Jdi na obsah Jdi na menu
 


Extraliga mužů 15/16

Tento tým po několika sezónách opět přešel pod SF SKK El Niňo Praha, aby využil možnosti, kdy za tým mohou nastoupit kvalitní hráči z 1. ligy. Nejdůležitějším důvodem ale byla skutečnost, že „B“ týmy se již mohou účastnit nejen základní části, ale i mohou zasáhnout do bojů v play-off.
Základ týmu budou tvořit Petr Kaucký, nadějní reprezentanti Stanislav Kučera a Jakub Němeček, připraveni nastoupit budou i hráči "C" týmu bratři Obešlové a Peter Turček. Každým rokem všechny týmy Extraligy posilují, jen Kotlářka zůstává ve svých základech a znovu pevně věří v udržení Extraligy.

cara.jpg

cara.jpg

Seznam týmů: 

DTJ – Slavia Hradec Králové TJ Sokol PP Hradec Králové 2
SF SK Kotlářka EN Praha DTJ Hradec Králové
SF SKK EL Niňo Praha EHW SKST Charvát Baník Havířov
SKST Svijany Liberec TJ Ostrava KST
TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. STEN marketing HB Ostrov

cara.jpg

 

  Základní část 

Los a výsledky :

1 14. 09. 18:00 SF SK Kotlářka EN Praha DTJ Hradec Králové 1:4  
2 11. 09. 18:00 SF SK Kotlářka EN Praha TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda 4:2  
3 16. 10. 18:00 TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. SF SK Kotlářka EN Praha 3:3  
4 17. 10.  17:00 SKST Svijany Liberec SF SK Kotlářka EN Praha 3:3  
5 29. 10.  17:30 SF SK Kotlářka EN Praha SF SKK EL Niňo Praha EHW 1:4  
7 26. 11.  17:30 SF SK Kotlářka EN Praha DTJ - Slavia Hradec Králové 3:3  
8 29. 11.  10:00 SF SK Kotlářka EN Praha STEN marketing HB Ostrov 0:4  
9 11. 12.  18:00 TJ Ostrava KST SF SK Kotlářka EN Praha 2:4  
10 12. 12.  14:00 SKST Charvát Baník Havířov SF SK Kotlářka EN Praha 4:2  
11 09. 01.  16:00 DTJ Hradec Králové SF SK Kotlářka EN Praha 3:3  
12 10. 01.  10:00 TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda SF SK Kotlářka EN Praha 4:0  
13 22. 01.  18:00 SF SK Kotlářka EN Praha TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 2:4  
14 23. 01.  14:00 SF SK Kotlářka EN Praha SKST Svijany Liberec 4:1  
15 05. 02.  18:00 SF SKK EL Niňo Praha EHW SF SK Kotlářka EN Praha 4:1  
17 21. 02.  10:00 DTJ - Slavia Hradec Králové SF SK Kotlářka EN Praha 4:1  
18 20. 02.  14:00 STEN marketing HB Ostrov SF SK Kotlářka EN Praha 4:0  
19 11. 03.  18:00 SF SK Kotlářka EN Praha TJ Ostrava KST 4:2  
20 12. 03.  14:00 SF SK Kotlářka EN Praha SKST Charvát Baník Havířov 0:4  

cara.jpg

 

  Play-Out

Los a výsledky :

1 26. 03.  14:00 SF SK Kotlářka EN Praha DTJ - Slavia Hradec Králové 6:3  
2 27. 03.  10:00 SF SK Kotlářka EN Praha TJ Ostrava KST 6:2  
3 25. 03.  18:00 SF SK Kotlářka EN Praha SKST Svijany Liberec 6:3  
4 09. 04.  11:00 SKST Svijany Liberec SF SK Kotlářka EN Praha 0:6  
5 16. 04.  14:00 DTJ - Slavia Hradec Králové SF SK Kotlářka EN Praha      
6 17. 04.  11:00 TJ Ostrava KST SF SK Kotlářka EN Praha