Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

2. Národní liga ČR "A"-muži              
                   
1. VŠTJ Stavební fakulta Praha 22 21 0 1 215 : 103 64
2. Čechie Karlín 22 16 2 4 200 : 136 56
3. Sokol Nusle Praha  22 10 6 6 193 : 163 48
4. Pedagog Č.Budějovice 22 10 5 7 194 : 163 47
5. SOU Chodos Chodov 22 11 3 8 180 : 166 47
6. Olymp Praha 22 8 8 6 187 : 163 46
7. VTJ Přimda 22 9 4 9 172 : 174 44
8. Sokol Nezvěstice 22 8 5 9 166 : 175 43
9. Spartak Pelhřimov 22 7 6 9 177 : 174 42
10. Škoda Č.Budějovice 22 8 2 12 171 : 187 40
11. Potraviny Plzeň 22 2 3 17 126 : 211 29
12. Škoda Č.Budějovice B 22 0 0 22 54 : 220 22

1. VŠTJ Stavební fakulta Praha 
  /37.-40. Místo v ČSFR/
 

Složení družstva :

Baron Michal    (73 - 62 : 11 - 84,93 %)

                             Kaucký Petr     (65 - 48 : 17 - 73,84 %) 
                             Bohumský Petr (42 - 24 : 18 - 57,14 %)
                             Remeš Zdeněk  (51 - 27 : 24 - 52,94 %)
   
2.  Čechie Karlín
  /41.-44.místo v ČSFR/
 

Složení družstva :

Špaček Zbyněk  (69 - 54 : 15 - 78,26 %)

                             Kolář Vlastimil   (75 - 57 : 18 - 76,00 %)
                             Fulín Přemysl    (44 - 23 : 21 - 52,27 %)
   
   
1. Národní liga ČR - ženy              
                   
1. Sokol Nusle Praha "D" 22 18 3 1 162 : 58 61
2. Nová huť Ostrava 22 12 9 1 138 : 82 55
3. Lokomotiva Pardubice 22 13 4 5 144 : 76 52
4. Sokol Nusle Praha "C" 22 13 3 6 128 : 92 51
5. TJ Vítkovice "C" 22 13 2 7 143 : 77 50
6. MS Brno "B" 22 10 4 8 116 : 104 45
7. Čechie Karlín  22 9 4 9 115 : 105 44
8. Banka Hodonín 22 10 1 11 117 : 103 43
9. VCHZ Pardubice 22 8 1 13 96 : 124 39
10. Montas Hradec Králové 22 6 4 12 94 : 126 38
11. Sparta Praha 22 1 1 20 34 : 186 23
12. Start VD Praha "B" 22 1 0 21 33 : 187 18

  /25.-26.místo v ČSFR/
 

Složení družstva :

Nyklová Jitka           (62 - 44 : 18 - 70,96 %)

                             Hummelová Jarmila  (63 - 36 : 27 - 57,14 %)
   
Velká cena ČSST - muži:  2. Baron Michal
   
   
Přebor ČR družstev dorostu :
(Vlašim - 11.-12.4.1992
   
1. Nová huť Ostrava
2. SKST Vlašim
3. Baník Havířov
5. SK DDM Kotlářka Praha 
   
   
Bodovací turnaje ČR :
   
Dorostenci : 1. Kaucký Petr
                  25. Chvojka Jaroslav  
   
Dorostenky : 28. Kudrnová Olga
                     29. Čadková Michaela
                     30. Landová Lucie 
   
Starší žákyně : 17. Čadková Michaela
                        44. Landová Lucie
   
Mladší žáci :  29. Kalista Jan
   
   
P-ČR staršího žactva /Adamov -14.-15.3.1992/
   
Dvouhra st. žákyň : 17.-24. Čadková Michaela
   
Čtyřhra st. žákyň : 5.-8. Čadková Michaela - Kociánová
   
Smíšená čtyřhra st. žáctva : 5.-8. Čadková Michaela - Černý Vít (Sparta Praha)
   
   
P-ČR dorostu /Havířov -28.-29.3.1992/
   
Dvouhra dorostenců :  9.-16. Kaucký Petr
                                  33.-48. Chvojka Jaroslav
   
Dvouhra dorostenek :  17.-24. Čadková Michaela
   
Čtyřhra dorostu :  9.-16. Kaucký Petr - Chvojka Jaroslav
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČSFR - MUŽI :
   
   51.-70. Baron Michal  /Stavební fakulta Praha/
  71.-100. Kaucký Petr /Stavební fakulta Praha/
  71.-100. Kolář Vlastimil  /Čechie Karlín/
  71.-100. Špaček Zbyněk  /Čechie Karlín/
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČSFR - DOROSTENCI :
   
         14. Kaucký Petr (8/75) /DDM Kotlářka Praha/ 
  31.- 40. CHVOJKA Jaroslav (9/75) /SK DDM Kotlářka/
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČSFR - DOROSTENKY :
   
   41.-50.  KUDRNOVÁ Olga (6/75)  /SK DDM Kotlářka Praha/
   61.-70.  ČADKOVÁ Michaela (11/77)  /SK DDM Kotlářka Praha/
  91.-100.  LANDOVÁ Lucie  (10/77)   /SK DDM Kotlářka Praha/
   
ŽEBŘÍČEK  ČSFR - STARŠÍ  ŽÁKYNĚ :
   
  21.-30. Čadková Michaela (11/77)  /DDM Kotlářka Praha/ 
  31.-40.  LANDOVÁ Lucie  (10/77)   /SK DDM Kotlářka Praha/
  61.-70.  ŠVANDOVÁ Karolína (5/79) /SK DDM Kotlářka Praha/
   
ŽEBŘÍČEK  ČSFR - MLADŠÍ  ŽÁCI :
   
  61.-70. KALISTA Jan  (11/79) /DDM Kotlářka Praha/ 
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČR - MUŽI :
   
   31.-40. Baron Michal  /Stavební fakulta Praha/
   51.-70. Kaucký Petr /Stavební fakulta Praha/
   51.-70. Kolář Vlastimil  /Čechie Karlín /
   51.-70. Špaček Zbyněk  /Čechie Karlín/
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČR - DOROSTENCI :
   
          9. Kaucký Petr (8/75) /DDM Kotlářka Praha/ 
  21.- 30. CHVOJKA Jaroslav (9/75) /SK DDM Kotlářka/
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČR - DOROSTENKY :
   
   21.-30.  KUDRNOVÁ Olga (6/75)  /SK DDM Kotlářka Praha/
   31.-40.  ČADKOVÁ Michaela (11/77)  /SK DDM Kotlářka Praha/
   61.-70.  LANDOVÁ Lucie  (10/77)   /SK DDM Kotlářka Praha/
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČR - STARŠÍ  ŽÁKYNĚ :
   
        16. Čadková Michaela (11/77)  /DDM Kotlářka Praha/ 
  21.-30.  LANDOVÁ Lucie  (10/77)   /SK DDM Kotlářka Praha/
  41.-50.  ŠVANDOVÁ Karolína (5/79) /SK DDM Kotlářka Praha/
  71.-80.  GIGÁNKOVÁ Barbora  (2/79)  /SK DDM Kotlářka Praha/
  81.-90.  DRAHOVZALOVÁ Lucie  (7/78) /SK DDM Kotlářka Praha/
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČSFR - MLADŠÍ  ŽÁCI :
   
  41.-50. KALISTA Jan  (11/79) /DDM Kotlářka Praha/