %)
                             Fulín Přemysl    (11 - 30 - 21 :   9 - 70,00 %)
                             Bucifal Aleš       (22 - 64 - 31 : 33 - 48,43 %)
                                    Ezr Petr            (11 - 33 - 13 : 20 - 39,39 %) 
   
1. Národní liga ČR  - ženy
   
7.  Čechie Karlín
  /25.-26.místo v ČSFR/
 

Složení družstva :

Nyklová Jitka           (22 - 63 - 46 : 17 - 73,01 %)

                             Hummelová Jarmila  (21 - 63 - 33 : 29 - 53,22 %)
                             Sedláková Miroslava (20 - 58 -  9 : 49 - 15,51 %)   
                             **************************************
                             Maršíková Jitka         ( 2 -  6  -  1 :  5  - 16,67 %)
   
   
2. Národní liga ČR "A" - ženy
   
4. VŠTJ Stavební fakulta Praha 
  /49. - 52. místo v ČSFR/
 

Složení družstva :

Kudrnová Olga          (18 - 53 - 45 :   8 - 84,90 %)

                             Čadková Michaela     (18 - 52 - 33 : 19 - 63,46 %)
                             Švandová Karolína      ( 9 - 26 -  9 :  17 - 34,61 %) 
                                    Landová Lucie            (9  - 26 -  5 :  21 -19,23 %) 
   
   
M-ČR mladšího žactva  /Frýdek-Místek -19.-21.3.1993/
   
Dvouhra mladších žáků : 9.-16. Komenda Karel
                                       33.-48. Počta Tomáš 
                                                  Vrňák Tomáš
   
P-ČR staršího žactva /Adamov -14.-15.3.1993/
   
Dvouhra starších žáků : 33.-48. Komenda Karel
                                      49.-64. Hlaváček Tomáš
   
Dvouhra starších žákyň : 25.-32. Čadková Michaela
   
   
P-ČR dorostu /Vlašim - 3.-4.4.1993/
   
Dvouhra dorostenců :   5.-8. Kaucký Petr
                                   9.-16. Chvojka Jaroslav
                                 33.-48. Dušek Jan
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČR - MUŽI :
   
   31.-40. Baron Michal  /Stavební fakulta Praha/
   31.-40. Kaucký Petr /Stavební fakulta Praha/
   51.-60. Kolář Vlastimil  /Čechie Karlín/
   51.-60. Špaček Zbyněk /Čechie Karlín/
   81.-90. Chvojka Jaroslav /Stavební fakulta Praha/
   81.-90. Koděra Miloš /Stavební fakulta Praha/
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČR - ŽENY :
   
   31.-40. Nyklová Jitka  /Čechie Karlín/
   41.-50. Hummelová Jarmila  /Čechie Karlín/
   41.-50. Kudrnová Olga /Stavební fakulta Praha/
   81.-90. Čadková Michaela /Stavební fakulta Praha/
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČR - DOROSTENCI :
   
         5. Kaucký Petr (8/75) /SK DDM Kotlářka Praha/ 
       12. CHVOJKA Jaroslav (9/75) /SK DDM Kotlářka/
  21.-30. Dušek Jan (5/76)  /SK DDM Kotlářka Praha/
   
ŽEBŘÍČEK  ČR - DOROSTENKY :
   
   21.-30.  ČADKOVÁ Michaela (11/77)  /SK DDM Kotlářka Praha/
  91.-100.  LANDOVÁ Lucie  (10/77)   /SK DDM Kotlářka Praha/
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČR - STARŠÍ  ŽÁCI :
   
   21.-30. Hlaváček Tomáš  (7/79)  /SK DDM Kotlářka Praha/
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČR - STARŠÍ  ŽÁKYNĚ :
   
  21.-30.  ŠVANDOVÁ Karolína (5/79) /SK DDM Kotlářka Praha/
  41.-50.  DRAHOVZALOVÁ Lucie  (7/78)   /SK DDM Kotlářka Praha/
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČR - MLADŠÍ  ŽÁCI :
   
       16. Komenda Karel  (11/81) /DDM Kotlářka Praha/ 
  21.-30. Vrňák Tomáš (1/81) /DDM Kotlářka Praha/
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČR - MLADŠÍ  ŽÁKYNĚ :
   
  41.-50. Počtová Lenka (5/81) /DDM Kotlářka Praha/