Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Národní liga "A" - muži                
                   
1. VTJ Přimda 18 17 0 1 176 : 61 49
2. VTJ Písek  18 13 2 3 155 : 107 46
3. Slovan Praha Orbis  18 8 3 7 141 : 131 37
4. Potraviny Plzeň 18 8 2 8 145 : 134 36
5. Stavební fakulta Praha  18 8 2 8 144 : 132 36
6. Sparta ČKD Praha "B" 18 8 2 8 129 : 136 36
7. VŠ Praha "B" 18 7 3 8 125 : 136 35
8. Rudá hvězda Praha 18 6 2 10 116 : 148 32
9. Spartak Karlín Dukla 18 4 1 13 102 : 156 27
10. Škoda Č.Budějovice 18 2 1 15 75 : 167 23
  Družstvu VTJ Přimda byly odečteny 3 body.        

Přebor ČSR staršího žactva družstev
   
5.  Stavební fakulta Praha¨
   
   
Přebor ČSR mužů a žen
   
Čtyřhra mužů :3. místo  /Štěpánek Pavel - Sladovník Daniel/
   
   
Přebor ČSR mladšího žactva jednotlivců
   
Smíšená čtyřhra : 2. místo  /Baron Michal - Drahotová /
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČSSR - MUŽI :
   
  71.-100. Hájek Tomáš /Stavební fakulta Praha/
               Štěpánek Pavel  /Stavební fakulta Praha/
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČSSR - DOROSTENCI :
   
  41.-50. Plachý Jiří /Stavební fakulta Praha/ 
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČSSR - STARŠÍ  ŽÁCI :
   
  31.-40. Lojkásek Petr /Stavební fakulta Praha/
  41.-50. Baron Michal  /Stavební fakulta Praha/
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČSSR - MLADŠÍ  ŽÁCI :
   
  9. Baron Michal  /Stavební fakulta Praha/
  21.-30. Kudrna Jiří  /Stavební fakulta Praha/
             Rys Martin /Stavební fakulta Praha/
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČSR - MUŽI :
   
  51.-70. Hájek Tomáš /Stavební fakulta Praha/
  71.-100. Cafourek Milan /Stavební fakulta Praha/
               Štěpánek Pavel  /Stavební fakulta Praha/
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČSR - DOROSTENCI :
   
  31.-40. Plachý Jiří /Stavební fakulta Praha/ 
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČSR - STARŠÍ  ŽÁCI :
   
  21.-30. Baron Michal  /Stavební fakulta Praha/
             Lojkásek Petr /Stavební fakulta Praha/
  31.-40. Kirchberger Pavel¨ /Stavební fakulta Praha/
   
   
ŽEBŘÍČEK  ČSR - MLADŠÍ  ŽÁCI :
   
  6. Baron Michal  /Stavební fakulta Praha/
  16. Kudrna Jiří  /Stavební fakulta Praha/
  19. Rys Martin /Stavební fakulta Praha/